واشنگتن, مه 9

چین همچنان به پنهان کردن و obfuscate COVID-19 اطلاعات از جهان, وزیر امور خارجه مایک Pompeo کرده و تصریح می کند که او دیده است مقدار قابل توجهی از شواهد نشان می دهد که یک آزمایشگاه در شهر ووهان شد “عملکرد ضعیفی” و این ویروس به خوبی ممکن است ناشى از وجود دارد.

روز جمعه بیش از 78,000 آمریکایی کشته شده بود و 13 لاخ آزمایش مثبت برای coronavirus. در سطح جهان بیش از 2,74,000 تن کشته و 39 لاخ باید آزمایش مثبت برای این بیماری با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

“من یک مقدار قابل توجهی از شواهد وجود دارد که نشان می دهد که آزمایشگاه شد و عملکرد ضعیفی که وجود خطرات امنیتی در آزمایشگاه و که این ویروس نیز می تواند ناشى از وجود دارد” Pompeo گفت: بن شاپیرو در مصاحبه ای در روز جمعه.

“اما من خوشحال هستم به تعلیق تصمیم گیری در مورد آن. آنچه که ما نیاز به پاسخ. هنوز هم وجود دارد مردم در حال مرگ,” او گفت:.

اقتصاد آمریکا و بقیه جهان را به وقفه.

“ما باید یک اقتصاد در حال حاضر است که واقعا تلاش و این همه نتیجه مستقیم حزب کمونیست چین پوشش پنهان کردن اطلاعات با داشتن پزشکان که می خواستم به گفتن داستان در مورد که در آن این شروع چگونه بیمار صفر تشکیل شد و چگونه آن را ناشى از آن فرد و در عین حال ما نمی توانیم کسانی که پاسخ” Pompeo گفت.

“حتی در حال حاضر 120-به همراه روز در از حزب کمونیست چین دانستن در مورد این ویروس در آنها همچنان به پنهان و مبهم و تاریک کردن اطلاعات از مردم آمریکا و از بهترین های جهان, دانشمندان,” او گفت:.

آن است که بسیار حیرت انگیز Pompeo گفت: وقتی پرسیده شد که اگر دولت چین در تلاش است تا مانع هر نوع بررسی آنچه اتفاق افتاده در کشور است.

“آیا آن استرالیایی که به سادگی گفت: “پسر ما نیاز به یک بررسی’ سفیر وجود دارد – چینی سفیر استرالیا گفت: “ما در حال رفتن به شما را تهدید می کند از لحاظ اقتصادی.’ ما را دیده اند آنها را به انجام همان چیزی که به اتحادیه اروپا زمانی که آنها در مورد به قرار دادن یک بیانیه شروع به قرار دادن فشار اقتصادی بر روی آنها,” او گفت:.

“این بدترین چینی ماجراجویی. ما را دیده اند. ما را دیده اند حزب کمونیست چین این کار را قبل از تهدید کشورهای کوچک با استفاده از قدرت اقتصادی برای اعمال نفوذ خود” Pompeo گفت.

“این است که چگونه سازمان ملل است که می خواهم به واقعا شفاف و واقعا بخشی از سیستم بین المللی است—آن است که چگونه رفتار کنند. من متاسفم که آنها آن را انجام داده اند از آنجا که ما هنوز هم در حال انجام یک بحران است. ما هنوز نمی دانیم که این ویروس شروع دیگر می گویند ما می دانیم که آن را از آمد ووهان” او گفت:.

چین را رد کرده است پوشش تا حدی از آن شیوع کروناویروس کرد و ما از تلاش برای منحرف کردن توجه عمومی توسط حیله گر است که ویروس نشات گرفته از یک ویروس شناسی آزمایشگاهی در ووهان.

“چین اولین کشوری بود که به گزارش COVID-19 به سازمان جهانی بهداشت (WHO), (و) این بدان معنا نیست که این ویروس نشات گرفته از ووهان” چین سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت: در ماه گذشته رد ما Pompeo این اتهام که چین مخفی شده بود COVID-19 داده است.

“بیماری همه گیر ممکن است به شکستن اول در هر نقطه در جهان است. اما منشاء آن است که یک ماده در علم و ما باید آن را ترک به علم و جامعه پزشکی گفت:” ژائو که قبلا ایجاد یک طوفان توسط وی از سوی مامورین در مارس 12 که ارتش ایالات متحده ممکن است به ارمغان آورده اند این ویروس به ووهان, منجر به اعتراض دیپلماتیک با واشنگتن است. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de