لندن, مارس 8

انگلستان در روز جمعه مشاهده شد دو دقیقه سکوت به مناسبت سالگرد 75 از پیروزی در اروپا (VE) در روز مشخص شده که در پایان جنگ جهانی دوم از جمله مراسم تجلیل از برآورد 87,000 هندی شهدا که مبارزه به عنوان بخشی از ارتش بریتانیا.

با 2.5 میلیون مردان ارتش هند از جنگ جهانی دوم در طول راج بریتانیا عصر در 1940s بود بزرگترین داوطلب ارتش در تاریخ است.

“میلیون ها نفر از مردم از سراسر کشورهای مشترک المنافع و جهان خدمت در نیروهای مسلح بریتانیا در طول جنگ جهانی دوم و صدها هزار نفر به زندگی خود, خدمت, در, زمین در دریا و در هوا گفت:” کشورهای مشترک المنافع جنگ گور کمیسیون (CWGC) است که راه اندازی یک دیجیتال, کمپین دعوت از عموم برای شرکت در یک عمل مجازی یاد داده coronavirus همه گیر مستند.

آن افزود: “سرخپوستان خدمت در تئاتر جنگ در سراسر جهان از جمله هند و برمه; مالزی و سنگاپور و هنگ کنگ; خاورمیانه و شمال آفریقا; یونان و ایتالیا. آنها خدمت در دریا و در هوا و همچنین به عنوان کمک به حمایت و مراقبت های پزشکی.

“این CWGC بزرگداشت بیش از 87,000 افرادی که جانشان را از دست دادند در حالی که خدمت با نیروهای هند در طول جنگ جهانی دوم است. این CWGC کار می کند تا اطمینان حاصل شود که کسانی که خدمت کرده و فوت در طول جنگ جهانی دوم هرگز را فراموش کرده ام.”

در 8 مه 1945 آلمان نازی به طور رسمی تسلیم پایان جنگ جهانی دوم در اروپا. مردم در حال جنگ برای 2,075 روز پس از آن و تحمل بمباران و از دست دادن عزیزان. به عنوان تاریک ترین روز شد و در حال حاضر بصورتی پایدار و محکم پشت سر آنها مردم به خیابان ها ریختند و به جشن پیروزی.

Coronavirus محدودیت هایی که دیده عمده VE روز بزرگداشت و خیابان احزاب لغو شد, در حال حرکت به بیشتر اجتماعی دور اشکال از جشن.

پرنس چارلز و همسر Camilla, دوشس کورنوال رهبری بریتانیا سکوت در ساعت 11 صبح به وقت محلی به افتخار خدمتگزاران و زنان در طول جنگ با ملکه الیزابت دوم مجموعه به آدرس کشور بعد از ظهر جمعه.

این پیام از پیش ضبط شده از ملکه خواهد تلویزیونی در سال 2100 به وقت محلی – لحظه دقیق پدرش شاه جورج ششم به آدرس رادیو 75 سال پیش.

نخست وزیر بوریس جانسون تشکر VE بعد نسل و گفت: “ما قدردانی خواهد شد ابدی” و به نام یک روح شبیه “ملی تلاش” برای مبارزه با جنگ علیه Covid-19.

“ما نمی توانیم با برگزاری رژه و جشن های ما لذت می برد در گذشته بلکه برای همه ما که متولد شد از سال 1945 در حال حاد آگاه است که ما مدیون همه چیز ما بیشترین ارزش به نسل چه کسی برنده جنگ جهانی دوم,” او گفت:.

در حالی که تمام مجامع عمومی پایه لغو شد با توجه به اجتماعی فاصله قوانین در محل برای جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار به مناسبت مشخص شده بود با یک پرواز گذشته بیش لندن توسط نیروی هوایی سلطنتی نمایش تیم و فلش قرمز رنگ در حالی که راف گردباد پرواز جت های بیش از کاردیف ادینبورگ و بلفاست.

ویکتوریا والاس مدیر کل برای CWGC گفت: “در این زمان تاریک ما می خواهیم به مردم راه به افتخار کسانی که مردان و زنان شجاع که به زندگی خود را در جنگ جهانی دوم ایجاد این دیوار مجازی یادبود به طوری که آنها می توانید در ام روز.

“این که آیا آن است که یک بازی ساده با تشکر از شما یک عکس و یا چند خط متن ما می خواهید به جمع آوری به عنوان بسیاری از ادای احترامات به عنوان امکان پذیر است. با وجود تلاش شرایطی ما اطمینان خواهد داد که این مردان و زنان یاد شده در ابد.” در کنار آنلاین “دیوار یادبود” این CWGC راه اندازی کرده است یک سری جدید پادکست ‘1.7 میلیون داستان CWGC که به بررسی برخی از این داستان ها از کسانی که جان خود را از دست تاریخ جنگ و چگونه CWGC است که هنوز کار را به کسانی که داستان به زندگی امروز است.

همچنین راه اندازی تعاملی دیجیتال نمایشگاه در نور Inayat-خان هندی-منبع جاسوس انگلیس که فوت در حین انجام وظیفه تحت بازجویی نازی ها گشتاپو در طول جنگ جهانی دوم است. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de