منتشر شده بین سال های 2005 و 2008 از سری گرگ و میش توسط نویسنده Stephenie مایر به دست اورد محبوبیت بسیار زیاد و موفقیت تجاری در سراسر جهان است.

منتشر شده بین سال های 2005 و 2008 از سری گرگ و میش توسط نویسنده Stephenie مایر به دست اورد محبوبیت بسیار زیاد و موفقیت تجاری در سراسر جهان است. داستان شرح مصیبت ها و شخصیت بلا سوان به خصوص او را عاشقانه با خون آشام ادوارد کالن. اما تا به حال طرفداران شنیده ام تنها بلا طرف داستان. برای اصلاح این مایر در حال حاضر برنامه ریزی برای بیرون آمدن با آفتاب نیمه شب طولانی-پیش بینی بازگویی گرگ و میش از کالن نقطه نظر که منتشر خواهد شد در ماه اوت و توزیع خواهد شد توسط Hachette هند در شبه قاره هند.

در کتاب جدید فراموش نشدنی داستان طول می کشد در یک روش جدید و کاملا تاریک و تاب است. جلسه بلا است که هر دو جذاب ترین و دلسردکننده رویداد کالن را تجربه کرده است در سال های بسیاری از او به عنوان یک خون آشام. همانطور که ما یاد بگیرند که بیشتر جذاب جزئیات بیشتر در مورد گذشته خود و پیچیدگی های درونی افکار ما درک می کنیم که چرا این تعریف مبارزه از زندگی خود را. “این احساس عجیب و غریب به ساخت این اطلاعیه که رنج می برند از طریق یک بیماری همه گیر است و هیچ کس واقعا نمی داند چه آینده.

اخبار مرتبط

من فکر کردم به طور جدی در مورد به تأخیر انداختن این خبر تا زمانی که اوضاع به حالت عادی بازگشت; اما که احساس اشتباه با توجه به مدت زمانی کسانی که مشتاق برای این کتاب در حال حاضر منتظر است. من می دانم که چقدر من شخصا نیاز به حواس او را پرت در حال حاضر چقدر من نیاز به چیزی برای نگاه به جلو به, و بیشتر از همه من چقدر باید بیشتر کتاب ها به عنوان خوانده شده. بنابراین من امیدوارم که این کتاب به خوانندگان من کمی لذت به پیش بینی و پس از آن وارد یک شانس برای زندگی در یک جهان خیالی در حالی که برای. من نمی توانم بیان که چقدر من از این صبر از خوانندگان و حمایت خود را در طول سال آن را در زمان به پایان خورشید نیمه شب” گفت: نویسنده Stephenie Meyer.

حماسه گرگ و میش که شامل ماه گرفتگی, Breaking Dawn, کوتاه زندگی دوم از بری تنر: گرفتگی رمان های Twilight Saga: The Official راهنمای مصور و زندگی و مرگ: گرگ و میش Reimagined شده به فروش نزدیک به 160 میلیون نسخه در سراسر جهان.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله