Amid the lockdown to contain the outbreak of the coronavirus, discoms are facing revenue shortage with rising difficulties in meter reading exercises and payment collection.در میان این مستند شامل شیوع coronavirus discoms روبرو هستند کمبود درآمد با افزایش مشکلات در متر تمرین خواندن و جمع آوری پرداخت.

مواجه شدید نقدینگی بحران مستقل برق ژنراتور دولت و به منظور تسریع در روند تزریق نقدینگی در بسته های پول برق شرکت های توزیع به طوری که آنها می تواند به روشن شدن حق خود برای گیاهان در اولین.

در نامه های جداگانه فرستاده شده به وزارت نیرو و دفتر نخست وزیر کانون تولید قدرت اشاره کرده است که در حال اجرا نیروگاه گرفتن سخت تر روز به روز به قدرت گیاهان نیاز به پیش پرداخت برای ذغال سنگ و راه آهن حمل و نقل.

اخبار مرتبط

“بسیاری از ژنراتور در حال حاضر به مرحله ای که آنها لازم نیست که پول به خرید زغال سنگ و یا پرداخت حقوق و یا پرداخت برای حمل و نقل اتهامات و LTA (انتقال) به اتهام” نامه بررسی و آهن از تولید قدرت به دولت گفت. “برای این ژنراتور یک بار سهام زغال سنگ در گیاهان در حال تخلیه آنها ممکن است هیچ گزینه ای جز تعطیل کردن این کارخانه تا نقدینگی خود را وضعیت را بهبود می بخشد” این نامه اشاره کرد.

نیروگاه های برق در سراسر کشور در حال حاضر ذغال سنگ سهام به اجرا گیاهان خود را برای 31 روز به طور متوسط.

در میان این مستند شامل شیوع coronavirus discoms روبرو هستند کمبود درآمد با افزایش مشکلات در متر تمرین خواندن و جمع آوری پرداخت. این, به نوبه خود, بالا بردن خطرات ناشی از زیر پرداخت ژنراتور. Overdues — پرداخت به طور پیش فرض از 60 روز یا بیشتر — از discoms به تولید قدرت بودند و در حال حاضر در Rs 79,829 کرور روپیه در ماه مارس رسید. کل مقدار مقرر خواهد بود و حتی بالاتر اگر زمان فاکتور های پرداخت نشده از عمده قدرت بازیکنان مانند Adani قدرت و GMR انرژی محاسبه می شود.

به عنوان FE اخیرا گزارش داد که دولت در حال برنامه ریزی برای گسترش وام تازه تومان 90,000 کرور توسط بخش خاص دهندگان PFC-REC به discoms که با توجه به منابع می توان در دو تراشه ها جای دادند از 45 ، 000 تومان کرور روپیه در هر دو ویژه در دراز مدت وام موسسه از tenures تا 10 سال. قدرت تولید نیز تصریح کرد تقاضای خود را به دولت به طور مستقیم زغال سنگ هند اجازه می دهد تا زغال سنگ تامین اعتباری که پایین تر خود بار اضافی سرمایه در گردش وام.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de