با واکسن هنوز ماه, شاید سال آینده و محققان در حال عجله برای تعیین اینکه آیا داروهای موجود می توان برای درمان coronavirus. در ایالات متحده تنها یک remdesivir — نشان داده شده است که موثر در سرعت بازیابی.

در مطالعه جدید در مجله لانست منتشر شده محققان در شش بیمارستان های دولتی در هنگ کنگ و دانشگاه هنگ کنگ به دنبال 127 بزرگسالان با COVID-19 از جمله 86 در سه کوکتل مواد مخدر و 41 در گروه مقایسه شد.

خود را مطالعه مقدماتی فاز 2 آزمایش در نظر گرفته شده برای دیدن اگر یک درمان کار می کند. (آن چه مشخص نیست که آیا درمان بهتر از گزینه های دیگر وجود دارد اما چند گزینه دیگر برای coronavirus.)

بیمارانی که آغاز شد در کوکتل ظرف هفت روز از اولین علائم متوقف ریختن ویروس — معنی آنها در دوره نقاهت و دیگر عفونی — زودتر از بيماران در مقايسه با گروه محققان دریافتند.

در هنگ کنگ حتی کسانی که با بیماری خفیف هستند و به بیمارستان منتقل شد. بيماران در سه گانه-ترکیب دارو همچنین به نظر می رسد برای دریافت بهتر و سریع تر و آنها تا به حال به طور قابل توجهی کوتاه تر در بیمارستان باقی می ماند نسبت به گروه مقایسه, با توجه به مطالعه است.

شامل کوکتل سه نفر داروهای ضد ویروسی: لوپیناویر-ریتوناویر (فروش تحت نام تجاری Kaletra) گرفته شده به صورت خوراکی; ریباویرین یک داروی ضد ویروسی استفاده می شود برای درمان هپاتیت C نیز به صورت خوراکی و اینترفرون بتا-1b تزریقی مواد مخدر مورد استفاده در درمان مولتیپل اسکلروزیس است که به تنظیم التهاب و سرکوب رشد ویروسی.

برخی از کارشناسان پیشنهاد کرده اند اینترفرون ممکن است به افزایش توانایی بدن را برای مبارزه با کروناویروس.

شرکت کنندگان در مقايسه با گروه آزمایشی تحت درمان قرار گرفتند و تنها با لوپیناویر-ریتوناویر که برخی از پزشکان را متوقف کرده اند با استفاده از پس اخیر کارآزمایی بالینی در بر داشت آن را به طور قابل توجهی بهبود نتایج در به شدت بیمار COVID-19 بيمار.

بیماران با توجه به سه کوکتل مواد مخدر آزمایش منفی برای coronavirus ظرف هفت روز به طور متوسط در مقایسه با متوسط 12 روز در میان کسانی که تحت درمان با یک دارو. کوکتل همچنین کاهش مدت از COVID-19 علائم در نیمه به مدت چهار روز از هشت روز.

“این خبر خوبی است,” گفت: دکتر سارا Shalhoub, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه وسترن انتاریو کانادا نوشت که یک تفسیر همراه با این مقاله. “این به ما می گوید که بیماران بهتر و سریع تر و زمان آنها نیاز به بستری کوتاهتر است و خود را ویروسی ریختن است در مدت زمان کوتاه تر.”

اما او هشدار داد که تمام بیماران در این مطالعه خفيف تا متوسط بیماری و سوال مهم این است که آیا این دارو ترکیبی به نفع بیماران بدحال.

“آیا این نتایج خواهد بود تجدید پذیر در بیمارانی که نیاز به مقدار زیادی از اکسیژن و در نهایت در بخش مراقبت ويژه است یک داستان متفاوت” Shalhoub گفت.

“ما نمی توانیم قیاس از این نتایج و فرض آنها اعمال می شود به بیماران هواکش و یا کسانی که در حال انتظار برای رفتن بر روی یک دستگاه تنفس مصنوعی به زودی.”

مطالعه حاضر یک کارآزمایی تصادفی آزمایشی: بیمارانی که ثبت نام کرده بودند اختصاص داده شده به طور تصادفی به سه گروه دارو درمانی و یا گروه مقايسه و شرکت کنندگان در دو گروه مشابه بود.

سه گانه-درمان مواد مخدر به نظر می رسد امن است. تفاوت معنيداری بين دو گروه از اثرات جانبی که شامل تب و تهوع و اسهال اگر چه یک بیمار در مقایسه با گروه تا به حال به قطع درمان به دلیل مشکلات کبدی است.

یک محدودیت این مطالعه این بود که آن را باز برچسب دادگاه به این معنی است که هر دو از محققان و بیماران می دانستند که مواد مخدر بودند داده می شود. این می تواند ماهرانه تعصب ارزیابی داده ها. علاوه بر این برخی از بیماران بستری در هفت روز یا بیشتر پس از علائم خود را آغاز کردند که نه ارائه اینترفرون اما بودند مورد تجزیه و تحلیل به عنوان بخشی از ترکیب ،

تحقیقات قبلی نشان داده است که ترکیبی از لوپیناویر-ریتوناویر و ریباویرین به طور قابل توجهی کاهش می یابد نارسایی تنفسی و مرگ در بيماران مبتلا به یکی دیگر از coronavirus ویروس سارس. اینترفرون بتا-1b نشان داده شده است به منظور کاهش بار ویروسی و بهبود مشکلات ریوی در مطالعات حیوانی از MERS virus همچنین یک کوروناویروس.

نویسندگان برنامه ریزی برای انجام یک بزرگتر محاکمه به بررسی اثربخشی کوکتل در بدحال COVID-19 بيمار و ممکن است آنها نیز ارزیابی اثربخشی اینترفرون به تنهایی.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de