لندن, مارس 9

در یک داستان تکان دهنده از zoombombing یک هکر در جریان کودک آزاری فیلم زمانی که حدود 60 نفر بودند که با شرکت در یک کلاس تناسب اندام بیش از تصویری دیدار برنامه زوم در پلیموث (انگلستان) در جنوب غربی انگلستان است.

این حادثه هنگامی رخ داد که این کلاس بود که به میزبانی این هفته توسط یک باشگاه ورزشی در Plymouth, دوون و ناگهان جوان شرکت کنندگان قرار گرفتند به “بسیار ناراحت” مواد گزارش بی بی سی.

به گفته پلیس محلی هکر بود که هنوز شناسایی می شود به دست اورد دسترسی پس از زوم تماس جزئیات منتشر شده در انجمن ها آنلاین.

“ما در حال همکاری نزدیک با Plymouth حفاظت از کودکان مشارکت و من درخواست که اگر شما آسیب دیده اند و این پس از آن شما به جلو آمده و اجازه دهید ما می دانیم که شما بنابراین ما می توانیم ارائه توصیه های لازم و حمایت از” کارآگاه افسر Lesley Dubai به نقل شد.

افسران پلیس از مردم خواست تا درک خود دستگاه تنظیمات امنیتی.

NSPCC خیریه گفت: رسانه ها وجود دارد یک نگرانی الگوی جلسات برگزار شده در زوم بودن “بمباران” با تصاویر سوء استفاده جنسی از کودکان.

با توجه به نگهبان دیگر زوم جلسات که هدف قرار داده شده است با شبیه zoombombing شامل یک شراب مزه رویداد در منچستر که در سمت چپ برخی از شرکت کنندگان در اشک.

ماه گذشته آمریکا و دفتر تحقیقات فدرال (اف بی آی) هشدار به مردم در مورد جنس مواد در حال ظهور در طول زوم تصویری جلسات.

بوستون شعبه از سازمان های اجرای قانون گفت: با دریافت گزارش های متعدد در کنفرانس ها بودن مختل مستهجن و/یا نفرت, تصاویر و تهدید زبان.

در اواخر ماه مارس ماساچوست مستقر در دبیرستان گزارش داد که در حالی که یک معلم بود و انجام یک کلاس آنلاین با استفاده از نهفته نرم افزار زوم ناشناس فردی(ص) تماس گرفته شده به کلاس درس. IANS

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de