Under normal circumstances, that is an almost sure trigger for a ratings downgrade, after which a large amount of FPI flows will have to exit India as their mandates require a country to be investment grade.تحت شرایط عادی این است که تقریبا مطمئن ماشه برای رأی جمع و جور کردن و پس از آن مقدار زیادی از FPI جریان را مجبور به خروج از هند به عنوان حکم خود نیاز به یک کشور به درجه سرمایه گذاری.

افزایش شدید بیش از تومان 4 لاخ کرور در دولت استقراض هدف—در حال حاضر—است اذعان وخامت شدید منابع مالی خود را. در واقع مجموعه های مالیاتی به تنهایی می تواند به سقوط کوتاه از این مقدار و پس از آن وجود دارد اتلاف سرمایه اهداف است که ایجاد یک چالش بزرگ است. بنابراین حتی بدون نگاه کردن به آنچه اتفاق می افتد به دولت کسری بودجه—به عنوان یک نتیجه از درآمد خود را به عنوان به خوبی به عنوان مرکزی devolutions سقوط—و هزینه های که باید برای مقابله با حاوی Covid-19 روشن است که ‘استقراض بخش عمومی مورد نیاز’ به افزایش 12 درصد از تولید ناخالص داخلی و یا حتی بیشتر. تحت شرایط عادی این است که تقریبا مطمئن ماشه برای رأی جمع و جور کردن و پس از آن مقدار زیادی از FPI جریان را مجبور به خروج از هند به عنوان حکم خود نیاز به یک کشور به درجه سرمایه گذاری.

در حالی که این دلیلی است که چرا دولت نمی آیند با یک بسته محرک اقتصادی تا کنون هیچ کاری انجام نمی است که هیچ راه حل باشد. برای یک, به عنوان اقتصاد فرو می ریزد—و احیای آن سخت تر می شود یک بار بزرگ swathes از صنعت تعطیل به عنوان آنها را بدون حمایت دولت و مالیات, مجموعه, سقوط اقتصاد می شود نزدیک به گرفتن کاهش داد به هر حال به عنوان بدهی های سرویس دهی می شود که بسیار مشکل تر است. همچنین آن را به عنوان اگر هیچ کاری بدون هزینه است یا نه. اگر وجود دارد هیچ بسته و کسب و کار شروع defaulting در وام های بانکی به غیر از هزینه های انسانی—large مستقیم پرداخت خواهد شد و باید ساخته شود تا بیکار—دولت را مجبور به تحمل هزینه های recapitalising PSU بانک که وام را به نوبه خود NPA.

اخبار مرتبط

که در این صورت دولت نجات بسته به ساختار در چنین راه به عنوان به بزرگترین بنگ برای جفتک انداختن در حالی که در همان زمان assuaging سرمایه گذار/rater ترس. قطعا بخش بزرگی شده شامل تضمین برای تمدید وام توسط بانک ها/NBFCs; اگر سهم زیادی از این نوبت بد آن را به عنوان لایحه خواهد آمد ناشی از یک سال و یا پس از در حال حاضر — در این سال اگر RBI تعلیق آن NPA-به رسمیت شناختن هنجارهای برای یک سال یا بیشتر. این به تنهایی نمی خواهد انجام این ترفند و بزرگ با لينک مستقيم تزریق پول نقد از یک بخش دولتی به رهبری سرمایه گذاری برنامه و انتقال پول به گروه های آسیب پذیر—نیز مورد نیاز است.

در حالت ایده آل, دولت باید مطابقت با افزایش عظیم در هزینه—بعید است این است که گذشته از افزایش استقراض دولت برنامه—با یک ساختار برنامه ریزی برای قطع هر دو بدهی و هزینه ها. از جمله LIC ارزش PSU سهام با دولت هستند در اطراف تومان 15 لاخ کرور; همه از این باید به یک صندوق از نوع ساختار و سیستماتیک اتلاف سرمایه طرح باید در محل قرار داده برای فروش, می گویند 10 ، 000 تومان کرور روپیه از سهام در اول هر ماه صرف نظر از آنچه که قیمت بازار است و این پول استفاده می شود به بازنشسته بدهی. اصلاحات فراگیر باید برنامه ریزی به بریده بریده بی فایده یارانه—دو-سوم از سرخپوستان دریافت 90 درصد یارانه در گندم و برنج!—و یا هزینه های ناکارآمد سازمان مانند FCI; برای کسانی که فکر می کنم اصلاحات فراگیر دشوار می تواند هر کسی را تصور فراگیر کارگری اصلاحات در چند متحده بیش از گذشته چند روز است ؟ پرداختن به سرمایه گذار ترس بریده بریده فلج کننده دولت عوارض در مناطق مانند مخابرات و نفت/مواد معدنی—و باز کردن مناطق جدید مانند خرده فروشی-سرمایه گذاری مستقیم خارجی و واقعا از بین بردن موانع اداری برای کسب و کار را در سرمایه گذاری های بزرگ را برای کندتر سرمایه گذاری محلی سطح در حال حاضر. هند همواره اصلاح در یک بحران بنابراین چیزی خوب است فقط ممکن است بیرون آمدن از Covid-19.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de