رابیندرانات تاگور در 159th تولد سالگرد: چرا هند برای ‘Gurudev’ است ادامه داستان

هند برای رابیندرانات تاگور است ادامه داستان موجب مارک این کشور احترام برای یک هنرمند بزرگ شاعر و رویایی.

رابیندرانات تاگور تولد سالگرد مشاهده شد در مارس 7. بزرگ شاعر-نویسنده 159th سالگرد آورده سرخپوستان در روح یادگاری به عنوان بزرگداشت ریخته شده در برای ‘Gurudev’. به عنوان بسیاری از شما می دانید رابیندرانات تاگور نخستین برنده جایزه نوبل از هند است. تاگور اعتبار با مشارکت هند در ادبیات و موسیقی و هنر خود را از طریق شعر, مقاله, آهنگ ها و نقاشی های رابیندرانات تاگور است همچنین شناخته شده با نام چند جمله Gurudev, Kabiguru, Biswakabi و همچنین به عنوان “برد بنگال است.” هند برای رابیندرانات تاگور است ادامه داستان موجب مارک این کشور احترام برای یک هنرمند بزرگ شاعر و رویایی.

آهنگساز سرودهای ملی برای سه کشور

آیا می دانید ادبی نماد پدر است و از سه قاره هند سرودهای ملی? از “Jan گن مرد’ از هند به ‘Amar, سونا, بنگلادش” از بنگلادش, سرود ملی سریلانکا نیز بر اساس شعری از تاگور. تاگور در بنگلادش شعر گفته شده است که ترجمه شده است به Sinhalese و به تصویب رسید به عنوان سرود ملی در سال 1951.

اخبار مرتبط

تاگور در ارتباط با ‘Bapu’

آن است که به خوبی شناخته شده است که Bapu و تاگور به اشتراک گذاشتن یک پیوند ویژه ای. کمی مردم آیا می دانید که آن را “Gurudev’ که به پدر ملت عنوان ‘مهاتما.’

دوستی با آلبرت انیشتین

تاگور و اینشتین ملاقات چهار بار از سال 1931 از طریق 1931. آنها به احترام بزرگ برای هر و است که می تواند نسبت به منافع متقابل در موسیقی و شور و شوق برای مسائل عمومی.تاگور نوشت: “هیچ چیز سفت در مورد او – وجود دارد هیچ فکری سردی. او به نظر می رسید به یک مرد که ارزش روابط انسانی و او به من نشان داد علاقه واقعی و درک است.” او در شرح انیشتین.

تاگور – نوازنده

همچنین از او یاد بدن ادبي تاگور و شناخته شده بود کارشناس موسیقی. Gurudev نوشته شده است بیش از 2000 آهنگ ها در حال حاضر به نام ‘Rabindrasangit.’ چند تا از آنها را با الهام از سفرهای خود را. او همچنین به شدت تحت تاثیر قرار توسط, تا ضرب و شتم انگلیسی و ایرلندی و اسکاتلندی عامیانه موسیقی او غالبا شنیده می شود همراه با Hindustani classical music.

مسافر

در اواخر قرن 19 و اوایل قرن 20 تاگور در سفر به بیش از 30 کشور در پنج قاره در کمی بیش از پنج دهه است. بیشتر او سفر بیشتر شیفته او شد و با مفهوم انترناسیونالیسم.

تاگور – شورشی

تاگور در کنار خود سلحشوری از سال 1915 در 31 ماه مه سال 1919 یک ماه پس از قتل عام در Jallianwala باغ. در نامه خود به نایب السلطنه تاگور نوشت:” زمان آن رسیده است که این نشان افتخار باعث شرم ما خودنمایی در نامتجانس متن از تحقیر و من برای بخشی از من مایل به ایستادگی از بین بردن و از همه به ویژه تفاوت در کنار آن دسته از هموطنان که خود را به اصطلاح اهمیتی مسئول به رنج می برند تخریب مناسب نیست برای انسان است.”

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر