The April electricity consumption recorded was also the lowest in corresponding months since 2016.آوریل مصرف برق ثبت شده نیز در کمترین مربوط به ماه پس از سال 2016.

تقاضای برق در زمانی که مستند شامل گسترده و هموار گشته از coronavirus اجرا شد در طول ماه کاهش 22.6% در سال در سال به 85.2 میلیارد واحد با توجه به خاموش صنعتی و تجاری فعالیت است. این پایین ترین رشد در تقاضای برق در کشور در هر ماه در سال های اخیر است.

آوریل مصرف برق ثبت شده نیز در کمترین مربوط به ماه پس از سال 2016.

اخبار مرتبط

قدرت مصرف شده توسط بسیار صنعتی متحده مانند گجرات ماهاراشترا و تامیل نادو در مارس پایین تر بود با 26.1%, 17.9 درصد و 28.6 درصد از حجم برق به این کشورها در همان ماه در سال 2019.

سه کشور در میان پنج کاربران برق (دو نفر دیگر که اوتار پرادش و راجستان) و کاهش مصرف برق در این مکان در حال حاضر کشیده پایین کشور سالانه رشد تقاضا در شش سال اخیر از 1.3 درصد در FY20. مصرف برق در اوتار پرادش کاهش 20.3% در ماه آوریل در حالی که راجستان ثبت سالانه سقوط از 21.3 درصد در همان ماه است.

از آنجا که بسیاری از درآمد دولت-اجرای برق شرکت های توزیع (discoms) آمده از صنعتی و تجاری مشتریان کاهش استفاده از این دسته بندی ها ميانگين فشار اضافی در حال حاضر اشخاص مضطرب. با توجه به اطلاعات موجود در آخرین تعرفه سفارشات از این کشورهای صنعتی و تجاری مصرف کنندگان کمک حدود 55 درصد از discoms’ درآمد در گجرات 73% در تامیل نادو و 54 درصد در ماهاراشترا.

تولید وسایل نقلیه موتوری, منسوجات و محصولات نفتی — بسیاری از این مراکز در حال حاضر در این سه متحده — شده اند در کاهش از FY20 به دلیل کاهش تقاضا و افزایش رقابت از کشورهای دیگر است. درآمد پایین تر درگیری با discoms مواجه شدید کمبود درآمد با افزایش مشکلات در قرائت تمرینات و پرداخت مجموعه در میان کشور گسترده مستند.

هر چند بخش های صنعتی و تجاری مصرف حدود نیمی از برق لوازم آنها کمک بیش از 70 درصد از درآمد حاصل از discoms. تعرفه های مصرف کنندگان داخلی است که به طور متوسط حدود 40 درصد کمتر است که برای کاربران صنعتی از قدرت است. کارشناسان اشاره کرده اند که کاهش تعرفه برق برای مصرف کنندگان صنعتی می تواند باعث ضربه شروع اقتصاد با افزایش تولید صنعتی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de