پرواز از ریاض بحرین حمل رشته سرخپوستان رسیدن به کرالا

coronavirus, coronavirus pandemic, india rescue operations, vande bharat mission, kerala evacuees, stranded citizens returnدو پرواز فرود آمده بود در کوچی و کالیکوت در روز پنج شنبه از ابوظبی و دبی بود. (بازنمودی تصویر)

دو پرواز حمل مجموع 335 نفر از کشورهای خلیج فارس فرود در کرالا دو فرودگاه در شب جمعه به هند Vande بهارات ماموریت را به خانه خود اتباع رشته با توجه به COVID-19 مستند در کشورهای مختلف وارد روز دوم.

در حالی که یک هوایی هند بازگشت پرواز از ریاض حامل 153 مسافر از جمله 84 زنان باردار, 22 کودکان و نوزادان چهار فرود آمد در کالیکوت فرودگاه 8 ساعت در شب جمعه دیگر هوایی هند اکسپرس پرواز از بحرین با 177 مسافر از جمله 5 نوزادان رسیده کوچی فرودگاه در 11.32 pm.

اخبار مرتبط

دو پرواز فرود آمده بود در کوچی و کالیکوت در روز پنج شنبه از ابوظبی و دبی بود.

با توجه به کالیکوت منابع فرودگاه پرواز از ریاض انجام شده پنج نفر با داشتن برخی از مسائل مربوط به سلامت و آنها را معطوف به منجری و کالیکوت کالج پزشکی بیمارستان.

ده مسافران از کشورهای همسایه کارناتاکا و تامیل نادو نیز در سفر پرواز از ریاض منابع گفت.

مسافران قرار گرفتند حرارتی و آزمون در aerobridge خود را قبل از اجازه می دهد آنها را به انجام آداب و رسوم و مهاجرت چک کالیکوت فرودگاه منابع گفت.

منابع رسمی گفت: همه مسافران خواهد بود معرض COVID-19 سریع آزمون در فرودگاه قبل از انتقال آنها به مربوطه مقصد ویژه تاکسی و KSRTC اتوبوس.

عنوان هنجارهای تمام زنان باردار و کودکان خواهد بود و حمل و نقل به خانه های خود و دیگران را معطوف به کروناویروس مراکز مراقبت در خانه خود منطقه.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر