نیروی کار بخش گزارش ماهانه جمعه ارائه روشن ترین تصویر هنوز از وسعت و عمق آسیب های اقتصادی — و چگونه به سرعت گسترش آن — به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس جاروب کشور است.

زیان کار باید شامل کل اقتصاد تاثیر عمده هر صنعت. مناطق مانند اوقات فراغت و مهمان نوازی تا به حال بزرگترین ضرر و زیان در مارس اما حتی مراقبت های بهداشتی ریختن بیش از 1 میلیون شغل است. دستمزد پایین کارگران از جمله بسیاری از زنان و اعضای گروه های نژادی و اقلیت های قومی شده اند آمار به خصوص سخت است.

“آن را به معنای واقعی کلمه خاموش نمودار” گفت: میشل مایر سر از اقتصاد در بانک مرکزی امریکا. “آنچه را که به طور معمول به ماه یا چهارم به بازی کردن در یک رکود اقتصادی رخ داده در چند هفته این زمان.”

تقریبا از هر دیدگاه آن تلخ گزارش. سهم از جمعیت بزرگسال با یک کار در 51.3%) بود و کمترین ثبت شده. نزدیک به 11 میلیون نفر گزارش کار پاره وقت چرا که آنها نمی تواند پیدا کردن کار تمام وقت از حدود 4 میلیون قبل از همه گیر.

اگر هر چیزی اعداد احتمالا درک ناراحتی های اقتصادی است.

میلیون ها آمریکایی های بیشتری را در زمینه نرخ بیکاری پس از جمع آوری داده ها در اواسط ماه آوریل است. چه چیزی بیشتر به دلیل مسائل با راه کارگران طبقه بندی شده در این کار گروه گفت: نرخ بیکاری واقعی در ماه گذشته ممکن است شده اند و نزدیک به 20 درصد است.

آن باقی مانده است و ممکن است که بهبود, بیش از حد, خواهد بود, سریع, و است که به عنوان همه گیر خلوت کسب و کار است که اساسا سالم قبل از این ویروس را بازگشایی rehire و بازگشت بیشتر یا کمتر به حالت عادی. یک نقطه روشن در روز جمعه گزارش شد که نزدیک به 80 درصد از بیکاران گفت: آنها تا به حال شده است به طور موقت گذاشته و انتظار می رود به بازگشت به شغل خود را در ماه های آینده.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تایید این نظر در مصاحبه جمعه صبح در رادیو فردا. “کسانی که شغل تمام خواهد شد به عقب و آنها خواهید بود به بسیار زودی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “سال آینده ما در حال رفتن به یک فوق العاده سال.”

اما دایان Bg اقتصاددان ارشد در گرانت تورنتون گفت که چنین خوش بینی نابجا بود و بسیاری از مشاغل نمی تواند بازیافت شود.

“این رفتن به یک واقعیت” Bg گفت. “این furloughs دائمی و نه موقت.”

بسیاری از کسب و کار نشان داده اند که کارکنان می توانند کار از خانه در طول تابستان صدمه زدن به فروش در مرکز شهر رستوران ها. جلسات و کنفرانس ها قرار داده شده است و همچنین کاهش تقاضا در هتل ها و دیگر مکان های تجمع. و دیگر این بیماری همه گیر به طول می انجامد بیشتر کسب و کار با شکست مواجه خواهد شد عمیق تر شدن رکود اقتصادی است.

گسترده طبیعت کار کاهش بیش از حد به معنی آن را طولانی تر برای بازار کار به بازیابی از اگر ضرر و زیان شد محدود به یک یا دو حوزه.

“وجود دارد هیچ مکان امن در بازار کار در حال حاضر گفت:” مارتا Gimbel یک اقتصاددان و بازار کار متخصص در Schmidt آتی بشردوستانه ابتکار. “هنگامی که مردم بیکار هستند و پس از آنها شغل خود را از دست هنگامی که آنها صرف شده در خارج از اقتصاد آن طول می کشد تا دوباره از آن است.”

Empty tables in Treasure Island, Fla, May 7, 2020. The New York Times

جداول خالی در جزیره گنج, Fla, مه 7 سال 2020 است. نیویورک تایمز

کری Hines یک مدیر عامل در یک شرکت تبلیغاتی در Austin, تگزاس, تا به حال این نوع کار حرفه ای — سازگار به کار از خانه — که به نظر می رسید عایق از همه گیر اثرات. اما شرکت او مشغول به کار از نزدیک با شرکت های هواپیمایی و هتل و پارک تفریحی در صنایع. هنگامی که کسب و کار خود را تبخیر به عنوان یک نتیجه از شیوع آن را تنها یک ماده از زمان قبل از Hines’ شرکت احساس تاثیر. او گذاشته مارس 20.

“من شوکه شده بود,” او گفت:. “من تا به حال هرگز یک شکاف در کار از کالج.”

Hines و برش هستند به جایی که آنها می توانند و آنها را لغو برنامه ای برای ارسال سه فرزند خود را به اردوگاه تابستانی. “من هرگز تصور این نوع از بازار کار که در آن کل صنعت تبلیغات شده است خرد شده,” او گفت:.

مقیاس از دست دادن شغل در ماه گذشته به تنهایی به مراتب بیش از 8.7 میلیون دلار از دست داد در آخرین رکود اقتصادی زمانی که بیکاری به اوج خود رسید و در 10 درصد در اکتبر 2009.

“من فکر رکود بزرگ بود یک بار در یک عمر اما این بسیار بدتر است” گفت: بث ان Bovino رئیس ما اقتصاددان در S&P جهانی.

تنها در مقایسه با دوره زمانی است که بیکاری حدود 25 درصد در سال 1933 قبل از دولت شروع به انتشار آمار رسمی. سپس به عنوان در حال حاضر کارگران از انواع پس زمینه خود را با چند چشم انداز به سرعت فرود یک کار جدید است.

دولت تعریف رسمی از بیکاری به طور معمول نیاز مردم را به طور فعال به دنبال کار ساخت اندازه گیری نامناسب به یک بحران است که در آن دولت مردم را تشویق به ماندن در خانه. برخی از 6.4 میلیون نفر سمت چپ نیروی کار به طور کامل در مارس معنی آنها نه کار و نه به دنبال کار.

افزایش بیکاری — با هر اندازه گیری — می تواند حتی بالاتر در این گزارش ممکن است که منعکس کننده شرایط در هفته آینده. برخی از اقتصاددانان می گویند نرخ بیکاری قرار می گیرند باید در طول تابستان به عنوان مردم شروع به بازگشت به کار. چند متحده شروع به بازگشایی اقتصاد خود و دیگران انتظار دارد تا در هفته های آینده.

اما با این ویروس اخر روشن نیست که چگونه به سرعت مشتریان را به کسب و کار. و اپيدميولوژيستها و اقتصاددانان هشدار می دهند که اگر متحده حرکت با سرعت بیش از حد آنها می تواند خطر موج دوم عفونت imperilling بهداشت عمومی و اقتصاد است.

“که متوقف کردن مردم از خرید و باعث ریاضت” Bovino گفت.

برای کسب و کار عدم اطمینان در مورد راه همه گیر و در مورد مصرف کنندگان در پاسخ به این ساخت برنامه ریزی دشوار است.

هنگامی که آستین رامیرز شنیده در مورد کوروناویروس در اوایل این سال های اولیه خود را دغدغه خود را برای زنجیره تامین است. رامیرز اجرا می شود Husco بین المللی تولید کننده هیدرولیکی و الکترومکانیکی برای قطعات و اجزای خودرو و دیگر تجهیزات. این شرکت دارای کارخانه در چین و دریافت قطعات از تامین کنندگان وجود دارد و در سراسر جهان است.

آوریل, تقریبا تمام ما در صنعت خودرو بود تعطیل Husco گنجانده شده است. (شرکت nonautomotive تولید ادامه داد: در میزان کاهش می یابد.) رامیرز گفت: نمی دانم زمانی که کسب و کار خواهد گزاف گویی. هدف او این است که به آب و طوفان است.

“وجود دارد هیچ دید و یقین در آنچه که در آینده تقاضا در حال رفتن به مانند نگاه,” او گفت:. “ما نمی توانیم ساخت یک مدل کسب و کار است که متکی بر وجود یک بازیابی شش ماه از در حال حاضر.”

در حالی که بسیاری از Husco را حدود 750 آمریکای شمالی کارگران شده اند furloughed در طول بحران این شرکت عمدتا اجتناب مقیاس بزرگ کار دائم کاهش است. رامیرز گفت که او انتظار می رود که بسیاری از کارگران خود را به عقب خواهد آمد زمانی که او به آنها نیاز دارد.

اما به خصوص در صنایع مانند خرده فروشی و مهمان نوازی اخراج شد که در ابتدا به طور موقت ممکن است باقی نمی ماند تا به عنوان ورشکستگی کوه و صاحبان کسب و کار مقابله با تغییرات در رفتار مصرف کننده.

اکثر پیش بینی انتظار می رود که نرخ بیکاری بالا باقی می ماند حداقل از طریق 2021 و احتمالا طولانی تر است. که به معنی آن خواهد بود سال قبل از کارگران لذت بردن از قدرت چانه زنی بود که شروع به آنها را سریعتر دستمزد سود و مزایای بهتر قبل از بحران.

“جویندگان کار در حال رفتن به کمتر اهرم گفت:” جولیا Pollak یک کار اقتصاددان در اشتغال بازار ZipRecruiter. “ما دیگر نمی خواهید برای دیدن بیشتر به کار جویندگان کار مرور و به دنبال بهتر مسابقات و بالاتر پرداخت. شما در حال رفتن به جویندگان کار از جان گذشته برای پرداخت صورتحساب.”

تحقیقات در این هفته از اقتصاددانان در ADP موسسه تحقیقات دانشگاه شیکاگو و فدرال رزرو در بر داشت که با دستمزد کم کارگران دچار نامتناسب سهم زیان کار در بحران است.

“رکود همیشه تمایل به تاثیر اشتغال برای کم دستمزد پایین کارگران ماهر اما این قدر تفاوت بین دستمزد پایین و بالا-دستمزد کارگران که قابل توجه” گفت: Ahu Yildirmaz یک اقتصاددان در موسسه تحقیقاتی ADP و یک نویسنده از مطالعه است.

Ibelis Gonzalez مشغول به کار به عنوان یک سرور برای روت کریس خانه استیک در Jersey City, New Jersey, تا زمانی که او اجازه رفتن در ماه مارس است. او امیدوار است کار او باز خواهد گشت زمانی که زنجیره بازگشایی, اما او می داند که هیچ تضمینی وجود ندارد که کاربران ممکن است مردد به ناهار خوردن ،

“ما نمی دانیم که اگر آنها یک اسکلت کارکنان گفت:” گونزالس که به دست آورده $600 به 800 دلار در هفته تقریبا همه آن را از راهنمایی. “مردم ممکن است پول را به بیرون رفتن و 100 دلار استیک.”

او تلاش کرده است تا فایل برای بیمه بیکاری اما نشده است قادر به رسیدن به دولت و وزارت کار و نیروی کار توسعه.

“من به دنبال یک جزوه; من فقط به دنبال این مزایا,” او گفت:. “من نمی باید یک دلار به نام من است.”

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de