یک زن پیاده روی گذشته بسته مغازه ها در Janpath بازار در سراسر کشور مستند در پی بیماری همه گیر کوروناویروس در دهلی نو

هنگامی که شما این به عنوان خوانده شده ما را در 47 بعد از مستند هفت روز بیشتر به آن بروید.

زمانی که نخست وزیر اعلام کرد مستند 1.0 (ما نیست, سپس آن را می دانم خواهد بود که برای اولین بار مستند) در تلویزیون ملی در مارس 24, او تا به حال هیزم اهداف. او گفت: “طبق کارشناسان بهداشت و درمان یک دوره حداقل 21 روز بسیار مهم برای شکستن عفونت های زنجیره ای از coronavirus.” در روز بعد از صحبت کردن با ترکیبات خود در بنارس او گفت: “مهابهاراتا جنگ در زمان 18 روز به این نتیجه جنگ علیه coronavirus را 21 روز است.”

اخبار مرتبط

کلید واژه بودند “برای شکستن عفونت های زنجیره ای” و “نتیجه گیری”. اکثر مردم در زمان کلمات خود را در چهره-ارزش و اعتقاد بر این است که عفونت های زنجیره ای خواهد بود شکسته در 21 روز و نبرد در برابر ویروس می توان به دست آورد.

واقعی اهداف & اشتباهات

البته پزشکی و کارشناسان بهداشت و درمان دانست که عفونت های زنجیره ای نخواهد بود شکسته در 21 روز. آنها را متقاعد نخست وزیر به گسترش مستند. در مارس 14, دوباره در تلویزیون ملی او اعلام کرد مستند 2.0 و گفت: “آن است که به وضوح مشهود است از تجربه چند روز گذشته که ما انتخاب مسیر صحیح… اگر ما همچنان به بیمار و پیروی از قوانین ما قادر خواهد بود برای شکست دادن حتی یک بیماری همه گیر مانند تاج.”

کلید واژه بودند “ما باید با انتخاب مسیر درست”, “صبور” و “شکست حتی یک بیماری همه گیر مانند کرونا”.

پزشکی و کارشناسان بهداشت و تردید بودند. آنها می دانستند که اهداف واقعی بودند به گسترش آگاهی و افزایش سرعت پزشکی و سلامت زیرساخت ها است. در خطر از تکرار اجازه دهید من می گویند یک مستند بود نه یک درمان آن را تنها یک مکث است که به ما زمان کافی برای آماده برای مقابله با تعداد افراد آلوده در اوج آن است.

دولت ساخته شده است برخی از ناخواسته اما مهم اشتباهات. در حالی که مستند 1.0 بود و پیش بینی ناگهانی خود را تحمیل به سختی به چهار ساعت متوجه یک اشتباه بود. عدم قرار دادن پول در حساب های بانکی فقیر تحت اقدام مالی طرح مارس 25 بود قبر اشتباه است. نه تنظیم حمل و نقل برای فعال کردن کارگران مهاجر به بازگشت به خانه خود را متحده زمانی که گسترش ویروس بسیار کم بود و این بدترین اشتباه است.

افزایش تعداد
رسمی تعداد افراد آلوده در برخی از نقطه عطف تاریخ شد

آوریل 24 536
مستند آغاز می شود مارس 25

مارس 14 10,815
مستند به پایان می رسد, ادامه

مارس 03 40,263
مستند به پایان می رسد, ادامه

May 08 56,342 در 8 am

افزایش در تعداد از انتظار بود توسط پزشکی و کارشناسان بهداشت و درمان. توجه داشته باشید که مستند 3.0 اعلام شد, با نخست وزیر, اما از طریق اطلاع رسانی امضا شده توسط دبیر خانه. بدون هدف بودند هیزم هیچ استراتژی خروج مشخص شد. این غیر معمول شد و گیج کننده است.

کارشناسان هشدار داده اند که تعداد افراد آلوده همچنان افزایش خواهد یافت تا زمانی که نوع بشر می یابد واکسن و یا به عنوان برخی از کارشناسان گفته اند سرخپوستان توسعه کافی گله ایمنی. این تعداد در حال افزایش است با وجود مستند 1.0 یا 2.0 یا 3.0. در پنج روز از مستند 3.0 ممکن است از 4 تا 8 مه ما اضافه شده اند به طور متوسط 3,215 در هر روز.

شکر خدا در مقایسه با کشورهای دیگر تعداد افراد آلوده به عنوان بسیاری از 130 کرور مردم است که هنوز هم کم و احتمالا به این دلیل که تست نرخ کم است. همچنین نرخ مرگ و میر در میان افراد آلوده است که تنها در مورد 3.36%.

دو گزینه

وجود دارد دو دوره به نخست وزیر که مستند 3.0 به پایان می آید:

#مستند اعلام 4.0 هنگامی که زمان مستند به پایان می رسد در مارس 17; یا

#آسانسور مستند رزومه تقریبا تمام اقتصادی و تجاری فعالیت دوباره فعال کردن تمام زنجیره تامین کالا و خدمات اجازه می دهد حمل و نقل عمومی جاده ای و ریلی و هوایی و آماده می شود برای درمان افراد آلوده. در برخی بسیار تحت تاثیر ‘مهار مناطق مانند Dharavi ممکن است لازم باشد برای ادامه این محدودیت پس از تخلیه نفر تست مثبت به قرنطینه مراکز و بیمارستان ها.

آن را دشوار است به انتخاب. اولین گزینه ممکن است منطقی اگر منحنی تعدادی از عفونت های جدید تخت و یا شروع به نشان می دهد کاهش روند اما هیچ شواهدی وجود ندارد که. یکی دیگر از مستند منجر به فروپاشی کامل اقتصاد است که در حال حاضر مغولان. این رنگ بندی از هند (قرمز و نارنجی و سبز) و محدود تسهیلات با چندین هشدارهای کمک کرده اند و نه دوباره شروع فعالیت اقتصادی است. در آخرین 47 روز بیشتر MSMEs شده اند تحت فشار قرار دادند بیش از آستانه, تر میلیون ها نفر از مردم فقیر شده اند تحت فشار قرار دادند به فقر و هزاران نفر از خانواده های طبقه متوسط را تحت فشار قرار دادند به بدهی. اگر مستند است نه برداشته ممکن است تمرد در یک مقیاس بزرگتر از در حال حاضر.

گزینه دوم بدون شک به نفع اقتصاد, اما ما ممکن است سریعتر افزایش در میانگین تعداد عفونت های جدید در هر روز برخی از مناطق سبز ممکن است به نوبه خود پرتقال و برخی از نارنجی مناطق ممکن است به نوبه خود قرمز زور زدن منابع از دولت و دولت های منطقه و Covid-19 بیمارستان که در حال استفاده, امروز ممکن است با بیماران. تعهد خواهد بود در هر فردی برای محافظت از خود به بهترین شکل ممکن.

نشسته بر روی یک درخت تصمیم گیری است unenviable لوتی, اما این است که در آن نخست وزیر نشسته است. به خاطر مردم هند, من آرزو می کنم او را به حق تصمیم گیری است.

وب سایت: pchidambaram.در
توییتر @Pchidambaram_IN

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de