آن را هنوز هم روشن نیست که چگونه ریه ها نهفته COVID-19.

ریه ها پیچیده ارگان های که تحویل اکسیژن به خون و نگه داشتن اندام های عملکرد.

ریه انسان هستند اسفنجی عروق ساخته شده تا میلیون ها نفر از میکروسکوپی بادکنک به شکل کیسه هوا به نام آلوئول های یابو از سیستم تنفسی که در آن تبادل گازها می گیرد.

تنها شش خانه هیچ بزرگتر از عرض یک تار موی انسان است و حلقه دار با مش کوچک مویرگ ها است که حمل و نقل اکسیژن به خون است.

در ریه های سالم یک شش خانه اجازه می دهد تا اکسیژن برای رسیدن به جریان خون و اخراج دی اکسید کربن است که پس از آن بیرون رفته باشد.

اگر چه کارشناسان هنوز در تلاش برای درک اینکه چگونه COVID-19 حملات ریه ها هوا را از کیسه در بسیاری از بیماران ملتهب و پر کردن با مایع مانع توانایی بدن را به اکسیژن و حذف دی اکسید کربن.

یک دستگاه تنفس مصنوعی می تواند کمک به بیماران مبتلا به دریافت اکسیژن مورد نیاز برای زنده ماندن …

هواکش هستند و نه یک درمان برای COVID-19 بيمار اما مکانیکی تنفس کمک می نگه داشتن بیماران زنده در حالی که آنها در مبارزه با عفونت.

مراقبت های ویژه هواکش بیش از فقط پمپ هوا. آنها ریز تنظیم دستگاه با نرم افزار است که باید به طور مداوم تنظیم شده توسط پزشکی ماهر کارگران به اطمینان حاصل شود که بیماران دریافت حق ترکیبی از اکسیژن سطح فشار نفس حجم و میزان تنفس.

… اما تهویه بیمار است به دور از یک تضمین تعمیر.

Noncoronavirus بیماران هواکش حدود 50% ميزان بقا. میزان مرگ و میر برای coronavirus بیماران هواکش است که هنوز روشن نشده — در بخشی از آنجا که با هیچ روش اثبات شده برای درمان این ویروس coronavirus بیماران اغلب نگه داشته شود در این ماشین ها برای هفته ها به منظور نگه داشتن آنها را تنفس طولانی به اندازه کافی به ریه های خود را یک فرصت برای التیام.

لولهگذاری ننهاده است. بیماران باید به شدت تسکین یافته به پزشکان اجازه می دهد به قرار دادن یک لوله تنفس به ریه ها و جلوگیری از آنها را از بیدار شدن از خواب و بیرون کشیدن لوله ها. به دلیل بیش از حد فشار هوا می تواند آسیب ریه ها انتوبه بیماران باید به طور مداوم تحت نظارت است.

ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در حال بررسی تکنیک های جدید …

ترس از یک کمبود در نیویورک و پیش آگهی ضعیف برای بیماران انتوبه کمک کرده اند خار نوآوری برای حفظ بیماران بدون تکیه بر مراقبت ويژه هواکش.

ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید در آغوش یک مانور است که مدت طولانی است که مورد استفاده برای تهویه مناسب بیماران — دوره تبدیل آنها در معده خود برای افزایش ظرفیت ریه. Proning آن را به عنوان نامیده می شود باز می شود تا مناطق از ریه ها که به طور معمول فشرده با وزن قلب در هنگام دروغ گفتن در پشت یک است. پزشکان در حال حاضر در حال تحصیل در این که آیا با استفاده از proning برای برخی از بیماران در ديسترس تنفسی می تواند اجازه می دهد آنها را به بهبود می یابند بدون قرار می گیرد هواکش.

کوه در می رم بیش از بيماران در زجر تنفسی حاد پزشکان کشف کرده اند که می تواند به طور قابل توجهی افزایش اکسیژن. این روند می تواند کار فشرده با این حال نیاز به کارکنان به نوبه خود بیش از بيماران چند بار در روز.

… و ارزان جایگزین درمان.

پزشکی کارگران به طور فزاینده ای تبدیل به CPAP و BiPAP ماشین آلات ارزان قیمت پمپ هوا استفاده شده توسط میلیون ها نفر از آمریکایی ها با آپنه خواب انسدادی مزمن بیماری و دیگر اختلالات تنفسی. بیمارستان ها شده اند repurposing استفاده نشده ماشین آلات و استفاده از آنها را هر دو با یا بدون لوله گذاری تراشه برای ارسال تحت فشار هوا به داخل ریه ها از coronavirus بیماران.

برای کاهش خطر عفونت برای کارگران بیمارستان و پزشکان نیز اتصالات بيماران مبتلا به هیئت منصفه تقلب کلاه که تحویل اکسیژن از طریق دستگاه CPAP در حالی که فیلتر کردن بازدم ذرات ویروسی. کلاه پیشگام بودند توسط پزشکان ایتالیایی مجبور به بداهه نوازی به دلیل کمبود مراقبت های ویژه هواکش.

©2020 شرکت نیویورک تایمز

Both the human lung and a critical care ventilator are complicated pieces of machinery. We opened them up to show you how the coronavirus has changed what we thought we knew. (The New York Times)

هر دو انسان ریه و مراقبت های ویژه هواکش پیچیده قطعات ماشین آلات. ما آنها را باز کرد تا به شما نشان دهد که چگونه coronavirus اتحادش را تغییر آنچه که ما فکر می کنیم می دانستند. (نیویورک تایمز)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de