اقدامات انجام شده توسط Sebi تعمیق بازارهای بدهی می گوید Amfi

Sebi in October 2019 in consultation with Amfi and after deliberations with Mutual Fund Advisory Committee (MFAC) had proposed calibrated reduction in limits for investment in unlisted securities in mutual fund schemes.Sebi در اکتبر 2019 در مشاوره با Amfi و پس از مذاکرات با صندوق کمیته مشورتی (MFAC) پیشنهاد کرده بود کالیبره کاهش محدودیت ها برای سرمایه گذاری در لیست نشده اوراق بهادار در صندوق های سرمایه گذاری طرح.

ارتباط متقابل وجوه در هند (Amfi) در روز پنج شنبه گفت: اقدامات انجام شده توسط بورس و اوراق بهادار مدیره از هند (Sebi) تا به حال تعمیق بازار بدهی. “مراحل اعلام شده از سوی بازارهای تنظیم کننده منجر به مدیریت روز به روز redemptions از طریق انحلال منظم از پرتفوی” Amfi گفت.

در انتشار آن گفت: “همه صندوق ها به جز یکی بوده و قادر به مدیریت روز به روز redemptions از طریق انحلال منظم از اوراق بهادار با توجه به مقبولیت زمینه ای اوراق بهادار در بازار ثانویه و اقدامات انجام شده توسط Sebi به تعمیق بازار بدهی.”

اخبار مرتبط

پس از فرانکلین تمپلتون صندوق بسته شش بدهی طرح های در آوریل 23, شده است وجود دارد عجله توسط سرمایه گذاران به گرو در اوردن پول از چند دسته از بدهی طرح های مانند ریسک اعتباری بودجه و کم مدت وجوه.

Sebi در اکتبر 2019 در مشاوره با Amfi و پس از مذاکرات با صندوق کمیته مشورتی (MFAC) پیشنهاد کرده بود کالیبره کاهش محدودیت ها برای سرمایه گذاری در لیست نشده اوراق بهادار در صندوق های سرمایه گذاری طرح.

Amfi مدیر عامل شرکت NS Venkatesh گفت: “اقدامات انجام شده توسط Sebi در طول سال از جمله یکی در اکتبر 19, باید عمیقتر بازارهای بدهی. وجوه متقابل باید انجام کسب و کار به عنوان معمول از جمله جلسه redemptions در زمان زمان به چالش کشیدن.”

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر