واشنگتن ممکن است 8

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم گرفته است که او را به آزمایش می شود روزانه برای COVID-19 بعد از یکی از valets آزمایش مثبت برای ویروس.

یک مشاور نظامی از مغلوب ساختن پیشی جستن آنها از مقامات کاخ سفید به عنوان یک نوکر شخصی آزمایش مثبت برای COVID-19 روز جمعه.

نوکر یک عضو نظامی داشته اند در تماس بسیار نزدیک با مغلوب ساختن پیشی جستن و کمک او را با خود مواد غذایی و پوشاک و دیگر نیازهای شخصی, CBS News گزارش شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اما رد تماس نزدیک با بیمار نوکر.

“من تا به حال بسیار کمی تماس شخصی با این آقا” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه در دفتر بیضی. “من می دانم که او چه کسی است فرد خوب است, اما من تا به حال بسیار کمی تماس بگیرید. (معاون رئیس جمهور) مایک (پنس) تا به حال بسیار کمی در تماس با او. اما مایک تست شد و من مورد آزمایش قرار گرفت. ما هر دو آزمایش” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت: معاون رئیس جمهور و دیگر کارکنان کاخ سفید خواهد بود آزمایش COVID-19 هر روز.

“من فقط به حال یک آزمون. در واقع من تا به حال یک روز پنج شنبه و یک روز جمعه و آن منفی است. مایک فقط به حال یک آزمون و منفی است,” او گفت: یک روز که از ما گذشت و در عین حال یکی دیگر از گریم نقطه عطف داشتن 75,000 مرگ و میر به علت COVID-19.

“اما آنها با انجام آزمایش و آن را فقط به شما نشان می دهد که این مغالطه آن است که من چه بوده است گفت: — آزمایش کامل هنر است. بدون توجه به آنچه شما انجام, آزمایش کامل هنر است. بنابراین ما تست یک بار در هفته. در حال حاضر ما در حال رفتن به آزمایش یک بار در روز. اما حتی زمانی که شما در آزمون یک بار در روز کسی می تواند چیزی اتفاق می افتد جایی که آنها گرفتن چیزی” رئیس جمهور گفت:.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ایالات متحده گزارش کرده است بیش از 76,000 مرگ و میر و بالا 1,256,000 موارد COVID-19 عفونت ساخت کشور بدترین ضربه گیر. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de