Tim Duy, bulls and bears, us stock markets, Morgan Stanleyنتیجه این است که شما لازم نیست که به خود منحصرا یک طرف داستان. (عکس: رویترز)

وجود اجماع رو به رشد اقتصاد در روند bottoming. برای شرکت کنندگان در بازار است که به معنی مرور یک مجموعه از متضاد تفسیر و تجزیه و تحلیل. برخی از توصیه سرمایه گذاران به تمرکز بر سطح فعاليت در حالی که دیگران در جهت فعالیت است. با احتیاط از در نظر گرفتن دو طرف در این بحث چون هر دو ممکن است درست باشد. اقتصاددانان در Goldman Sachs Group Inc. و مورگان استنلی دیدن شواهد که اقتصاد را از طریق این سه ماهه و سپس از سرگیری رشد اقتصادی در نیمه دوم سال است. اساسی منطق ساده است. فعالیت در سراسر جهان به ارمغان آورده بود به وقفه به سرعت گسترش Covid-19. در حال حاضر ما به آرامی باز اقتصاد و قطره ای از فعالیت آشکار است. به شدت رشد خواهد کرد به یک استوارتر جریان به عنوان ما در حفظ و باز کردن بخش های بیشتری از اقتصاد است.

یک مفهوم از جمله یک پیش بینی است که قیمت سهام را نیز به پایین برای این چرخه کمک به توضیح دوباره بجای اول برگشتن در عمده شاخص های سهام. بازار به دنبال رو به جلو در که سهام پاسخ خواهد داد بیشتر به جهت اقتصاد از سطح اقتصاد است. هنگامی که شما نگاه کنید به اقتصاد ضربه پایین شما باید شروع به دنبال به سمت آینده است. و با این تعریف از “پایین” آینده به نظر می رسد روشن تر از امروز.

اخبار مرتبط

این مفهوم را استنباط زوزه اعتراض در ورید “سهام ارزیابی نمی تواند توجیه با توجه به سطح فعالیت های اقتصادی است.” ما شنیده ایم که در پی رکود اقتصادی گذشته. مشکل با این اعتراض این است که سهام وارد جامد بازار گاو نر در دهه گذشته با وجود مداوم نرخ بیکاری بالا و پایین خروجی نسبت به توانایی های بالقوه خود. از آن جهت اقتصاد که مهم بود برای قیمت سهام و نه در سطح.

حتی اگر ما قبول این فرضیه که اقتصاد و سهام باید کف آن را صاف قایقرانی از اینجا. مقدار زیادی از خطرات به چشم انداز است که مطرح مداوم تهدید به سهام باقی می ماند. اولین و بارز ترین این است که رشد کند. اقتصاد ممکن است پاپ در مراحل اولیه بهبودی تنها به لنگی همراه پس از آن. معناداری وجود دارد و دررفتگی است که زمان را به زخم التیام یابد. کارکنان تبدیل شده اند جدا از کارفرمایان; بسیاری از شرکت ها خواهد شد و نیاز به بازسازی شود. اجتماعی فاصله محدودیت حفظ خواهد شد بخش های زیادی از اقتصاد در تاریکی.

خطر دوم این است که یک تجدید حیات از Covid-19 عفونت. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است فشار برای بازگشایی اقتصاد حتی اگر آن را تسریع سرعت از عفونت. حتی اگر این محدودیت ها برداشته مصرف کنندگان نمی خواهد سرمایه گذاری در droves مگر اینکه آنها اعتماد به نفس آنها می توانند با خیال راحت. باز خیلی زود خطرات تمدید تعطیلی در آینده به هدر رفتن تمام تلاش خود را برای حمایت از اقتصاد در اولین دور از تعطیلی.

سومین خطر مالی خستگی. اقتصاد نمی جستن به عقب به سرعت و نیاز به حمایت اضافی برای به حداقل رساندن دوم و سوم دور اثرات. اگر اشتغال نیست دوباره بجای اول برگشتن به سرعت افزایش مزایای بیکاری نیاز به تمدید شود به حفظ و حمایت از خانواده. دولت و دولت های محلی هنوز هم نیاز به کمک به رسیدن به طرف دیگر از این ویروس در قالب همان نقل و انتقالات پول نقد ارائه شده به شرکت ها و خانواده ها. اما این کمک ها ممکن است با تاخیر به خصوص اگر واشنگتن می شود بیش از حد اعتماد به نفس در چشم انداز اقتصادی پس از فعالیت تثبیت.

نتیجه این است که شما لازم نیست که به خود منحصرا یک طرف داستان. سهام ممکن است کف همراه با اقتصاد است. آنها ممکن است در ارزیابی که در حال بالا نسبت به درآمد اگر قیمت ها در پاسخ به رشد آینده. آن است که معقول و منطقی به انتظار شانس وزنی نسبت به آینده سود در میان مدت است که در سناریوی خوش بینانه من تکیه به سمت.

اما هیچ چیزی در مورد این بدان معنی است که سهام نیست هنوز هم آسیب پذیر در کوتاه مدت. یک bottoming در نرخ رشد به این معنا نیست که اقتصاد را به سرعت بازگشت به قبل از ویروس سطوح. آن را مانع یک سیاست شکست. این معنا نیست که قیمت سهام افزایش می یابد به سرعت در حال. و آن را مانع retest از پایین.

شما لازم نیست که به یک گاو نر و یا یک خرس. وجود دارد مقدار زیادی از وسط زمین بین این دو است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de