خطوط هوایی بریتانیا که نشان دهنده خطوط هوایی بریتانیا Easyjet و دیگر انگلیسی, شرکت های هواپیمایی گفت: این حرکت مورد نیاز “معتبر خروج طرح” و باید بررسی هفتگی. فرودگاه اپراتورها گفت: این می تواند یک “ویرانگر” تاثیر بر حمل و نقل هوایی صنعت و اقتصاد گسترده تر.

قرنطینه برنامه ریزی شد و اولین گزارش روزنامه تایمز گفت که نخست وزیر بوریس جانسون را روز یکشنبه اعلام کرد که مسافران پس از رسیدن در فرودگاه ها و بنادر از جمله انگلیسی ها از بازگشت از خارج از کشور را به خود جدا برای دو هفته.

تحت اقدامات هستند که به احتمال زیاد به اجرا در آمده است در اوایل ماه ژوئن مسافران را مجبور به ارائه آدرس در آن آنها را به خود منزوی در ورود بار گفت.

“این اقدامات کمک خواهد کرد که حفاظت از انگلیسی عمومی و کاهش انتقال ویروس همانطور که ما حرکت به مرحله بعدی از ما پاسخ” تایمز به نقل از یک منبع دولتی عنوان کرد و گفت.

جانسون خیابان داونینگ و وزارت کشور کاهش یافته بود.

جانسون است که به دلیل روز یکشنبه اعلام مراحل بعدی در بریتانیا نبرد به مقابله با رمان coronavirus پس از بررسی توسط وزیران از اقدامات است که باید همه اما بسته اقتصاد و نگهداری می شود میلیون ها نفر در خانه برای بیش از شش هفته است.

فرودگاه اپراتورها گفت: قرنطینه خواهد مرکب آسیب های انجام شده توسط این بیماری همه گیر به صنعت حمل و نقل هوایی به عنوان آن را قرار داده و مردم رفت و آمد زمانی که مستند محدودیت برداشته می شوند.

“قرنطینه نه تنها تاثیر مخربی در انگلستان صنعت هوانوردی بلکه در اقتصاد گسترده تر” گفت: کارن دی, مدیر اجرایی فرودگاه اپراتورهای انجمن.

“اگر دولت معتقد است قرنطینه پزشکی لازم است و سپس باید آن را اعمال و بر اساس انتخابی زیر علم وجود دارد باید روشن استراتژی خروج و تاثیر اقتصادی در بخش های کلیدی باید کاهش.”

نقطه کنترل و جریمه

خطوط هوایی بریتانیا گفت: این امر به دنبال اطمینان داد که این حرکت است “به رهبری علم” و این که شرکت های هواپیمایی خواهد نیاز به حمایت از اقدامات برای اطمینان از بخش حمل و نقل هوایی می شود از طریق دوره قرنطینه.

گزارش تایمز گفت: مسافران از ایرلند جزایر کانال و جزیره خواهد بود معاف از قرنطینه به عنوان رانندگان کامیون در آوردن بسیار مهم منابع.

به گفته مقامات خواهد انجام چک نقطه و کسانی که به شکستن قوانین را جریمه و یا اخراج.

بریتانیا گزارش کرده است 31,241 مرگ و میر ناشی از کروناویروس و وزیر محیط زیست جورج Eustice گفت: Johnson نمی خواهد اعلام هر گونه تغییرات به بریتانیا مستند در روز یکشنبه.

این تفویض ویلز دولت اعلام کرد که جزئی مستند تنظیمات در روز جمعه اجازه می دهد مردم را به ورزش بیش از یک بار در روز و باغ مراکز به بازگشایی شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de