راه آهن کرایه ردیف: پریانکا گاندی می گوید کنگره آماده به پرداخت هزینه برای مهاجران اما یوگی Adityanath دولت ارائه لیست

کنگره رهبر پریانکا گاندی Vadra. فایل عکس

حزب کنگره گفته است که آن Uttar Pradesh واحد آماده است به تحمل هزینه قطار کرایه برای کارگران که آورده شده اند به دولت با قطار ویژه در طول مستند. آن را متهم به یوگی Adityanath دولت از ارائه لیست از مهاجران که در زمان قطار ویژه از نقاط مختلف کشور برای بازگشت به صفحه اصلی خود دولت است.

پارتی, عمومی, منشی, پریانکا گاندی Vadra گفت که او نوشته است به امتی و رائه برلی DMs درخواست لیست “به طوری که ما می تواند پرداخت هزینه برای بلیط خود را”. در حالی که مادر او سونیا گاندی است Lok سبها MP از رائه برلی این امتی صندلی نشان داده شد توسط برادرش Rahul قبل از او از دست خانواده سنگر و استحکامات به BJP را Smriti Irani سال گذشته است.

اخبار مرتبط

“ما خواسته DMs از رائه برلی و امتی برای لیست از افرادی که در بازگشت از کشورهای دیگر به طوری که ما می توانیم بلیط پول به آنها. ما باید راه اندازی دو خط تلفن شماره که در آن کسانی که با ارسال عکس از بلیط و آدرس پرداخت خواهد شد. امتی – 8795834675, 9415610734 و رائه برلی – 9515436744, 9264926243” او

این اوتار پرادش کنگره کمیته بود روز پنجشنبه گفته است که آماده بود به بازپرداخت بلیط کرایه پرداخت توسط مهاجران برای قطار ویژه که آنها را به ارمغان آورد. این آمد روز پس از حزب رییس جمهور موقت سونیا گاندی اعلام کرد که این حزب دولت واحد خواهد پرداخت کرایه بلیط برای مهاجران و انتقاد مرکز برای شارژ آنها.

رئیس دفتر وزیر در یک بیانیه صادر شب گذشته گفت که دولت به طور فعال درگیر در آوردن مهاجران و بازگشت با خیال راحت و خواست کارگران به راه رفتن به خانه با پای پیاده از شهرها دهلی نو است. سانتی متر Adityanath کارگردانی کرده است مقامات به ترتیبات برای مهاجران و خانواده خود را به عنوان بسیاری از این کارگران همچنان به راه رفتن صدها کیلومتر بر پا است.

“رئیس جمهوری صادر شده است قطعی جهت به مقامات به اطمینان حاصل شود که هیچ مهاجر کار بازگشت به دولت در حالی که سفر ، او مطمئن است که دولت شده است به طور فعال درگیر در آوردن آنها با خیال راحت” بیانیه صادر شده توسط سانتی متر را گفت.

در ضمن تا کنگره رئیس Ajay Kumar Lallu و کنگره مقننه رهبر حزب Aradhana Mishra نوشته اند به وزیر یوگی Adityanath به دنبال لیستی از کارگران مهاجر که بازگشته بود.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر