سئول, مه 7

کره جنوبی مقامات بهداشتی اعلام کردند نگرانی در مورد رمان coronavirus پس از گزارش ماه گذشته که ده ها تن از بیمارانی که در حال بهبود از بیماری بعد از آزمایش مثبت دوباره.

نتايج نشان داد که برخی از افرادی که جان سالم به در COVID-19 می تواند تبدیل به reinfected با این ویروس است که باعث می شود آن را به طور بالقوه پیچیده تلاش برای بلند قرنطینه محدودیت و به تولید یک واکسن.

اما پس از هفته پژوهش آنها در حال حاضر می گویند که چنین نتایج تست به نظر می رسد “مثبت کاذب” ناشی از طولانی — اما به احتمال زیاد نمی عفونی — بیت از ویروس.

کره جنوبی گزارش شده بود بیش از 350 چنین مواردی که از روز شنبه با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC).

چه اتفاق می افتد ؟

به عنوان بیشتر و بیشتر در کره جنوبی منتشر شد از درمان برای COVID-19 مقامات کشف یک روند نگران کننده است. برخی از به ظاهر درمان بيماران بعد از تست دوباره مثبت.

در حالی که مقامات به بررسی چند توضیح احتمالی از جمله عفونت مجدد از بیماران و یا فعال شدن مجدد ویروس, یک کارشناس پنل تشکیل شده توسط دولت به این نتیجه رسیدند در هفته گذشته که به احتمال زیاد توضیح شد که آزمون در حال بازگشت “مثبت کاذب”.

کره جنوبی با استفاده از رونویسی معکوس واکنش زنجيرهای پلیمراز (RT-PCR) آزمون که تشخیص coronavirus را مواد ژنتیکی است.

RT-PCR روند می تواند به سرعت بازگشت نتایج در نظر گرفته است و دقیق ترین راه برای پیدا کردن اگر یک بیمار مبتلا به کوروناویروس.

اما در برخی موارد این تست ممکن است تشخیص پیر ذرات ویروس که ممکن است دیگر در برخواهد داشت خطر برای بیمار یا دیگران گفت Seol دای-وو, یک متخصص در تولید واکسن در سئول Chung-Ang University.

“RT-PCR دستگاه خود را نمی تواند تشخیص عفونی ویروسی ذرات در مقابل یک غیر عفونی ویروس ذرات به عنوان تست به سادگی تشخیص هر گونه ویروسی جزء” Seol گفت.

این اصطلاح غلط نتیجه مثبت است به احتمال زیاد در پشت این موارد بهبود بیماران آزمایش مثبت دوباره KCDC می گوید.

مقامات هنوز در حال جمع آوری شواهد برای حمایت از نظریه خود را که ذرات از “مرده” ویروس سلول های KCDC مدیر Jeong Eun-kyeong روز چهارشنبه گفت:.

بيماران مجددا پس از آنها هم به نمایش گذاشته شده جدید علائم تنفسی و یا انتخاب شدند و به صورت مجدد توسط مقامات.

کمتر از نیمی از کسانی که مجددا از اواسط ماه آوریل نشان دادن علائم با توجه به KCDC اما مقامات شرکت می گویند بعید است که علائم آن بودند که ناشی از ویروس است.

در حال بيماران هنوز عفونی?

بیمارانی که آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید پس از دوره نقاهت بعد از COVID-19 انجام می شود عفونی.

این KCDC یافت نشد تنها یک مورد که در آن این بیماران منتقل شده بود coronavirus به شخص دیگری Jeong گفت.

زمانی که تحقیق در مورد افرادی که به نظر می رسد دچار عود علایم پس از دوره نقاهت بعد از COVID-19 KCDC طول می کشد تا فرهنگ این ویروس یک فرایند است که طول می کشد بیش از دو هفته قبل نتایج قابل اعتماد تبدیل شده مشهود است.

تمام 29 اتمام فرهنگ آزمون که از روز شنبه تا به حال دوباره منفی. حداقل 79 در حال پردازش.

“این ویروس در عود موارد کمی به هیچ infectiousness,” Jeong گفت.

اوه Myoung-آیا یک پزشک در دانشگاه ملی سئول بیمارستان که منجر پانل متخصصان بررسی موارد گفت: بر خلاف هپاتیت B یا ویروس نقص ایمنی انسانی (HIV) ، coronavirus نیست نفوذ به میزبان هسته سلول.

که به معنی آن نیست علت عفونت مزمن و شانس آن فعال هستند بسیار کم او گفت: در جلسه هفته گذشته است.

مقامات همچنین انجام آزمایشات برای تشخیص حضور هر آنتی بادی است که ممکن است توسعه یافته برای مبارزه با ویروس و در حال تست و نظارت بر افرادی که در تماس با بیماران. — رویترز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de