پایان دادن به برخی از عدم قطعیت برای دانش آموزان HRD وزیر رامش Pokhriyal ‘Nishank’ روز جمعه اعلام کرد که در انتظار کلاس 10 و 12 امتحانات هیئت مدیره برگزار خواهد شد و از ژوئیه 1 به 15 است.

17-year-old Pratyusha Jha از خواب بیدار تقلا برای روزنامه ها این روزها به دنبال هر خبری در مورد او انتظار امتحانات هیئت مدیره و اضطراب است در مورد آنچه که در آینده در فروشگاه برای او. نگرانی های مشابه به اشتراک گذاشته شده توسط Bipin کومار یک کلاس 12 دانش آموز که می گوید: اطلاعیه امتحانات هیئت مدیره از ژوئیه 1 به 15 آورده محدود وضوح به عنوان بزرگتر سوالات بدون جواب باقی می ماند.

این COVID-19 مستند آمد با مجموعه ای متفاوت از نگرانی برای کلاس 12 دانش آموزان که امتحانات هیئت مدیره شد به تعویق افتاد میدوی پس از شیوع کروناویروس قرار دادن در خود را نگه دارید و برنامه های آینده نیز هست.

اخبار مرتبط

“هر روز من شده اند به دنبال اخبار در مورد امتحانات و در مورد آزمون ورودی خرما. من احساس تاسف است که این اتفاق در طول سال من قرار بود به بزرگ کالج جهش. من نمی خواهم آینده من تصمیم گیری به شکل توسط این سال به عنوان آنچه که من انتخاب کردن به مطالعه در حال حاضر باقی خواهد ماند با من مادام العمر” Pratyusha گفت PTI.

پایان دادن به برخی از عدم قطعیت برای دانش آموزان HRD وزیر رامش Pokhriyal ‘Nishank’ روز جمعه اعلام کرد که در انتظار کلاس 10 و 12 امتحانات هیئت مدیره برگزار خواهد شد و از ژوئیه 1 به 15 است. در حالی که کلاس 12 امتحانات انجام خواهد شد در سراسر کشور کلاس 10 امتحانات هستند و تنها در انتظار در شمال شرق دهلی نو که در آن آنها را تحت تاثیر قرار, با توجه به وضعیت نظم و قانون.

“اضطراب به اینجا ختم نمی شود, وجود ندارد و تاریخ ورق نشده است. چه خواهد بود در این روش از امتحانات چگونه ما را در رسیدن به مراکز چه پروتکل را به دنبال داشته باشد وجود ندارد و وضوح بر روی آن است. دوستان من و من برای نگه داشتن تماس با ما معلمان مدرسه و همچنین CBSE خط تلفن به دنبال برخی از وضوح” Bipin کومار گفت.

Vaibhav شارما یک کلاس 12 دانش آموز در Gurgaon گفت: “با وجود وضوح نشده است. من می خواستم برای درخواست DU اما حالا که امتحانات در حال وقوع در جولای زمانی که نتایج اعلام شود که کات آف بود اعلام کرد. اگر من یک کالج خوب در اینجا من خواهد بود قادر به سفر به شهرهای مختلف برای پذیرش چیزی است که شناخته شده است.”

به طور مشابه برای دانش آموزان در شمال شرقی دهلی نو منتظر امتحانات را تبدیل به یک “آزمون صبر” را به عنوان آنها به تعویق افتاد اولین بار در این منطقه با توجه به وضعیت نظم و قانون و بعد از آن با توجه به شیوع کروناویروس در نتیجه چهار-ماه-انتظار طولانی برای امتحانات.

“آن را تبدیل به یک بی صبر کنید و در حال حاضر من احساس نمی مانند مطالعه بیش از حد. درست از دوران کودکی به ما آموخته است که هیئت مدیره امتحانات بیش از حد مهم است و باید متمرکز حداقل دو سال در پیش است. اما در حال حاضر آن است که یک عکس متفاوت روی هم رفته” Rani Kumari ساکن Chandbagh گفت.

مدارس و دانشگاه های سراسر کشور بسته شده اند و امتحانات به تعویق افتاد پس مارس 16 زمانی که این مرکز اعلام سراسر کشور کلاس درس خاموش کردن به عنوان یکی از اقدامات شامل COVID-19 شیوع.
بعد یک مستند در سراسر کشور اعلام شد بر مارس 24, که در حال حاضر تمدید شده است تا مارس 17.

هیئت مدیره قادر به انجام کلاس 10 و 12 در امتحانات هشت آزمون روز با توجه به شیوع کروناویروس. بیشتر با توجه به وضعیت نظم و قانون در شمال شرق دهلی هیئت مدیره قادر به انجام امتحانات در چهار آزمون روز در حالی که تعداد بسیار کمی از دانشجویان و اطراف این منطقه قادر به نظر می رسد در امتحانات در شش روز.

هیئت مدیره در ماه گذشته اعلام کرد که آن را تنها انجام دستور امتحانات در 29 نفر است که بسیار مهم برای توسعه و ورود به موسسات آموزش عالی. روش ارزیابی برای افراد که برای امتحانات هستند که انجام شده به زودی اعلام خواهد شد توسط هیئت مدیره.

این برنامه تصمیم گرفته شده است به منظور اطمینان حاصل شود که امتحانات هیئت مدیره در حال تکمیل قبل از امتحانات رقابتی مانند مهندسی ورودی JEE-برق که قرار است از ماه جولای 18-23 و پزشکی کنکور NEET است که برنامه ریزی شده در جولای 26.

کمیسیون مالی دانشگاه (UGC) صادر شده است دستورالعمل ها را به دانشگاه ها که جدید جلسه آموزشی برای فرشنرس آغاز خواهد شد از ماه سپتامبر در حالی که برای دانش آموزان موجود از ماه اوت است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de