واشنگتن ممکن است 8

چهار سناتور جمهوریخواه باید خواست ما از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تعلیق همه مهمان جدید کارگر ویزا برای 60 روز و برخی از آن دسته از جمله ویزای H-1B برای حداقل سال آینده یا تا زمانی که نرخ بیکاری در بازگشت به سطح عادی و طبیعی در کشور است.

این نرخ بیکاری در ایالات متحده رسیده اند تمام زمان بالا به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. نامه امضا شده توسط سناتور تد کروز, تام, نخی, چاک Grassley و جاش هالی.

“همانطور که می دانید بیش از 33 میلیون آمریکایی که در زمینه بیکاری پوشش فقط از اواسط ماه مارس و در حدود یک پنجم نیروی کار آمریکا در حال حاضر کار می کنند. این خیره کننده تفاوت در مقایسه با طول تاریخ کم در سراسر کشور نرخ بیکاری فقط 3.5 درصد در ماه فوریه این سال” آنها گفت: در نامه خود به رئیس جمهور در روز پنج شنبه.

این نامه به تاریخ مارس 7, به طور خاص خواستار تعلیق همه غیر مهاجر مهمان کارگر ویزا برای مدت 60 روز آینده به دنبال ادامه داد: تعلیق برخی از دسته های جدید غیر مهاجر مهمان کارگر ویزا برای یک سال یا تا زمانی که ملی نرخ بیکاری در بازگشت به سطح نرمال.

“برای حفاظت از مردم آمریکا بیکار در مراحل اولیه بهبود اقتصادی ما مصرانه از شما را به حالت تعلیق همه غیر مهاجر مهمان کارگر ویزا برای بعد از 60 روز” سناتور گفت.

استثنا به این تعلیق باید نادر محدود به زمان حساس صنایع کشاورزی صادر شده و تنها در یک مورد به مورد و بر اساس زمانی که کارفرمایان می توانند نشان دهند که قادر به پیدا کردن آمریکایی ها به شغل سناتور نوشت.

پس از 60 روز از سناتورها خواست تهمت به ادامه تعلیق جدید غیر مهاجر مهمان کارگران برای یک سال یا تا زمانی که ملی نرخ بیکاری در بازگشت به سطح عادی و طبیعی هر کدام که می آید برای اولین بار.

“که تعلیق باید حداقل شامل H-2B ویزا (غیر کشاورزی کارگران فصلی) ویزای H-1B (شغل تخصص کارگران) و آموزش عملی اختیاری (انتخاب کردن) برنامه (با پسوند خارجی ویزای دانشجویی و پس از فارغ التحصیلی). ما همچنین می خواهیم شما را به حالت تعلیق EB-5 ویزای مهاجرتی برنامه بلافاصله موثر” نمایندگان مجلس نوشت.

H-1B ویزای کار برای خارجی تکنولوژی حرفه ای بسیار محبوب در میان سرخپوستان و تعداد زیادی از سرخپوستان نیز انتخاب کردن برای سرمایه گذاران EB-5 ویزای.

سناتور استدلال کرد که وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا مردم آمریکا بیکار و فارغ التحصیلان دانشگاه های اخیر باید به رقابت در چنین محدود بازار کار در برابر هجوم اضافی H-1B کارگران بسیاری از آنها کار در کسب و کار فن آوری و یا بنیادی در زمینه های.

“به طور موقت تعلیق صدور ویزای H-1B نیز محافظت از صدها نفر از هزاران نفر از H-1B کارگران و خانواده های آنها در حال حاضر مشغول به کار در ایالات متحده-کارگران است که می تواند در غیر این صورت منوط به اخراج اگر آنها گذاشته برای بیش از 60 روز” گفتند.

“البته مناسب استثنا نیز می تواند گردد به برنامه H-1B تعلیق اجازه می دهد تا برای پزشکان پرستاران و دیگر متخصصان مراقبت های بهداشتی که مایل به آمدن به ایالات متحده برای کمک در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس” این سناتور ها نوشت.

علاوه بر این ایالات متحده باید به حالت تعلیق در آن آموزش عملی اختیاری (انتخاب کردن) برنامه ای که اجازه می دهد تا دانشجویان خارجی در این کشور برای تمدید اقامت خود را پس از فارغ التحصیلی به مدت سه سال به “تجربه در زمینه” با در نظر گرفتن مشاغل اینجا, آنها نوشت.

در سال 2019 بیش از 223,000 سابق دانشجویان خارجی خود را به حال انتخاب کردن برنامه های کاربردی تصویب شده یا افزایش یافته است. در حالی که محاسن چنین برنامه به موضوع بحث قطعا وجود دارد هیچ دلیلی برای اجازه به دانشجویان خارجی اقامت برای سه سال دیگر فقط به شغل که در غیر این صورت برو به بیکاران آمریکایی ها به اقتصاد کشور بهبود قانونگذاران گفت.

سناتور نیز خواست تهمت به حذف رواديد EB-5 از معافیت در انتخابات ریاست جمهوری بیانیه صادر شده در آوریل 22, حداقل تا زمانی که اصلاحات واقعی هستند به تصویب رسید.

EB-5 برنامه شده است گرفتار رسوایی و تقلب و انتقاد به طور موثر عملکرد به عنوان یک پرداخت برای تابعیت طرح در بسیاری از موارد. هیچ دلیلی وجود ندارد که برنامه باید دریافت درمان ترجیحی به عنوان مخالف به دیگر کارت سبز برنامه های مبتنی بر اشتغال مهاجران قانونگذاران گفت. — PTI

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de