coronavirus, coronavirus impact, coronavirus toll in gujarat, gujarat coronavirus, coronavirus in gujarat, covid-19, coronavirus pandemic, coronavirus outbreakتعداد کل موارد در گجرات صعود به 7,403 و مرگ و میر رسیده 449 روز جمعه.

با گجرات گزارش تعداد زیادی از COVID-19 موارد و مرگ و میر کارشناسان پزشکی از AIIMS از جمله مدیر آن دکتر Randeep Guleria را با عجله به احمدآباد به ارائه راهنمایی متخصص به پزشکان وجود دارد در COVID-19 مدیریت.

گرفتن به روز رسانی های زنده بر روی اینجا coronavirus

اخبار مرتبط

زیر جهت از مرکز, Dr Guleria که یک ریه و Dr Manish Soneja از AIIMS گروه پزشکی چپ برای احمدآباد در ویژه نیروی هوایی هند پرواز در شب جمعه, منابع رسمی گفت.

با 390 بیشتر مردم آزمایش مثبت برای COVID-19 و 24 و میر تعداد کل موارد در گجرات صعود به 7,403 و مرگ و میر رسیده 449 روز جمعه. از مجموع coronavirus موارد در دولت 5,260 گزارش شده از منطقه احمدآباد به تنهایی.

“آنها مراجعه خواهد شد احمدآباد بیمارستان مدنی و SVP بیمارستان در روز شنبه برای ارائه به کارشناس راهنمایی و مشاوره به پزشکان در درمان coronavirus-بیماران آلوده وجود دارد” یک منبع گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de