حتی در بهترین سناریو این قاره می تواند نیاز به حداقل 10 برابر تعداد آن در حال حاضر به عنوان شیوع قله یک تجزیه و تحلیل از پژوهشگران پیش بینی نشان داد.

این کمبود در سراسر آفریقا ملی سیستم های سلامت در میان starkest عناصر به ظاهر از این نظر سنجی که نظرسنجی 54 کشور و دریافت پاسخ از مقامات بهداشت و یا کارشناسان مستقل در 48 از آنها. نتایج ارائه دقیق ترین مکان تصویر به تاریخ این قاره کلیدی منابع آزمون و پرسنل برای این بیماری ناشی از کروناویروس جدید که به کشته شدن بیش از 262,000 مردم در سراسر جهان با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

سازمان جهانی بهداشت (WHO) هشدار داده است که آفریقا به 1.3 میلیارد نفر می تواند تبدیل به آینده کانون بیماری همه گیر.

این قاره به ثبت بیش از 51000 COVID-19 موارد کسری از 3.76 میلیون ثبت شده در سطح جهان با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن. اما سطوح پایین تست آن را غیر ممکن به دانستن مقیاس واقعی از عفونت است. کمیسیون اقتصادی سازمان ملل متحد برای آفریقا (UNECA) گفت: آفریقا می تواند نزدیک به 123 میلیون نفر در این سال باعث مرگ و میر 300000.

با فرض کامل مستند برای یک دوره نامحدود حداقل 121,000 بحرانی تخت های مراقبت مورد نیاز خواهد بود قاره گسترده ای که همه گیر قله با توجه به تحلیل رویترز از بینی توسط دانشمندان در بریتانیا MRC مرکز جهانی بیماری های عفونی و تحلیل در امپریال کالج لندن که در آن UNECA پیش بینی بر اساس هستند.

که در مقایسه با تنها 9,800 در دسترس تخت های مراقبت ويژه یافت می شود در این نظر سنجی انجام شده از طریق آوریل و مه. این نظرسنجی همچنین نشان داد کمبود شدید در تست پرسنل و اکسیژن را تامین می.

بسیاری از کشورهای آفریقایی به سرعت نقل مکان کرد برای مهار این ویروس راه اندازی بالا-مشخصات عمومی بهداشت مبارزات محدود کردن جنبش و repurposing کارخانه برای تولید تجهیزات حفاظتی.

“ما در حال آماده سازی” گفت: Dr ژولیت Nyaga مدیر اجرایی کارن بیمارستان یک مرکز خصوصی در کنیا به او نشان داد رویترز یک واحد جداسازی آنها تا به حال راه اندازی در یک مدرسه پرستاری. “اما آن را مانند بودن در یک فیلم که هیچ کس تا به حال تمرین و ما نمی دهد.”

سازمان های بین المللی از جمله WHO و بانک جهانی در حال کمک به, اما آنها می گویند که مانع از مشکلات پیدا کردن داده های قابل اعتماد برای اندازه گیری این قاره را نیاز دارد.

آزمون

آفریقا تست ظرفیت گسترش یافته اما به شدت این قاره هنوز هم انجام شده تنها حدود 685 آزمون در هر میلیون نفر به گزارش رویترز’ شمارش از اعداد و ارقام از آفریقا مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (آفریقا CDC).

در مقایسه با اروپا انجام داده است نزدیک به 17 میلیون آزمایشات و یا فقط تحت 23,000 نفر در هر میلیون است.

“اگر شما نمی آزمون شما را پیدا کند” گفت: جان Nkengasong مدیر آفریقا CDC.

سازمان تنظیم توسط اتحادیه آفریقا در سال 2017, کار با این که به سرعت در حال رول تست.

در ماه ژانویه تنها آفریقای جنوبی و سنگال تست می تواند; در حال حاضر تمام کشورهای آفریقایی می تواند به جز کوچک لسوتو و کشور جزیره سائوتومه و پرنسیپ وجود دارد.

هنوز بسیاری نمی تواند استفاده کامل از ظرفیت خود را. کنیا آزمایشگاه می تواند انجام 37,000 آزمون های روزانه, گزارش سنا بر اساس اطلاعات از وزارت بهداشت و درمان یافت, اما آن را تنها به انجام 26,000 به تاریخ. آن را فاقد پرسنل آزمایشگاه, نمونه, مجموعه کیت و لوازم و همچنین دریافت معیوب کیت های آزمایش به عنوان کمک های مالی در این گزارش گفت:.

چاد و بروندی انجام داده اند کمتر از 500 تست در هر. Mahamout Khayal, چاد وزیر بهداشت رویترز گفت تست سطح پايين بود با توجه به عدم کیت بلکه از آنجا که بسیاری از کارکنان که تا به حال انجام شده است آزمون به حال خود بد افتاده به طوری بودند دیگر قادر به کار است.

مراقبت ويژه

این تخمین می زند که حدود 14 درصد از COVID-19 بیماران نیاز به بستری شدن در بیمارستان و اکسیژن پشتیبانی و حدود 5 درصد خواهد شد نیاز به یک ونتیلاتور – به طور کلی در بر داشت در یک واحد مراقبت های ویژه (ICU).

حتی در بهترین سناریو این نظرسنجی رویترز نشان می دهد به طور متوسط 12 COVID-19 بیماران در آفریقا می تواند به انتظارنشسته بودند تا برای هر موجود تخت ICU در اوج شیوع اگر چه زمان اوج تقاضا متفاوت در هر کشور است.

این قاره به سه پرجمعیت ترین ملت های, نیجریه, اتیوپی و مصر باید 1,920 تخت های مراقبت ويژه بين آنها را برای بیش از 400 میلیون نفر است. نیجریه وزیر بهداشت گفت: کشور بود به استفاده از بسیاری از تجهیزات ICU اما تا به حال هنوز هم دستور داد ، دو نفر دیگر ملل نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

تخت های مراقبت ويژه گران هستند, دشوار است برای اجرا و به طور یکنواخت توزیع شده است. چاد, روغن غنی اما فقیر کشور از 15 میلیون نفر تنها 10 در حالی که کشور جزیره موریس مالی hub خانه به 1.2 میلیون تا 121.

اکثر COVID-19 بیمارانی که نیاز به مراقبت ويژه همچنین نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی. اما رویترز در بر داشت که فقط بیش از 9,300 از قاره 9,800 تخت های مراقبت ويژه آنها را داشته باشد.

برخی از کشورها مانند گینه بیسائو هیچ هواکش در همه. موریتانی یکی است; لیبریا گفت: این شش; سومالی است 19.

Tumane Balde سر از وزرا کمیسیون برای مقابله با COVID-19 در گینه بیسائو گفت که این کشور تنها 10 درصد از تجهیزات آن نیاز دارد. “کارکنان ما تحت مجهز و unmotivated,” او گفت:. “ما نیاز به سه برابر بیشتر تخت تر از ما دارند.”

مقامات در موریتانی وزارت بهداشت و نماینده لیبریا نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

آفریقای جنوبی 3,300 هواکش اما حدود دو سوم آن ها در بیمارستان های خصوصی که اکثر مردم نمی توانیم. وزارت بهداشت و درمان گفت: دولت حق استفاده از امکانات خصوصی در مواقع اضطراری است.

هواکش نیاز به اکسیژن است که می تواند از اکسیژن گیاهان سیلندر و یا ماشین آلات. کنیا نزدیک به 300 هواکش اما یک “کمبود بحرانی” از اکسیژن گزارش سنا در بر داشت.

ماه گذشته آن وزارت بهداشت التماس بیمارستان به پرداخت فوق العاده صورتحساب به شرکت تامین بسیاری از آنها با سیلندر.

مرموز ملل

اطلاعات به عنوان مهم به عنوان تجهیزات. برخی از کشورهای اند سریع به ارائه داده های سلامت. در دیگران اطلاعات تکه تکه است خارج از تاریخ و یا مخفی. برخی از رهبران ممکن است ترس از انتقاد بیش از فاسد خدمات عمومی گفت: Michel یائو اضطراری مدیریت عملیات در آفریقا برای که.

“اطلاعات بسیار مهم است برای ما برای کمک به بهتر” او به رویترز گفت. “آن را دشوار است به پیش بینی خود را به طور کلی نیاز دارد اگر شما لازم نیست که اطلاعات دقیق.”

شرق کشور آفریقایی تانزانیا علنا مورد انتقاد قرار گرفت که برای محدود کردن اجتماعات بزرگ است گاهی اوقات برای روز بدون به روز رسانی آن coronavirus آمار و ارقام.

آن را نمی خواهد بگوید اهدا کنندگان در مورد آن بهداشت عمومی منابع, یک دیپلمات به رویترز گفت. یک سخنگوی دولت این کشور اتهامات را رد کرده تانزانیا بود و نه به اشتراک گذاری اطلاعات و با اشاره رویترز به وزارت بهداشت که پاسخ نمی دهند.

و آمار رسمی نیست همیشه بازی خط مقدم تجربه می کنند.

اوگاندا گفت: 268 تعداد تخت در بیمارستان های دولتی. اما تنها حدود 70 تخت ICU سراسر کشور باید به اندازه کافی تجهیزات و کارکنان به عملکرد گفت: آرتور Kwizera یک مدرس دانشگاه در بیهوشی و مراقبت های ویژه در Makerere University دانشکده علوم سلامت که تیم انجام یک مطالعه در بخش مراقبت ظرفیت اواخر سال گذشته است. دولت نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در آن نقطه است.

بسیاری از تخت ICU نیز در حال حاضر در حال استفاده است. کنیا برای مثال دارای 518 تخت در آن عمومی و خصوصی امکانات, اما 94 درصد در حال حاضر اشغال شده توسط non-COVID-19 بيمار گفت: گزارش سنا.

قدرت و مردم

حتی در جایی که تجهیزات در دسترس است و قدرت و پرسنل ممکن است. در کشورهایی مانند نیجریه و سودان جنوبی و زیمبابوه برق بسیار غیر قابل اعتماد. بیمارستان بستگی دیزل-ژنراتور شده اما برخی نمی توانیم سوختگیری و تعمیر و نگهداری.

پزشکان مراقبت ويژه پرستاران anaesthesiologists و biotechnicians ضروری برای حفظ تجهیزات در تامین کوتاه مدت هستند داده ها از فدراسیون جهانی جوامع Anaesthesiologists (WFSA) و بانک جهانی نشان می دهد – اگر چه آمار و ارقام از بسیاری از کشورها تاریخ سال است.

قاره گسترده, یک دکتر در خدمت به طور متوسط 80,000 مردم داده های بانک جهانی نشان می دهد.

Anaesthetists اغلب اجرای بخش های مراقبت ويژه در آفریقا است. اما تنها نه کشور باید یک یا بیشتر از یک پزشک واجد شرایط به اداره بیهوشی در هر 100 ، 000 نفر با توجه به WFSA.

تجهیزات و پرسنل در حال ورود به: بانک جهانی کمک به بیش از 30 کشورهای آفریقایی به دست آوردن بیش از 1 میلیارد دلار ارزش تجهیزات. و planeloads کمک در حال ورود از ترکیه و چین و اروپا و خاورمیانه است.

بخش خصوصی نیز آماده سازی. بیمارستان های خصوصی به طور کلی بهتر کارکنان اما درآمد خود را فشرده شده توسط کاهش در اعمال جراحی الکتیو و منظم سرپایی درمان مزمن گفت: آفریقا, بهداشت و درمان, فدراسیون چتر سازمان خصوصی بهداشت و درمان.

برخی از دولت ها در این قاره در حال تلاش برای مذاکره دسترسی به بیمارستان های خصوصی برای بیمارانی که نمی توانیم هزینه.

اما اکثر بیمارستان های خصوصی نیاز به نوعی از پرداخت و آگاه از دولت است که پرداخت صورتحساب دیر یا نه در همه – برخی می خواهند بین المللی-اداره مستقل صندوق برای رسیدگی به پرداخت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de