Sebi in October 2019 in consultation with Amfi and after deliberations with Mutual Fund Advisory Committee (MFAC) had proposed calibrated reduction in limits for investment in unlisted securities in mutual fund schemes.تنظیم کننده بازار گفت که به منظور رسیدگی به مسائل و بهبود شفافیت و افشای سرمایه گذاری در اوراق بهادار بدهی های ساخته شده توسط صندوق با پول سپرده به آنها توسط سرمایه گذاران SEBI حال تشکیل گروه های کاری مختلف.

تنظیم کننده بازار بورس و اوراق بهادار مدیره از هند (SEBI) در اواخر پنج شنبه شب توصیه فرانکلین تمپلتون به تمرکز بر بازگشت سرمایه گذار پول پس از صندوق خانه تصمیم به زخم تا شش بدهی های خود را از صندوق های سرمایه گذاری طرح. نظرات از SEBI آمد به زودی پس از فرانکلین تمپلتون رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Jennifer Johnson تا حدودی مقصر یک SEBI قانون از سال 2019 به صورت نهایی شدن از بدهی صندوق طرح. SEBI سرزنش ادعا ساخته شده توسط فرانکلین تمپلتون و گفت که از اعتبار حوادث سپتامبر 2018 یک نیاز احساس شد برای تغییر چارچوب قانونی برای صندوق های متقابل برای حفاظت از سرمایه گذاران علاقه و حفظ استحکام خود را سرمایه گذاری.

“مشاهده شد که لیست نشده اوراق بهادار بدهی های ویژه قرار دادی اوراق بهادار که در آن تنها یک سرمایه گذار سرمایه گذاری رنج می برد از هر دو شکل از پیچیدگی: پیچیدگی ساختار و ماهیت واقعی از خطر از یک سو و عدم افشای مداوم در رابطه با وضعیت های مالی صادر کننده از سوی دیگر” SEBI گفت. تنظیم کننده بازار گفت که به منظور رسیدگی به مسائل و بهبود شفافیت و افشای سرمایه گذاری در اوراق بهادار بدهی های ساخته شده توسط صندوق با پول سپرده به آنها توسط سرمایه گذاران SEBI حال تشکیل گروه های کاری مختلف.

اخبار مرتبط

گروه های کاری تشکیل شده توسط SEBI متشکل از نمایندگان AMCs صنعت و دانشگاه بودند که به بررسی مدیریت ریسک چارچوب با توجه به مایع طرح و به بررسی شیوه های موجود در ارزیابی از بازار پول و اوراق بهادار بدهی. “بیشتر داخلی گروه کاری تشکیل شد به, بین, میان چیزهای دیگر, نقد و بررسی مشخصاتش هنجارهای متقابل وجوه برای سرمایه گذاری در بدهی های مختلف و ابزارهای بازار پولی. تحلیل همراه با توصیه های این کار گروه قرار داده شد در یک جلسه از صندوق کمیته مشورتی (MFAC) برگزار شد در ژوئن 2019,”SEBI گفت.

بازار را تنظیم و در اواخر شب مطبوعاتی گفت: “MFAC تا به حال ساخته شده چند توصیه برای مشخصاتش هنجارهای برای سرمایه گذاری در بدهی و ابزارهای بازار پولی توسط صندوق های متقابل از جمله سرمایه گذاری تنها در ذکر شده NCDs و تجاری در مقاله (CPs) در بهره از شفافیت و پاسخگویی بیشتر.” این MFAC رهبری سابق SBI رئیس همچون آرونداتی باتاچاریا نیز تا به حال فرانکلین تمپلتون هند سر سانجی Sapre در این کمیته با توجه به SEBI.

“با وجود این مقررات روشن بودن برخی از صندوق های سرمایه گذاری طرح تصمیم به غلظت بالایی از خطر بالا لیست نشده مات قرار دادی ساختار بدهی اوراق بهادار با کم اعتبار و به نظر می رسد را انتخاب کرده اند نه به توازن پرتفوی خود را حتی در طول تقریبا 12 ماه در دسترس به آنها را تا کنون” SEBI گفت: در حالی که درخواست فرانکلین تمپلتون به تمرکز بر بازگشت پول از سرمایه گذاران در اسرع وقت= اما خودداری از تنظیم یک جدول زمانی.

فرانکلین تمپلتون به حال در اوایل ماه گذشته اعلام کرد زخمی شدن شش بدهی صندوق طرح و مسدود redemptions به طور نامحدود. بسته وجوه عبارتند از: — فرانکلین هند کم مدت صندوق پویا تعهدی صندوق, ریسک اعتباری, صندوق کوتاه مدت درآمد برنامه فوق العاده کوتاه اوراق قرضه صندوق و فرصت های درآمد صندوق است. جانسون در درآمد یک کنفرانس تلفنی گفته بود که 2019 سفارش توسط SEBI یتیم یک سوم از بودجه خود را که منجر به زخمی شدن احتمالی از شش طرح.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de