مادران باردار و نوزادان در معرض خطر بهداشت و درمان گونه های در طول همه گیر: یونیسف

شایع گسترش این coronavirus منجر به عرضه و کمبود تجهیزات و عدم کافی ماهر تولد خدمه به سلامت کارگران از جمله ماماها هستند مستقر در درمان COVID-19 بیماران این سازمان اشاره کرد.

با 116 میلیون انتظار تولد در حدود 9 ماه از COVID همه گیر به رسمیت شناخته شده بود یونیسف به نام دولت و خیرین برای حفظ زندگی-صرفه جویی در خدمات برای زنان باردار و نوزادان

در بنگلادش حدود 2.4 میلیون نوزاد متولد خواهد شد در زیر سایه COVID-19 بیماری همه گیر. در سطح جهان تعداد 116 میلیون. این نوزادان بینی به دنیا آمد تا 40 هفته پس از COVID-19 – در حال حاضر در حال زور زدن سیستم های بهداشتی و پزشکی عرضه زنجیره ای در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده بود به عنوان یک بیماری همه گیر در تاریخ 11 مارس یونیسف در بیانیه ای گفت.

“میلیون ها نفر از مادران در سراسر جهان سوار در سفر از والدین در جهان به عنوان آن بود. آنها در حال حاضر باید آماده برای آوردن یک زندگی را به جهان به عنوان آن را تبدیل به یک جهان که در آن مادران انتظار می ترسند برای رفتن به مراکز درمانی برای ترس از آلوده شدن و یا از دست رفته در اورژانس با توجه به تیره و تار و خدمات بهداشتی و مستندات” گفت: مدیر اجرایی یونیسف هنریتا جلو.

“این سخت است تصور کنید چقدر coronavirus همه گیر است توزیع مجدد مادر.”

پیش از روز مادر به رسمیت شناخته شده در مارس در بیش از 128 کشور یونیسف هشدار می دهد که COVID-19 مهار اقدامات می تواند مختل کردن زندگی-صرفه جویی در خدمات بهداشتی و درمانی از قبیل زایمان مراقبت قرار دادن میلیون ها نفر از مادران باردار و نوزادان خود را در معرض خطر است.

نواحی با وزش کمترین تعداد تولد برای مدت 9 ماه از تاریخ این بیماری همه گیر اعلام (11 مارس) عبارتند از: هند (20.1 میلیون دلار) چین (13.5 میلیون) نیجریه (6.4 میلیون) پاکستان (5 میلیون) و اندونزی (4 میلیون). بسیاری از این کشورها بالاترين نرخ مرگ و مير نوزادان حتی قبل از همه گیر است و ممکن است دیدن این سطوح با افزایش COVID-19 شرایط.

حتی ثروتمندتر از کشورهای متاثر از این بحران است. ما ششم بالاترین کشور در شرایط انتظار می رود تعداد تولد.

در بنگلادش حدود 2.4 میلیون نوزاد متولد خواهد شد در زیر سایه COVID-19 بیماری همه گیر. این کشور در صفوف شماره 9 از نظر بالاترین انتظار می رود تعداد تولد برای مدت 9 ماه از تاریخ همه گیر اعلامیه در 11 مارس.

حتی اگر هیچ تغییر قابل توجهی در مرگ و میر مادران و نسبت مرگ و مير نوزادان با نرخ یک تجزیه و تحلیل داده ها در اداره کل خدمات بهداشتی داشبورد نشان می دهد که از ابتدای COVID-19 بحران وجود دارد این است که کاهش قابل توجهی در جذب بهداشت مادر و نوزاد خدمات از امکانات بهداشتی است.

تنها 33 بیمارستان های منطقه در بنگلادش در حال انجام تمام توابع کلید اضطراری زنان مراقبت از 63.

“با وجود فشار در سیستم بهداشت و درمان با توجه به COVID-19 وضعیت روال نجات بخش خدمات برای مادران باردار و نوزادان تازه متولد شده نیاز به ادامه با مناسب پیشگیری از عفونت و اقدامات کنترل. یونیسف در حال کار با دولت بنگلادش برای صرفه جویی در زندگی می کند با تضمین این که مادران باردار و بیمار نوزادان دریافت مورد نیاز مراقبت در ماه” گفت: Tomoo Hozumi یونیسف کشور نماینده در بنگلادش است.

یونیسف حمایت از دولت به حفظ بارداری و نوزاد و کودک خدمات بهداشتی و درمانی در این بیماری همه گیر از طریق دستورالعمل ها و آموزش پزشکان و پرستاران و ماماها در منطقه از عفونت پیشگیری و کنترل است.

این کمک می کند تا جلوگیری از گسترش ویروس و محافظت از سلامت کارگران و بیماران است. این شامل تریاژ (جدا COVID-19 بيمار از غیر COVID-19 بیماران) شستن دست ها و سایر اقدامات بهداشتی و استفاده منطقی از تجهیزات حفاظت شخصی.

در سطح جهانی یونیسف هشدار می دهد که اگر چه شواهد نشان می دهد که مادران باردار نیست و بیشتر تحت تاثیر COVID-19 نسبت به دیگر کشورها نیاز به اطمینان حاصل شود آنها هنوز هم دسترسی به زایمان و تحویل و خدمات پس از تولد.

به همین ترتیب نوزادان بیمار نیاز به خدمات اورژانس به عنوان آنها در معرض خطر مرگ است. جدید خانواده ها نیاز به حمایت برای شروع تغذیه با شیر مادر, و برای دریافت دارو واکسن و تغذیه به نگه داشتن نوزادان خود را سالم.

به نمایندگی از مادران در سراسر جهان یونیسف است صدور فوری درخواست تجدید نظر به دولت و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای صرفه جویی در زندگی می کند در ماه های آینده توسط:

>> کمک به زنان باردار برای دریافت زایمان معاینات ماهر تحویل مراقبت های پس از زایمان مراقبت های خدمات و مراقبت های مربوط به COVID-19 به عنوان مورد نیاز;

>> تضمین سلامت کارگران با ارائه لازم تجهیزات حفاظت شخصی و اولویت تست و واکسیناسیون یک بار COVID-19 واکسن در دسترس می شود به طوری که آنها می تواند در ارائه مراقبت با کیفیت بالا برای تمام زنان باردار و نوزادان تازه متولد شده در طول همه گیر;

>> تضمین که تمام عفونت پیشگیری و کنترل اقدامات خود را در محل امکانات بهداشتی در هنگام زایمان و بلافاصله پس از;

>> اجازه می دهد مراقبت های بهداشتی کارگران برای رسیدن به زنان باردار و مادران جدید از طریق بازدیدکننده داشته است صفحه اصلی تشویق زنان ساکن در مناطق دور افتاده به استفاده از مادری در انتظار خانه و با استفاده از تلفن همراه سلامت استراتژی برای teleconsultations;

>> آموزش حفاظت و تجهیز سلامت کارگران با کیت تولد پاک برای حضور در خانه تولد که در آن امکانات بهداشتی بسته هستند;

>> تخصیص منابع به نجات بخش خدمات و منابع برای بهداشت مادر و کودک.

در حالی که هنوز مشخص نیست که آیا این ویروس منتقل شده از مادر به نوزاد در طول بارداری و زایمان, UNICEF توصیه می کند که تمام زنان باردار به دنبال اقدامات احتیاطی برای محافظت از خود را از قرار گرفتن در معرض ویروس از نزدیک نظارت خود را برای علائم COVID-19 و به دنبال مشاوره از نزدیکترین تعیین شده تسهیلات اگر آنها نگرانی و یا تجربه علائم.

آنها همچنین باید همان اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از COVID -19 عفونت به افراد دیگر با تمرین فیزیکی, فاصله, جلوگیری از فیزیکی تجمعات و استفاده از آنلاین خدمات بهداشتی و درمانی با توجه به یونیسف.

زنان باردار نیز باید به دنبال مراقبت های پزشکی در اوایل اگر آنها در زندگی تحت تاثیر قرار و یا در مناطق با خطر و تب و سرفه یا تنفس مشکل و ادامه تغذیه با شیر مادر نوزاد خود را حتی اگر آنها آلوده و یا مشکوک به آلوده شدن به این ویروس شده است یافت نمی شود در نمونه هایی از شیر مادر.

مادران با COVID-19 باید از ماسک در هنگام تغذیه نوزاد خود را برای شستن دست قبل و بعد از دست زدن به کودک و به طور معمول تمیز و ضد عفونی کردن سطوح در حالی که در ادامه به نگه داشتن نوزاد و انجام skin-به-مراقبت از پوست.

آنها همچنین باید درخواست خود را به دکتر یا ماما که در آن آنها احساس امن ترین مکان برای زایمان و تولد طرح در محل به منظور کاهش اضطراب و برای اطمینان از دریافت آنها را به محل در زمان.

پشتیبانی پزشکی از جمله معمول واکسن, باید ادامه داد و پس از نوزاد متولد شده است.

حتی قبل از COVID-19 pandemic حدود 2.8 میلیون نفر از زنان باردار و نوزادان درگذشت هر سال یا 1 هر 11 ثانیه بیشتر از علل قابل پیشگیری.

یونیسف خواستار فوری سرمایه گذاری در سلامت کارگران با حق آموزش که در حال مجهز با داروهای مناسب و اقدامات حفاظتی برای اطمینان از هر مادر و نوزاد مراقبت برای امن جفت دست برای جلوگیری و درمان عوارض در دوران بارداری زايمان و تولد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر