مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید کاخ سفید کارکنان پوشیدن ماسک پنس کارمند تست مثبت برای coronavirus

اما روز جمعه یک کارمند برای پنس تست مثبت برای این ویروس به طور خلاصه به تأخیر انداختن معاون رئیس جمهور برنامه ریزی شده پرواز به آیووا و بالا بردن شبح از سرایت به مقامات برجسته آمریکا در پاسخ به کوروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن پرسید که آیا کسانی که در خدمت او بود در حال حاضر پوشش چهره خود گفت: فاکس نیوز در مصاحبه ای که چنین کاخ سفید ستاد تا به حال ساخته شده است.

“آنها در حال حاضر آغاز شده گفت:” در شبکه “فاکس و دوستان” برنامه صبح.

کاخ سفید روز پنج شنبه گفت: تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس تست منفی برای این ویروس و احساس شد و پس از کارمند – US military service عضو که با این نسخهها کار در کاخ سفید به عنوان یک نوکر – پایین آمد با این ویروس. همچنین گفت که رهبران دو کشور در حال حاضر می تواند آزمایش روزانه در مقابل هفتگی.

مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت که او نمی خواهد به پوشیدن یک ماسک و عمومی فرسوده یک ماسک برای هر یک از رویدادهای خود را تا کنون در میان COVID-19 همه گیر اما به خبرنگاران گفت: این هفته که او تلاش برخی در پشت صحنه در جریان بازدید از یک شرکت Honeywell ماسک صورت کارخانه در آریزونا.

“به من خوش آمد می گوید رئیس جمهور و نخست وزیر دیکتاتورها پادشاهان و ملکه و … من آن را نمی بینم برای خودم من فقط نمی,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اوایل ماه آوریل زمانی که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری شروع توصیه گسترده استفاده از ماسک به سرعت گسترش coronavirus.

این ویروس که برای اولین بار ظاهر در ووهان چین در اواخر سال گذشته به کشته شدن بیش از 75 ، 000 آمریکایی و رانده میلیون ها نفر به بیکاری به عنوان یک نتیجه از مستند اقدامات برای جلوگیری از افزایش عفونت. کسانی که اقدامات کاسته شود در برخی از کشورها اما بسیاری از آنها هنوز هم نیاز به استفاده از ماسک.

هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس کشیده اند آتش برای پوشیدن ماسک صورت با منتقدان استدلال آنها در حال تنظیم یک مثال بد برای آمریکایی ها.

پنس نمی پوشیدن ماسک در حالی که بازدید از coronavirus بیماران در طول سفر اخیر خود به مینه سوتا مشهور کلینیک مایو اشاره کرد که او مورد آزمایش قرار گرفت غالبا برای این بیماری است. اما او بعدها گفت که او باید فرسوده یکی اشاره به این که آن را حمل نمادین وزن نیز هست.

معاون رئیس جمهور که رهبری کاخ سفید coronavirus کارگروه که تهمت این هفته گفت که او قرار بود به باد کردن قبل از معکوس دوره به نگه داشتن آن پرواز به آیووا در روز جمعه برای دیدار با رهبران مذهبی در مورد برگزاری “مسئول” تجمعات و به بحث عرضه مواد غذایی در ستاد میانه زنجیره ای مواد غذایی Hy-Vee, Inc.

به گفته یک مقام کاخ سفید یک پنس کارمند آزمایش مثبت برای این ویروس باعث از مقامات deplane نیروی هوایی 2 در صبح روز جمعه و به طور خلاصه به تاخیر برنامه ریزی شده برخاست. آن را بلافاصله روشن نیست که آیا کارمند با این ویروس تا به حال شده است در هیئت مدیره هواپیما.

تهمت با حضور در یک رویداد عمومی در جنگ جهانی دوم در یادبود بعد از آن در روز جمعه است. او برنامه ریزی شده برای دیدار با اعضای جمهوری خواه کنگره در کاخ سفید, با توجه به کاخ سفید.

خواه رئیس جمهور همچنین گفت: فاکس نیوز که او هنوز رتبهدهی نشده است آزمایش آنتی بادی به رمان coronavirus اما احتمالا خواهد بود به زودی. این تست می تواند تایید قبلی قرار گرفتن در معرض ویروس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر