واشنگتن, مه 9

Ivanka Trump دستیار شخصی دارای آزمایش مثبت مرگبار coronavirus ساخت سومین کاخ سفید عضو هیات آلوده از COVID-19 گزارش گفت:.

این دستیار که با این نسخهها کار در ظرفیت شخصی برای ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پدر شده است در اطراف او در چند هفته سی ان ان گزارش شده است.

او شده است teleworking برای نزدیک به دو ماه مورد آزمایش قرار گرفت از احتیاط در این گزارش به نقل از یک منبع عنوان کرد و گفت.

او نه علامتی. Ivanka و شوهرش جارد کوشنر هر دو تست منفی در روز جمعه فرد آشنا با این موضوع گفت: ما اخبار کانال.

توسعه می آید یک روز پس از رئیس جمهور تهمت تایید کرد که معاون رئیس جمهور مایک پنس مطبوعاتی وزیر کتی میلر حال آزمایش مثبت برای coronavirus.

“او فوق العاده زن جوان, کتی او آزمایش بسیار خوبی برای یک دوره طولانی از زمان و پس از آن همه ناگهان امروز او آزمایش مثبت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک جلسه در کاخ سفید است.

او گفت: میلر آمده بود در تماس با او اما صرف برخی از زمان با پنس.

یکی از تهمت های شخصی valets آزمایش مثبت برای coronavirus در روز پنج شنبه.

دنبال اخبار از نوکر بیماری مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او خواهد بود آزمایش coronavirus روزانه.

به گفته یک مقام ارشد, تماس, ردیابی انجام شده در داخل کاخ سفید پس از میلر آزمون آمد مثبت است.

کاخ سفید در حال حاضر مطمئن شوید که کارکنان پوشیدن ماسک در کاخ سفید اقامت و coronavirus آزمون و متوسط چک در حال افزایش در سراسر غرب گرا. بال غربی نیز sanitised بر اساس مکرر مقام رسمی گفت.

پنس که منجر کاخ سفید coronavirus نیروی کار به تازگی رفت و در یک سفر به کلینیک مایو بدون پوشیدن یک ماسک صورت با وجود اینکه گفت: در مورد درمانگاه سیاست گفت که آنها مورد نیاز است.

تهمت نیز کاهش یافته است به پوشیدن ماسک این هفته در بخشهایی از تور خود را از یک ماسک-ساخت تسهیلات در آریزونا. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de