تنش به طور فزاینده ای شعله ور در سیاه و اسپانیایی محلات بیش ماموران اجرای, اجتماعی, فاصله, قوانین, پیشرو برخی از برجسته مقامات منتخب به شارژ که اداره پلیس نیویورک است که درگیر شدن در یک نژادپرست دو استاندارد آن را به عنوان تلاش برای تغییر به بهداشت عمومی نقش در coronavirus بحران است.

بازداشت و اسپانیایی ساکنان چند تا از آنها فیلم برداری شده و حاضر رخ داده است در همان خوشبو روز که دیگر از عکس های منتشر شده نشان افسران پلیس توزیع ماسک به بیشتر سفید بازدید کنندگان در پارک در پایین منهتن ویلیامزبرگ و شهرستان لانگ آیلند. تصویری دستگیر جمعیت از sunbathers بسیاری بدون ماسک نشسته نزدیک به هم در یک پارک در منهتن اسکله بدون وقفه توسط پلیس است.

پنج شنبه شب بروکلین دفتر دادستان منطقه اول شد دادستان در این شهرستان به انتشار آمار اجتماعی فاصله اجرای. در قصبه پلیس بازداشت 40 نفر به صورت اجتماعی فاصله نقض از مارس 17 از طریق مه 4 دفتر دادستان منطقه گفت.

از کسانی که بازداشت 35 نفر بودند, سیاه, چهار اسپانیایی بودند و یکی سفید بود.

بیش از یک سوم از دستگیری ساخته شد عمدتا سیاه و سفید محله از Brownsville. هیچ دستگیری ساخته شد در بیشتر سفید بروکلین محله پارک شیب.

شهردار بیل د Blasio که به مدت طولانی محکوم کرد بر خلاف قانون اساسی “توقف و frisk” شیوه از بلومبرگ دولت پیدا کرده است خود را در روزهای اخیر مجبور به توضیح دهد که چرا اجرای اجتماعی فاصله عمدتا در اقلیت محلات متفاوت است از “توقف و frisk.”

در یک کنفرانس خبری پنج شنبه, de Blasio به نام مقایسه غلط و گفت که این دو رویکرد تا به حال هیچ چیز مشترک است.

“آنچه اتفاق افتاده است با توقف و frisk یک نظام سرکوبگر, خلاف قانون اساسی استراتژی است که ایجاد یک مشکل جدید بسیار بزرگتر از هر چیزی این ادعا برای حل,” او گفت:. “این است که دورترین چیز از آن. این است که پرداختن به یک بیماری همه گیر. این است که پرداختن به این واقعیت است که زندگی در معرض خطر هستند در همه زمان ها. تعریف ما از اداره پلیس نیاز به یک بخشی از آن به دلیل ایمنی است که آنچه انجام می دهند.”

پس از این داستان منتشر شده در پنج شنبه شب de Blasio ذکر آن در توییتر توصیف احضار و دستگیری به عنوان یک ابزار برای “صرفه جویی در زندگی می کند.” اما او افزود: “اختلاف در اعداد منعکس نمی کند ارزش های ما. ما باید برای انجام بهتر و ما خواهد شد.”

شهردار و کمیسر پلیس درموت F. شیا باید گفت که افسران استفاده کرده اند اجرای صرفهجویی و نسبتا در میلیون ها نفر از فعل و انفعالات در سراسر شهرستان و دستگیری درگیر تنها تعداد کمی از مردم که حاضر سفارشات به پراکنده.

رویارویی روز شنبه در مقابل یک دلی در پایین سمت شرق تبدیل به یک نقطه اشتعال در بحث. ماموران با نزدیک شدن دو نفر برای یک اجتماعی فاصله نقض و سپس بازداشت یک مرد در ماری جوانا اتهامات و یک زن برای مقاومت در برابر دستگیری با توجه به دوربین های امنیتی تصویری و پلیس.

یکی از افسران فرانسیسکو X. گارسیا پس از آن مواجه اطرافیان زدم به زمین و با مشت او نشست و او را به عنوان یک افسر پلیس او را یک ثانیه فیلم ضبط شده بر روی یک تلفن همراه نشان داد.

در روز سه شنبه, de Blasio اشاره کرد که پلیس مجبور “به سرعت” گرفته گارسیا در کوچه و خیابان و باز کرده بود رسیدگی به مواجهه با اطرافیان.

“آنچه من دیدم این بود که کاملا غیر قابل قبول است و بدیهی است که نظم و انضباط بود که سریع توسط NYPD, اما من می خواهم توجه داشته باشید که ویدیو بیشتر و بیشتر از نادر” de Blasio گفت.

اما برخی از مقامات منتخب و منتقدان از اداره پلیس گفت: برخوردهای اخیر پیشنهاد شده است که اجتماعی فاصله مورد استفاده قرار گرفت توسط برخی از افسران به عنوان بهانه ای برای متوقف کردن و دستگیری مردم در محلات فقیر بسیار شبیه “furtive” حرکات و بوی ماری جوانا در یک بار استفاده می شد برای توجیه میلیون ها بی جا متوقف می شود.

تشکر. Hakeem Jeffries بروکلین دموکرات که منطقه عمدتا آفریقایی آمریکایی ابراز نگرانی در مصاحبه ای در مورد پلیس تاکتیک های که شبیه شیوه های ناعادلانه از “توقف و frisk.” که همراه با بیماری و بیکاری و گرسنگی در آورده با این بیماری همه گیر برای بسیاری از ساکنان خواهد بود “یک ترکیب سمی.”

“ما نمی تواند از بند باز کردن یک دوره جدید بیش از حد تهاجمی پلیس از جوامع از رنگ به نام اجتماعی فاصله,” Jeffries گفت.

در هفته های اخیر هزاران نفر از افسران شده اند اعزام به پارک ها و خیابان ها و مترو به اجرا درآوردن بهداشت عمومی سفارشات از شهردار و رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو سرکوب با هشدارهای, جریمه دولت برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

افسران پلیس ساخته شده حداقل 120 بازداشت صادر شده و نزدیک به 500 احضار اجتماعی فاصله نقض بین 16 مارس و آوریل 5 با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط پلیس.

سراسر شهر بود مردم سیاه و سفید را تا 68 درصد از افراد دستگیر شده به اتهام تخطی, اجتماعی, فاصله, قوانین, اسپانیایی که در حالی که مردم را تا 24 درصد است معاون کمیسر پلیس ریچارد اسپوزیتو گفت: اواخر پنج شنبه شب.

فقط 7 درصد از کسانی که دستگیر شدند, سفید, گفت, تایید اطلاعات گزارش اواخر پنجشنبه شب توسط WCBS.

یک تعداد انگشت شماری از مقامات منتخب از جمله اعضای کنگره نامیده اند اداره پلیس به نوبه خود بیش از داده های جمعیتی در, دستگیری و احضار اجتماعی فاصله جرائم و همچنین به عنوان داده های مرتبط از 311 تماس.

شیا گفت که او انتظار می رود به انتشار برخی از اطلاعات اما نگفت که, و یا اینکه آیا این امر شامل اطلاعات در مورد نژاد و قومیت.

Jumaane ویلیامز, شهرستان, عمومی, مدافع گفت: حوادث اخیر پیشنهاد شده است که نژاد و قومیت گاهی اوقات نقش مهمی در که دور می شود با نقض قوانین و است که برای آن مجازات شوند.

“به حدی است که ما می رویم به استفاده از پلیس اجرای آن نباید به جایی که ما به آن عادلانه” ویلیامز گفت.

اریک آدامز بروکلین قصبه رئیس جمهور و یک پلیس بازنشسته کاپیتان گفت: او دریافت گزارش از حداقل 22 “منفی” اجتماعی فاصله برخوردهای بین افسران و غیر نظامیان بیش از آخر هفته.

“اگر شما یک موجود منفی ارتباط با پلیس آخرین چیزی که شما در حال رفتن به آنها را بشنود به شما گفتن که شما باید فاصله اجتماعی” آدامز گفت. “شما از شنیدن چیزی منفی فقط در آن صورت ارزش است.”

پلیس دستگیر و هفت مردان در سه تجمعات بیش از آخر هفته در براونزویل و شرق نیویورک است. اتهامات عنوان شده علیه همه اما یکی شد بعد از اخراج توسط یک قاضی و یا توسط دادستان به تعویق افتاد.

افسر که پانچ در صورت در شرق نیویورک نیز تحت بررسی پس از فیلم نشان داد که این ضربه پس از افسران در حال حاضر دوخته شده به زمین ،

شیا گفت: هر حادثه باید بررسی شود در “کلیت شرایط.” او همچنین اشاره کرد برخی از افرادی که تا به حال نه با پیروی پلیس سفارشات برای پراکنده دستگیر شده بود قبل از.

“مخرج مشترک در اینجا شروع با یک عدم انطباق و انعکاس برخی از آنچه شهردار گفت: توجه در اینجا این است که یک خیابان دو طرفه” شیا گفت.

اریک Gonzalez بروکلین دادستان منطقه گفت: در بررسی های اجتماعی فاصله دستگیری ساخته شده در قصبه به تعیین اگر اتهامات جنایی شد موجه و اضافه کرد که تصاویر آنلاین را تضعیف کرده اعتماد در سیستم عدالت کیفری. دفتر سیاست شده است به کاهش اجتماعی فاصله گرفتن موارد آن را به عنوان دیگر جنحه که شامل امنیت عمومی را انتخاب کنید.

“ما نمی توانیم پلیس راه ما را از این بیماری همه گیر” گونزالس گفت.

بزرگترین اجرای اقدام ماه گذشته صورت گرفت در Canarsie عمدتا سیاه و سفید طبقه متوسط در محله بروکلین که در آن افسران صادر شده نزدیک به 60 احضاریه در یک جشن تولد در داخل یک آرایشگاه و بازداشت دو نفر در اتهامات اسلحه, پلیس گفت:.

دو روز بعد در آوریل 20, افسران دست از 43 احضاریه در ماری جوانا در چلسی یک مرفه در محله منهتن ساخته شده اما هیچ دستگیری حتی اگر آنها در بر داشت یک کیسه duffel کامل از مواد مخدر, پلیس گفت:.

Police officers briefly detain a man after dispersing people at an Orthodox funeral in the Borough Park neighbourhood of Brooklyn, April 29, 2020. Mayor Bill de Blasio said the police had used enforcement authority properly on social distancing violations, but other officials expressed concern about tactics similar to unfair “stop and frisk” practices. (Jonah Markowitz/The New York Times)

افسران پلیس به طور خلاصه بازداشت یک مرد پس از متفرق کردن مردم در یک ارتدوکس مراسم تشییع جنازه در محله پارک محله بروکلین, مارس 29 سال 2020 است. شهردار بیل د Blasio گفت: پلیس استفاده کرده بود اجرای اقتدار به درستی اجتماعی فاصله نقض اما دیگر مقامات ابراز نگرانی در مورد تاکتیک های مشابه به ناعادلانه “توقف و frisk” شیوه های. (یونس Markowitz/نیویورک تایمز)

برخی از اجرای متمرکز در این شهر Hasidic قلمرویی که در آن افسران شکسته اند تا مراسم عروسی و مجالس ترحیم. افسران صادر 12 بلیط در اخیر مراسم تشییع جنازه به خود جلب کرد که یک جمعیت 2500 و هنوز معلوم نیست اگر کسی که با حضور و یا سازماندهی حوادث بازداشت شده است.

دستگیری که باعث شاید قوی ترین واکنش یکی در پایین سمت شرق شامل گارسیا خارج اغذیه فروشی در خیابان D است که تا به حال شهرت مشتریان خود و همسایگان گفت: به عنوان یک مرکز برای فروش مواد مخدر.

نزدیک به دوربین های امنیتی ضبط شده یک مرد جوان Shakiem Brunson, نشستن روی یک شیر جعبه به عنوان یک زن اشلی Serrano گام به او نزدیک است.

پلیس گفت: ماموران با نزدیک شدن آنها به این دلیل که آنها بیش از حد نزدیک به هم اما پس از کشف یک کیسه از ماری جوانا در Brunson دست. این ویدئو نشان می دهد که Serrano منتقل شده بین پلیس و Brunson. یک افسر آمدند در حالی که آنها در زمان Brunson به زمین.

در حالی که سایر افسران رام Brunson, گارسیا نزدیک یک گروه از تماشاگران اشاره او تیزر تفنگ بی حس کردن و فریاد آنها را به عقب بر گردیم.

گارسیا شده بود نام در حداقل هفت دعاوی او را متهم به همه چیز از جمله جستجو از مردم به طور غیر قانونی و توهین به یک و شهرستان پرداخت می شود تقریبا $200,000 برای حل و فصل آن شکایت با توجه به Capstat یک پایگاه داده از پرونده های حقوقی علیه شهرستان افسران پلیس.

پلیس گفت: یکی از تماشاگران, Donni رایت با نزدیک شدن گارسیا در یک موضع مبارزه.

اما یک تلفن همراه تصویری از برخورد را نشان می دهد که رایت که مشت راست به نظر می رسد گره نمی اعتصاب گارسیا قبل از او شروع به مشت و سیلی زدن به او. رایت به زمین افتاد با دست خود ،

گارسیا در نشست رایت نیم تنه بالایی در حالی که او دست به دستبند, ویدئو نشان می دهد.

سنفورد Rubenstein یک وکیل به نمایندگی از رایت گفت: موکل وی آسیب به ستون فقرات و دنده ها و مچ دست. به نام او برای اتهامات جنایی علیه گارسیا.

Patrick J لینچ رئیس پلیس خیرخواه انجمن کاهش یافته است به نظر گارسیا اقدامات اشاره کرد اما او و همکارانش “ایجاد نکرد ضعیف تصور اجتماعی فاصله سیاست آنها فرستاده شدند برای به اجرا درآوردن.”

او گفت: تالار شهر بود سرزنش گارسیا برای انجام سیاست های آن را ایجاد کرده بود. “یک بار دیگر رهبران ما در حال آماده کردن خود برای پایمال یک افسر پلیس حقوق به منظور محافظت از خود,” او گفت:.

رایت, خواهر, Mariasha ویلیامز-رایت گفت: او برادر که کار کرد برای شهر نیویورک سازمان مسکن به عنوان یک groundskeeper به مدت 10 سال به حال فقط بدست کردن کار و رفتن به گوشه ای از فروشگاه. “ما در حال صدمه زدن ما شوکه ما در ناباوری,” او گفت:.

© 2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de