نیویورک, مارس 8

بارگذاری از دست USD 2.9 میلیارد دلار در سه ماهه اول به عنوان آن در خارج از کشور سرمایه گذاری شد و با چکش توسط coronavirus همه گیر اما این شرکت به دنبال آن رشد تحویل مواد غذایی کسب و کار و هزینه های تهاجمی-برش برای کاهش درد.

سوار-نقطه غول گفت: در روز پنج شنبه آن را تخلیه پرش آن دوچرخه و روروک مخصوص بچه ها, کسب و کار, برای, لیمو ترش یک شرکت که در آن سرمایه گذاری USD 85 میلیون.

پرش به حال شده است از دست دادن حدود 60 میلیون تومان یک چهارم.

“در حالی که ما سواری کسب و کار شده و ضربه های سخت و مداوم همه گیر ما گرفته اند و اقدام سریع برای حفظ قدرت ما در ترازنامه تمرکز منابع اضافی در حال بارگذاری می خورد و آماده سازی ما برای هر گونه بهبود سناریو” گفت: مدیر عامل دارا Khosrowshahi, در بیانیه ای.

“همراه با افزایش تحویل مواد غذایی ما در حال تشویق نشانه های اولیه ما شاهد در بازار است که شروع به باز کردن.”

روز شنبه, سان فرانسیسکو-بر اساس بارگذاری گفت: آن را برش 3,700 کارگران تمام وقت یا حدود 14 درصد از نیروی کار خود را به عنوان مردم اجتناب از سرایت یا ماندن در خانه و یا سعی کنید به منظور محدود کردن تماس با دیگران است.

اصلی آن ما رقیب Lyft اعلام کرد در ماه گذشته آن را غیر روحانی کردن 982 نفر و یا 17 درصد از نیروی کار خود را به دلیل کاهش تقاضا است.

Careem حال بارگذاری تابعه را در خاورمیانه کاهش نیروی کار خود را تا 31 درصد است.

Uber در آورده تومان 3.54 میلیارد دلار درآمد در سه ماهه اول تا 14 درصد از زمان مشابه در سال گذشته.

درآمد در آن غذا می خورد تحویل کسب و کار رشد 53 درصد به عنوان مشتریان توقیف در خانه تصمیم گرفتند به سفارش در.

این شرکت خارج شد بازار که در آن مواد غذایی خود را تحویل کسب و کار بی سود از جمله جمهوری چک و مصر و هندوراس.

اما آن اضافه شده کلید حساب از جمله Chipotle, Dunkin’ و زاینده رود و آن را فعال کنید تحویل از مواد غذایی و فروشگاه های راحتی.

“در یک زمان هنگامی که ما سواری کسب و کار پایین است به طور قابل توجهی با توجه به سرپناه در محل ما می خورد و کسب و کار است که کنگره” Khosrowshahi گفت: در یک کنفرانس تلفنی با سرمایه گذاران است.

“این فرصت بزرگ ما فکر می خوره بود درست کردم بزرگتر است.”

ناخالص رزرو رشد 8 درصد به دلار 15.8 میلیارد دلار با 54 درصد رشد در تحویل مواد غذایی کسب و کار و 3 درصد کاهش سواری بر روی یک ارز ثابت بر اساس.

Uber خط پایین صدمه دیده بود در سه ماهه اول زمانی که ارزش سرمایه گذاری خود را در چینی سوار-نقطه غول دیدی سنگاپور مبتنی بر شتاب و دیگران کاهش یافت با 2.1 میلیارد دلار به عنوان تقاضا سقوط در آن مناطق است.

چالش ها ادامه دارد در سه ماهه دوم. در آوریل سواری بود را 80 درصد در سطح جهان نسبت به سال گذشته Khosrowshahi گفت.

اما سوار شده اند افزایش برای سه هفته گذشته و رزرو در شهرهای بزرگ در سراسر گرجستان و تگزاس دو کشور آغاز شده است که دوباره باز هستند تا 43 درصد و 50 درصد به ترتیب از پایین ترین نقاط, او گفت:.

تقاضا برای خورد کسب و کار رشد 89 درصد در ماه آوریل به استثنای هند و “ما دیده ایم عظیم شتاب در تقاضا از اواسط ماه مارس” Khosrowshahi گفت.

تحویل مواد غذایی می تواند بخشی از بارگذاری آینده در ایالات متحده است.

“وجود دارد رفتن به اتاق بیشتر برای بیش از یک بازیکن” Khosrowshahi گفت.

“ما در بسیاری از این شهرها در حال حاضر. بنابراین ما فقط باید زیرساخت قادر به گرفتن آغاز شده در این شهرستانها و … را در یک هزینه بسیار پایین راه است.”

Uber خود را به روز رسانی درایور نرم افزار به آن را آسان تر برای سوار شدن ارائه دهندگان را انتخاب کنید تا تحویل کار و نزدیک به 40 درصد از رانندگان در آمریکا و کانادا متقابل اعزام به خورد پلت فرم در ماه آوریل این شرکت اعلام کرد.

اما وارد شدن به تحویل مواد غذایی را در زمان و افزایش در رستوران تحویل است نه به اندازه کافی به ساقه بارگذاری زیان گفت: Eric شيفر مدیر عامل شرکت ایلخانی سازمان است.

“این یک ضربه بدن به بارگذاری این مسیر به سود و به طور بالقوه حتی آن وجودی آینده به دلیل چند منطقی مردم مایل به قرار دادن خود را به راه آسیب است به سوار شدن در یک خودرو و بسیاری از رانندگان خود را نگرانی” شيفر گفت.

“بارگذاری مشتریان ترجیح می دهند جویدن شیشه از نشستن در حد مرگ از یکی از این ماشین.”

Uber سرمایه گذاری در آهک آمد و به عنوان بخشی از یک دلار 170 میلیون بودجه دور که همچنین شامل حروف الفبا Bain Capital سرمایه گذاری GV و دیگر سرمایه گذاران.

مشتریان هنوز هم دسترسی به برق پرش دوچرخه و اسکوتر در حال بارگذاری برنامه اما آهک را برای اجرای عملیات.

برای کمک به نگه داشتن رانندگان و سواران محافظت در گیر بارگذاری می گوید آن نیاز به درایور و سواران به پوشیدن ماسک ابتدا مدتی در هفته های آینده. کردن اجسام ساخته شده مشابه اعلام پنج شنبه. AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de