لندن, مارس 9

شش هفته-کودک تبدیل به جوانترین قربانی coronavirus در انگلستان به عنوان نماینده رسمی مرگ و میر در سراسر بيمارستان و جامعه گسترده تر مرتبط COVID-19 ضربه 31,241 در انگلستان است.

کودک از مرگ در روز جمعه می آید که بریتانیا آماده برای برخی از کاهش در سخت مستند اقدامات در محل برای جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار به عنوان اعتقاد بر این است که بریتانیا در گذشته اوج این بیماری همه گیر.

نخست وزیر بوریس جانسون است که به یک آدرس تلویزیونی در روز یکشنبه که در طی آن او غیر روحانی کردن یک “برنامه جامع” برای شروع به باز کردن اقتصاد است.

اما وزرای کابینه شده اند هشدار دهنده در مقابل افزایش انتظارات فراتر از یک “متوسط” کاستن اجتماعی فاصله قوانین در محل مدیریت فشار بر دولت-بودجه خدمات بهداشت ملی (NHS).

وجود دارد برخی از نگرانی های است که مردم شروع به ايميل “stay-at-home” پیام در طول یک بانک در تعطیلات آخر هفته به مناسبت سالگرد 75 از جنگ جهانی دوم پیروزی در اروپا (VE) در روز جمعه.

“من آگاه است که وجود دارد مقدار زیادی از حدس و گمان در مورد آنچه که نخست وزیر ممکن است می گویند روز یکشنبه هنگامی که او به تشریح نقشه راه برای آینده ما چگونه خواهد شد محدودیت های فعلی گفت:” بریتانیا در محیط کار, جورج Eustice در اشاره به سخنرانی.

“اما در عین حال به رغم آفتابی بانک تعطیلات آن مهم و حیاتی است که ما همچنان به رعایت محدودیت های فعلی. اقامت در خانه, محافظت, بیمه خدمات درمانی, نجات زندگی,” او گفت:.

در ضمن تفویض دولت اسکاتلند و ولز برنامه به طور موثر نگه داشتن مستند تا حد زیادی در محل با برخی از “بسیار کوچکترین و سادهترین مراحل” نسبت به کاهش.

از شنبه, مردم در هر دو منطقه خواهد شد مجاز به رفتن به ورزش محلی بیش از یک بار در روز.

“تنها تغییر است که ما با توجه به در فوری اصطلاح ارشاد در هوای آزاد, ورزش, و من به شما به روز رسانی بیشتر در آن بیش از آخر هفته” گفت: وزیر اول اسکاتلند Nicola Sturgeon.

“شواهدی وجود دارد که ما شنیده ام از رفتاری دانشمندان در ساخت تصمیم گیری های ما این بود که اگر شما می توانید ارائه به مردم کمی آزادی بیشتر در حاشیه آن واقع تقویت مردم توانایی و تمایل به رعایت عمده محوری از محدودیت های است که ما هنوز به درخواست مردم در ولز به رعایت” اضافه شده ویلز اولین وزیر علامت Drakeford.

دولت بریتانیا گفته است که در حالی که آن مشتاق است که در بریتانیا گسترده رویکرد به مستند هر منطقه را تنظیم زمانبندی بر اساس فردی خود را ارزیابی. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de