The banks had claimed over Rs 260 crore as default dues from the company with further interest and other charges.بانک ها تا به حال ادعا کرد بیش از 260 تومان کرور روپیه به عنوان پیش فرض غرامت از این شرکت با بهره بیشتر و اتهامات دیگر.

چنای نیمکت شرکت ملی قانون دادگاه (NCLT) دستور داده است تا شروع, شرکت, عجز از پرداخت دیون با وضوح روند (CIRP) در برابر قدرت مدیریت محصولات سیستم ها و خدمات شرکت Eason Reyrolle اقدام در دادخواست توسط وام دهندگان مالی بانک دولتی هند (SBI) و Canara Bank.

هر چند وام دهندگان منتقل NCLT به آغاز CIRP در برابر شرکت و تعیین رزولوشن حرفه ای به طور جداگانه از برنامه گرفته شد تا با هم روی نیمکت متشکل R Varadharajan عضو قضایی و Anil Kumar, B, عضو-ویژگی های برای دفع کردن از طریق مشترک سفارش از طریق ویدئو کنفرانس در مارس 5.

اخبار مرتبط

بانک ها تا به حال ادعا کرد بیش از 260 تومان کرور روپیه به عنوان پیش فرض غرامت از این شرکت با بهره بیشتر و اتهامات دیگر.
در آن برنامه SBI فرستاده شده است که آن را در اطراف تومان 204.89 کرور برجسته از این شرکت که از ماه اوت سال 2019 با بهره بیشتر و اتهامات دیگر منهای بهبود ، Canara Bank گفت: آن را به حال یک مقدار برجسته به لحن تومان 59.31 کرور با بهره تا ماه جولای سال 2019 به عنوان یک پیش فرض است که بوجود آمده در رابطه با اضافه برداشت نقدی اعتباری تسهیلات اعطا شده توسط این شرکت.

Eason Reyrolle درگیر در کسب و کار ارائه طیف کاملی از قدرت مدیریت محصولات سیستم, راه حل ها و خدمات در سراسر نسل انتقال و توزیع و صنعتی است. چنای بر اساس شرکت های دولتی و نهاد های ذکر شده با حدود 13,400 سهامداران. Canara Bank حال طبقه بندی شده حساب به عنوان دارایی غیر نمایشی (NPA)در ماه سپتامبر 2017 در حالی که SBI طبقه بندی شده حساب به عنوان NPA در سال 2015.

دفاع از خود را در مورد این شرکت ارائه شده که از آن شده است در این فرآیند از محل سرمایه گذاران و یا دیگر حامیان مالی به بیش از برخی از بدهی بدهکار به بانک ها و شرکت در مرحله نهایی بحث. آغاز CIR فرایند در این مرحله تاثیر می گذارد توانایی این شرکت به طور موثر همچنان به عنوان یک نگرانی رفتن.
Eason Reyrolle استدلال کرد که هر چند از آن شده است یک پیشگام در صنعت و محصول مربوطه آن را در بازار معاملات در, وجود دارد, برخی از موانع که در پایین آورده عملکرد شرکت. سرمایه در گردش تحت تاثیر قرار شده است در نتیجه از دست دادن در چند سال گذشته است. روند صنعت منتقل شده به ارائه پروژه های کلید به نوبه خود ترک مستقل ساخت تجهیزات اشخاص به حد مرگ.

در حالی که این شرکت منتقل شده تمرکز اصلی خود را برای انجام پروژه های کلید به نوبه خود برخی از پروژه ها با تاخیر و برخی دیگر تا به حال به وقفه به دلیل برخی عوامل خارجی مانند مسائل امنیتی و مسائل را با حق از راه گواهی عدم سوء پیشینه برای خطوط, در میان دیگران.

این شرکت تا به حال مطالبات به لحن تومان 103.88 کرور روپیه از دولت های مختلف آب و برق و شرکت های دیگر مانند آندرا پرادش برق در شرکت آسام برق شرکت توزیع, بنگلور, برق, شرکت, شرق, توزیع برق, هند, نفت, شرکت, Karnataka انتقال قدرت شرکت شبکه برق شرکت از هندوستان, Tamil Nadu تولید برق شرکت. این وضعیت بیشتر منجر به یک بحران پول نقد و نقدینگی مسائل به عنوان مطالبات می تواند نه محسوس. با وجود مسائل مختلف این شرکت تلاش کرده است به چرخش عملیات خود را.

این NCLT در حالی که اجازه می دهد CIRP مشاهده شده است که تقاضای شرکت در حال رفتن نگرانی نمی توان یک زمین برای به تأخیر انداختن شروع CIRP و یا به نگه داشتن این نرم افزار از بانک ها در تعلیق. آن را نیز منصوب یک IRP و توقف اعمال برخی اقدامات از جمله انتقال encumbering و خلاصی از هر یک از دارایی و یا حقوقی حق یا منافع سودمند توسط این شرکت است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de