آرتور Fleck, بازی های برگزار شده توسط خواکین فونیکس در بذله گو.

توسط Reya Mehrotra

در سال 2018 آمریکایی خواننده و شخصیت تلویزیونی Demi Lovato در زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن عکس از “سلولیت کشش و چربی اضافی” بر روی بدن او. به این دلیل ساده بود. Lovato می خواستم به دنیا بگویید که آن را خوب به ناقص می شود. “من در Instagram و من شروع به مقایسه خودم به این Instagram مدل و من فقط به خودم فکر کردم کسی که نیاز به نشان می دهد طرفداران من و هر کسی که به دنبال در حساب من است که آنچه شما می بینید نیست همیشه چه واقعی و بنابراین من تصمیم گرفتم به آغوش من معایب و—من حتی نمی خواهم به آنها معایب این فقط یک بخشی که من هستم—و جهان نشان می دهد که من ناقص, اما این چیزی است که باعث می شود من و زیبا”Lovato بیان شد که در یک مصاحبه.

اخبار مرتبط

نزدیک, صفحه اصلی, بازیگر, Lisa Ray, بیش از حد, به تازگی در زمان به Instagram برای ارسال یک عکس از او را بدون آرایش و همچنین چند عکس دیگر نشان زخم از درمان سرطان است.

تعداد بیشتر و بیشتری از افراد به طور فزاینده ای در آغوش خود نقص حتی flaunting آنها و این یک روند است که مردم به نظر می رسد شده اند و با شوق و ذوق. رسانه های اجتماعی روند ممکن است بعضی اوقات مجموعه ای عملا غیر ممکن است استانداردهای زندگی کنند اما مردم امروز پوشیدن معایب خاص خود را با اعتماد به نفس در بخشی به مشاهیر مانند Lovato و ری و آنها سعی کنید به تقلید. نوشتن بر روی دیوار روشن است: حرکت تصویر کامل supermodels و غیر واقعی استاندارد. امروز و واقع بینانه با محتوای ناقص و صادقانه شخصیت است و منظور از روز است.

این روند همچنین نشت بیش به ادبیات و سلولوئید که در آن بیشتر جذب می کند و شخصیت های جذاب باقی می ماند آن است که ناقص هستند. یکی از قدیمی ترین شخصیت هایی شاید Suppandi از Tinkle کمیک—روستای ساده لوح در واقع تبدیل 33 ساله در 20 آوریل این سال است. کل یک نسل بزرگ شده با شخصیت های خنده دار که به ما آموخت که آن را درست به اشتباهات. جای تعجب نیست که او معروف ترین شخصیت از سری کمیک. “Suppandi به نظر می رسد برای اولین بار در سال 1983 و نزدیک به چهار دهه بعد ما هنوز کودکان رای دادن به او را به عنوان مورد علاقه خود را.

او در آغاز به عنوان یک روش ساده اما جانبی-فکر بنده. اما با گذشت زمان او انتخاب کرده است برای به اشتراک گذاشتن خود را bumbling خود در سراسر حرفه ای از بازیگری به عنوان دستیار به باستان شناسان و عکاسان به کار obliviously تحت قاچاقچیان. در نتیجه نگاه خود را نیز تغییر با زمان. ما راه اندازی شد کتاب Suppandi: بازگشت به کار در روز تولد خود را… آن را مجموعه ای از Suppandi کمیک پایین سال و کتاب نهم در این مجموعه است. ما همچنین توزیع تولدت مبارک Suppandi یک مینی e-magazine به صورت رایگان این برنامه شامل شش Suppandi کمیک از جمله یکی اول می گوید:” Rajani Thindiath, editor-in-chief, Tinkle.

یادآوری چگونه فن شخصیت های مورد علاقه ایجاد شد او می گوید: “صدای جرنگ جرنگ کردن lore می رود که یک خواننده به نام Vardarajan ارسال داستان در تامیل عامیانه شخصیت Chappandi. داستان خیلی دوست داشتم که برای اولین بار از تیم تحریریه از Tinkle تصمیم به اتخاذ آن به عنوان یک سری در سال 1983. یاد نگاه برای شخصیت داده شد توسط هنرمند افسانه ای رم Waeerkar که دختر Archana Amberkar در حال حاضر در ادامه به منظور جلب شخصیت.”

در حالی که Suppandi ممکن است معروف ترین Tinkle جهان دارای بسیاری از جمله ناقص و انسانی که شخصیت های بسیار محبوب هستند. “نقص ایجاد شخصیت جالب و سرگرم کننده است. Shikari Shambu است که همه چیز را او به نظر نمی رسد. اگر چه شناخته شده به عنوان یک شکاری, او یک محیط زیست و حیات وحش متخصص. او خود را شناخته شده است شجاعت است اما مخفیانه وحشت زده از حیوانات است و هیچ عشق ماجراجویی. اما مشکل همیشه می یابد راه خود را به Shambu و شانس او را می یابد یک راه است. Tantri این Mantri یک وزیر در دادگاه, پادشاه Hooja.

او مردی است که به محافظت از شاه از خطر و اعمال خیانت—او همچنین مرد پشت سر آنها! Tantri می خواهد برای تبدیل شدن به پادشاه از Hujli توسط قلاب و یا کلاه بردار. اما تمام برنامه های خود را به خلاص شدن از شر Hooja نافرجام در خنده دار ترین و عجیب و غریب راه. سپس ما معیوب کارآگاه و نام آن را همه می گوید. Rahul و راوی در حال بدنام معیوب کارآگاهان که قول داد به هر حل رمز و راز در این سیاره است. و اگر وجود دارد هیچ رمز و راز, مطمئن, آنها را اختراع یکی از”
سهام Thindiath.

نه فقط کودکان برای رشد یو پی اس بیش از حد خطاپذیر شخصیت های برگزاری یک جایگاه ویژه ای در قلب است. Kaveri سینگ 25-سال-مرد پیر با دختر جوان هند همکار از آشوکا دانشگاه می گوید: او مورد علاقه شخصیت کارآگاه جیک پرالتا (با بازی بازیگر Andy Samberg) یک متکبر نابالغ اما کارآگاه با استعداد از Brooklyn Nine-Nine, پلیس رویه کمدی مجموعه تلویزیونی. “او کلاسیک است و خطاپذیر شخصیت است و به معنای واقعی کلمه رو ‘چگونه-به-زنده’ اشتباه است. اما او یک کارآگاه با حتی بیشتر شگفت انگیز پرنیان. او تقریبا messes تا آنچه که او مجموعه های خارج برای, اما در پایان همیشه آن را به سمت راست می گوید:” سینگ.

وجود دارد بسیاری دیگر از جمله بر روی صفحه نمایش شخصیت که گرفتار دل و ذهن با خود انسانیت. کریس گاردنر (با بازی ویل اسمیت بازیگر) در Pursuit of Happyness, Jordan Belfort (با بازی لئوناردو دیکاپریو) در گرگ وال استریت و نینا (با بازی ناتالی پورتمن) در Black Swan توسط بسیاری از برای خود قرار داده است. مردم را نیز دوست داشتم آرتور Fleck (با بازی خواکین فونیکس) در بذله گو. آن را تعجب آور نیست با توجه به این که آن ها اغلب ناقص و ضد قهرمان است که پیاده روی دور با سهم شیر از تشویق و قدردانی در مقایسه با آرمان شخصیت.

نینا با بازی ناتالی پورتمن در قوی سیاه.

یک دلیل محبوبیت شخصیت هایی است که آنها relatable. “Fleabag در خشک هوش شخصیت عنوانی از سری Fleabag است خطاپذیر. او در بدترین او در آغاز از سری برخورد با شخصی و حرفه ای بحران. من غذای آماده از این سری است که یک شخصیت زن می تواند به تصویر کشیده شده به عنوان یک پاپ هنر… بیان او از درد در خطاپذیر و میل به مراقبت است relatable در یک سطح اولیه. او اعتراف می کند که او شک و تردید در اعتقاد راسخ او را در فمینیسم نگرانی او از نظر اخلاقی ورشکسته و بیان او نیاز به کسی نگاهی کنترل کامل از زندگی خود را. من حدس می زنم آن را نشان می دهد او شک به صداقت و غیر سازشکار نگرش می گوید:” Malice دلمه 26 ساله دانش آموز مستقر در دارامسالا.

وجود دارد بسیاری از شخصیت های هندی هم که برنده شدن بیش از قلب مردم. گریتر نیدا-بر اساس دندانپزشک Vaishali Yadav اذعان می کند او را دوست دارد پر جنب و جوش شخصیت Geet با بازی کارینا کاپور خان از فیلم Jab We Met. “او پر از زندگی و شاد. من عاشق این گفت و گو که در آن او می گوید: “من مورد علاقه من’. آن را به شما می آموزد که عشق به خود, اعتماد به نفس و به دنبال رویاهای خود را. او همیشه حق انتخاب اما او یک فرد سرگرم کننده و زندگی زندگی را به کمال” Yadav می گوید.

برای دهلی نو-بر اساس Kamini Kumari رسانه مشاور وزارت عدالت اجتماعی و توانمندسازی این riotously خنده دار, Sheldon Cooper از سریال The Big Bang Theory طول می کشد کیک. “من دوست دارم غیر متعارف نابغه با بازی جیم پارسونز. کل مجموعه خواهد بود به یاد او شوخ و روزنوشت نظرات. او باهوش است و در عین حال مسخره چرا که او واقعا درک عواطف و احساسات انسانی است که به خوبی و به پایان می رسد تا بی ادب به دوستان خود را گاهی اوقات. من هم دوست دارم او را برای خود خصیصه های ذاتی مانند اصرار بر نشستن روی همان نیمکت که او خواستار ‘نقطه’ در اتاق نشیمن. و در طول این زمان قرنطینه همه من می توانید به یاد داشته باشید این است که او تقریبا OCD, گرایش, که در آن او خواهد اصرار دارند که هر کس شستن دست حداقل به مدت 20 ثانیه و با استفاده از دست sanitiser,” او می گوید.

کریس گاردنر با بازی ویل اسمیت در جستجوی خوشبختی.

جالب کوپر نیست تنها ناقص شخصیت دوست داشتنی شده توسط طرفداران از سری تلویزیون. بنگلور ساکن Sweta الت مرد 27-ساله معلم فیزیک می گوید او را دوست دارد metrosexual شخصیت Rajesh Koothrappali که نشان داده شده است به رنج می برند از selective mutism در نشان می دهد. “شخصیت هندی است, بنابراین شما می تواند مربوط به آن است. او درخشان است اخترفیزیکدان اما به سهم خود از خصلت. در ابتدا او حتی نمی تواند صحبت می کنند به زنان بدون گرفتن مست. او می افتد سر بیش از پاشنه در عشق با هر زن او ملاقات می کند.

اینکه یک زن صفت مرد رابطه اش با بهترین دوست خود Howard یا سگ حیوان خانگی خود را اغلب به شوخی در مورد. او به شدت به پدرش برای حمایت مالی. با وجود همه این است که او واقعا خوب مزاج فرد سریع به عذرخواهی و یک دوست واقعی می گوید:” Patra.

وجود دارد بسیاری از جمله شخصیت های دوست داشتنی شده توسط طرفداران وفادار. “من دوست دارم دکتر اسمیت از دست رفته در فضای جوی از دوستان و Jethalal از Taarak مهتا Ka Ooltah Chashmah. همه آنها احمق خنده دار و خطاپذیر. دکتر اسمیت به شما می آموزد هرگز متکبر جوی به شما می آموزد به تواند سرگرم کننده با محبت و هیچ نفس و Jethalal به شما می آموزد که به اشتباه” سهام آگرا-بر اساس Gaurang Saraswat که در خدمت در های تجاری نیروی دریایی.

جیک پرالتا از Brooklyn Nine-Nine; Fleabag.

هر Thindiath ناقص شخصیت ها جذاب هستند چرا که آنها واقعی هستند و می تواند یکی از همدردی با آنها. “معایب اضافه کردن عمق به شخصیت و آن را جالب و خنده دار. برای همه مناسب صدایی داستانهای تخیلی ما می دانیم که زندگی واقعی است نه شاعرانه و یا ایده آل است. Suppandi جالب منطق به عنوان مثال نشان می دهد کودکان و نوجوانان یکی دیگر از راه نگاه کردن به همه چیز. Shambu ترس از حیوانات مشترک است اما آیا همه ما سعی می کنید برای قرار دادن یک شجاع ، به عنوان معیوب کارآگاهان همه ما می خواستم برای حل رمز و راز و تشکیل یک باند با دوستان ما در برخی از نقطه و یا دیگر. در زندگی واقعی ما را روشن نمی کردن مثل کسانی که hotshot کارآگاه داستان. بسیاری از ما نظریه ها و اقدامات ناقص و نزدیک به معیوب, کارآگاهان,” او می گوید.

نویسنده و روزنامه نگار Meghna شلوار توضیح می دهد که آنچه نویسندگان باید در ذهن نگه دارید قبل از به تصویر کشیدن خطاپذیر شخصیت: “اجازه دهید شخصیت خود را فراموش متناقض چیز مانند یک معلم مدرسه متنفر است که کودکان و نوجوانان. شخصیت خود را می توانید یک یا دو ویژگی های کلیشه ای مانند نیش Gujju و یا با صدای بلند Punjabi, در حالی که همچنین به عنوان یک فرد و پیچیده کسی است که در حال توسعه و در حال رشد است. فکر می کنم از راه آهن راجو از راهنمای فاسد راهنمای تور که می شود یک مرد مقدس. خود داستان واقعی است تنها اگر شخصیت خود را واقعی است. این شخصیت های معتبر و واقعی پر جنب و جوش و باور چرا که آنها رفتار مانند زندگی واقعی مردم است. شخصیت سازی مهم است که در هر دو داستانی و غیر داستانی می گوید:” نفس نفس زدن و اضافه میکند: “ریشه نام شخصیت چیزی است که شما باید پرداخت توجه دقیق به… چیزی که من ذکر شده به عنوان بحرانی در کتاب من چگونه می توانید منتشر شده در هند, جایی که من نوشتن در مورد توسعه شخصیت. Ravana, برای مثال, به معنی ‘با صدای بلند ناله’. هوارد Roark از رمان سرچشمه یک نام شامل کلمات سخت ‘ و ‘صدا’ کرسی از پولادین و سرد که شخصیت او است.”

صحبت کردن در مورد مورد علاقه خود را و شخصیت ناقص نفس نفس زدن می گوید: “یکی از مورد علاقه ترین خطاپذیر شخصیت های دکستر هر دو از این کتاب توسط جف لیندسی همچنین نشان می دهد به همین نام است. دکستر یک تحلیلگر خون ترشح با پلیس میامی در روز و یک قاتل در شب. شخصیت او است relatable به دو دلیل: او تنها جان مردم او فکر می کند مستحق مجازات—که باعث می شود ما فکر می کنم از او به عنوان یک جنگهای صلیبی و نه جنایی—و او یک قلب wrenching backstory که باعث می شود ما مربوط به او.”

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de