لندن, مارس 8

شاهزاده هری پسر شاهزاده چارلز و ششم در خط جانشینی تاج و تخت بریتانیا خراشیده جهان در ماه ژانویه اعلام کرد که او و همسرش مگان اعلام شد قدم از وظایف خود را به عنوان ارشد خانواده سلطنتی و نمودار مالی مستقل البته با تقسیم وقت خود را بین انگلستان و ایالات متحده است.

سوالات پرواز ضخیم و سریع با تعداد بسیار کمی از معتبر پاسخ و در حال حاضر یک کتاب جدید: “پیدا کردن آزادی: هری و مگان و ساخت مدرن خانواده سلطنتی” توسط Omid Scobie و کارولین دیورند دلیل بعد از این سال وعده پاسخ و بیشتر.

HarperCollins اعلام کرده است آن را به دست آورد جهان حقوق برای این کتاب.

به عنوان اتفاق افتاده بود در سال 1980 با هری پرنسس دایانا و پرنس چارلز زمانی که خبری از جوانه زدن عاشقانه بین یک معشوق فارسی شاهزاده و بازیگر آمریکایی را شکست آن گرفته شده توجه جهان را جلب کرده و موجب یک رسانه های بین المللی دیوانگی.

اما در حالی که دوک و دوشس ساسکس در ادامه به سرفصل-از خود و نامزدی و عروسی و تولد فرزند خود مورچه به خود بی سابقه تصمیم به قدم به عقب از خانواده سلطنتی زندگی – چند می دانم داستان واقعی از هری و مگان.

تا حدی که “پیدا کردن آزادی” فراتر از عناوین به فاش ناشناخته جزئیات هری و مگان زندگی با هم زدودن بسیاری از شایعات و تصورات غلط که طاعون زن و شوهر در دو طرف حوض.

به عنوان اعضای گروه را انتخاب کنید از خبرنگاران که در پوشش خانواده سلطنتی بریتانیا و درگیری امید Scobie و کارولین دیورند را شاهد زن و شوهر جوان و زندگی به عنوان چند غیر خودی می تواند.

“با دسترسی منحصر به فرد نوشته شده و با مشارکت کسانی که نزدیک به زن و شوهر, ‘پیدا کردن آزادی” است که صادقانه و از نزدیک و خلع سلاح پرتره از یک, اعتماد به نفس, تاثیر گذار و رو به جلو فکر کردن زن و شوهر که بي پروا به شکستن با سنت مصمم به ایجاد یک مسیر جدید و دور از انظار و اختصاص داده شده به ایجاد یک میراث انسانی است که تفاوت عمیقی در جهان” HarperCollins بیانیه ای گفت:.

“هدف از این کتاب است به تصویر کشیدن واقعی هری و مگان یک زن و شوهر که در ادامه برای الهام بخشیدن به بسیاری از سراسر جهان از طریق خود انسان دوستانه و خیریه کار می کنند اما اغلب نادرست به تصویر کشیده است.

ماموریت ما این است انگیزه میل به گفتن دقیق نسخه از سفر خود را و در نهایت در حال حاضر حقیقت misreported داستان تبدیل شده اند که انجیل به سادگی به دلیل مقدار بار آنها تکرار شده است. این است که به لطف منابع ما است که ما شده اند قادر به به اشتراک گذاری قطعی داستان دوک و دوشس ساسکس” گفت: Scobie و دیورند. IANS

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de