اما به جای موظف 14 روز دوره قرنطینه او محدود برای 32 روز اغلب سرد و گرسنه و خیلی وحشت زده است که او گفت: او مسدود درب در شب با تخت خالی. اگر چه او آزمایش منفی برای coronavirus سه بار به او گفت که مقامات دولت نمی خواهد او را تا زمانی که او پرداخت می شود $434 در هزینه.

پس از او موفق به مذاکره مقدار به $65, Ochogo, 26 آزاد شد.

“هستم” یک رها Ochogo پیامک آوریل 24, گفت بعد, “من واقعا خوش شانس است.”

کنیا دولت در حال حاضر رو نصب و انتقاد خود را برای پاسخ به همه گیر — به ویژه استفاده از آن از مراکز قرنطینه.

شهروندان متوقف شده توسط پلیس به دلیل نقض مقررات منع رفت و آمد یا نه با پوشیدن ماسک فرستاده شده اند نه به ایستگاه های پلیس اما به قرنطینه گاهی برگزار می شود و در ترکیبات با مردم شناخته شده است به توان و حذف.

“در مواقع اضطراری مانند این شما نیاز به متقاعد کردن مردم به همکاری به جای اجباری آنها به خصوص اگر شما استدلال است که آن را در بهترین منافع خود را گفت:” دکتر Lukoye Atwoli دانشیار در وزارت امور داخله دانشگاه دانشکده پزشکی و معاون رئیس جمهور کنیا انجمن پزشکی.

در مصاحبه هفت نفر در قرنطینه یا فقط منتشر شد دولت را متهم به قرار دادن آنها در جداسازی غیر بهداشتی واحدهای, برگزاری آنها بیش از 14 روز به آنها ناکافی مواد غذایی و آب و عدم اطلاع رسانی به آنها از خود coronavirus نتایج آزمون. بسیاری می گویند آنها برگزار شد تا آنها پرداخت صورتحساب سنگین.

پس از 50 نفر شکست خارج از یک مرکز قرنطینه در نایروبی ماه گذشته دولت مجبور شد برای پاسخ: وزارت بهداشت در چهارشنبه اعلام کرد که آن را متوقف خواهد کرد نیاز مردم در قرنطینه به پرداخت هزینه ها به دلیل سیاست بازداری مردم از آمدن به جلو برای تست.

یکی دیگر از تغییر سیاست شد یکشنبه اعلام کرد: مقامات قرار خواهد داد مقررات منع رفت و آمد قطع در تعیین “محل برگزاری” — نه به قرنطینه.

وزارت بهداشت مقامات که در ابتدا توافق به مصاحبه برای این مقاله لغو و کاهش یافته و به سوالات پاسخ دهد.

برخی از شهروندان و کارشناسان بهداشت و درمان را ستوده اند کنیا برای پاسخ به شیوع بیماری: آن را به حالت تعلیق پروازهای بین المللی در اوایل انجام ده ها هزار نفر از آزمایشات و اعمال جزئی مستند در زمینه گزارش دهی بالا موارد مانند نایروبی.

این اقدامات ممکن است کمک به سرکوب تعدادی از موارد در شرق این کشور آفریقایی یک کشور از حدود 47 میلیون نفر است که تا کنون گزارش شده 607 موارد 29 تلفات و 197 بهبود.

اما دولت نیز متهم به افراط. در 10 روز اول حکومت نظامی کنیا با افسران پلیس کشته شدن شش نفر در حالی که تلاش برای به اجرا درآوردن این مستند با توجه به دیده بان حقوق بشر.

و ویروس همچنان در حال گسترش است. مقامات روز شنبه تحمیل مستندات در یک محله در نایروبی و مومباسا که در آن ویروس است که گفته می شود تکثیر.

حتی به عنوان وزارت بهداشت در خواست شهروندان به جلو آمده و برای تست مقامات دولتی در جای دیگر گفته اند که آنها را مجبور به ساکنان تحت تست توده.

اما کارشناسان فقیر گفت: درمان از آن برگزار می شود در قرنطینه مراکز می تواند دلسرد کردن مردم از گزارش علائم و یا داوطلب برای تست.

کسانی مانند Ochogo که وارد در کنیا در اواخر ماه مارس گفت: مشکلات خود را آغاز کرد و در فرودگاه نایروبی با مارپیچ صف برای دریافت از طریق مهاجرت مسافران jostling یکی از مقامات عدم اجرای اجتماعی فاصله.

بسیاری از تازه واردان از خاورمیانه بودند یقه آبی کارگران مانند دایه و رانندگان است.

کسانی که پرداخت می شد همراهی برای هتل ها اما دیگران گرفته شده را به دولت امکانات و گفت: خود باقی می ماند خواهد بود رایگان چند گفت.

Ochogo گفت که او و بیش از دو دوجین مسافر سوار یک اتوبوس با دنده محافظ شدند و اولین رانده شده به یک مرکز که پر بود. حدود نیمه شب آنها در نهایت وارد خوابگاه از دانشگاه کنیاتا که در آن مأموران اجرای قانون با هیچ ماسک و دستکش و یا دست عفونی کمک کرد خالی کردن کیسه های خود را. Ochogo گفت: هیچ دستورالعمل یا دستورالعمل ارائه شد.

او در زمان او کلید اتاق و به رختخواب رفت.

Members of the Ministry of Health outside of the Kenya Medical Training College, where suspected coronavirus patients are being quarantined, in Nairobi, Kenya, on Wednesday, May 6, 2020. The New York Times

اعضای وزارت بهداشت در خارج از کنیا آموزش پزشکی کالج که در آن مشکوک coronavirus بیماران در حال قرنطینه در نایروبی کنیا در چهار شنبه, مه 6 سال 2020 است. نیویورک تایمز

در یکی دیگر از مرکز قرنطینه در نایروبی تاسیس در Mbagathi بیمارستان Shabu Mwangi گفت: او مواجه مقامات که berated او را برای داشتن سفر به ایتالیا — در اواسط ژانویه. او به طور داوطلبانه رفته به مرکز قرنطینه با علائم آنفلوانزا یک روز پس از او وارد شده در کنیا در ماه مارس است.

از چپ به نشستن در ماشین خود را برای یک ساعت پزشکان وارد شده است. اما گفت Mwangi 35-هنرمند خود “نگرانی بزرگ بود,” آیا شما رفتن به اروپا؟'”

برای سه روز او در انتظار نتایج آزمایش او گفت که او را در همان اتاق با نه مردان که آنها آزادانه آمیخته و حتی قرض گوشی, شارژر از یک دیگر. پزشکان به او هیچ پزشکی, او گفت:. و در حالی که او آزمایش منفی یک Burundian در اتاق آزمایش مثبت, او گفت:.

Eko Dydda انجیل نوازنده بود در میان صدها نفر از مردم را در قرنطینه برای هجوم شب مقررات منع رفت و آمد. او گفت که او دستگیر شده بود در حالی که دلربا دارو برای بیمار خود ، پس از گذراندن یک شب در زندان و سه روز در قرنطینه Dydda شده یک داد و بیداد.

“قرنطینه نمی تواند یک پاسخ به شکستن قانون” گفت: جورج Kegoro مدیر اجرایی کنیا کمیسیون حقوق بشر یک سازمان غیر دولتی “به دلیل آنچه در آن می کند آن را در معرض آنها به احتمال عفونت بسیار چیزهایی که شما در حال تلاش برای مبارزه کنند.”

همانطور که بیشتر مردم شد و اعتراف کرد به قرنطینه مراکز تاسیس شده در دبیرستان خوابگاه ها و دیگر ساختمان های دولتی, کر مخالفت در کشور رشد داشته است. مردم ارسال شده عکس ها و ویدئوها در رسانه های اجتماعی از کثیف و شکسته در توالت به سر می برند و امکانات که در آن برخی از خواب بر روی زمین تحت پوشش در شل و ول ورق.

اما حتی برخی از افراد محدود در هتل ها ادعا کرد که آنها محروم بودند مواد غذایی از آنجا که آنها تا به حال پرداخت هزینه است. دیگران شکایت کرده است که آنها فرار از داروها.

کنیا قانونی و مسائل اخلاقی شبکه یک سازمان غیر دولتی و غیر انتفاعی Katiba, موسسه, همراه با هفت نفر که می گویند آنها برگزار شد در قرنطینه باید طرح دعوی در دادگاه در برابر دولت برای نقض حقوق بشر از آن برگزار می شود در قرنطینه اجباری.

تقریبا سه هفته به ماندن در کنیاتا دانشگاه Ochogo گفت: او دچار حمله اضطراب. به عنوان او گفت: ساعت, او گفت که او به نام و پیامک مقامات بهداشت برای کمک به. آنها وعده داده شده آمده است اما هیچ یک نتوانستند.

زمانی که مقامات ارائه شده مردم با اسکناس گاهی اوقات بالغ بر صدها هزار دلار و خواستار پرداخت قبل از آنها می تواند کسانی که در قرنطینه در مکان هایی مانند دانشگاه کنیاتا صحنه تظاهرات عمومی.

“ما در سمت چپ دبی از آنجا که ما نمی باید شغل” گفت: Ochogo که تا به حال 200 دلار با او هنگامی که او وارد شدند.

او و دیگران مواجه مقامات بهداشت در مورد پرداخت و تاخیر در تخلیه.

“به من گفته من بی ادب بود و به نوعی آنها می خواستند برای مقابله با من,” او گفت:. “آنها به ما گفت که آنها تا به حال مشخص شده ما است.”

هنگامی که یک تهدید مامور امنیتی در این مرکز با استفاده از یک نیرنگ برای یادگیری نام کامل او, او تحت فشار قرار دادند یدکی تخت در اتاق خود در برابر درب در شب: “من می ترسم برای زندگی من است.”

کنیا قوانین می گویند که با قرار دادن یک فرد در قرنطینه باید شامل یک پزشک و یک بازپرس گفت: Kegoro از کنیا کمیسیون حقوق بشر. هزینه جداسازی وی افزود: همچنین باید قانون به عهده دولت است.

“دولت قانون است. آن را قرار داده و آن را به یک طرف” Kegoro گفت: از تصمیم گیری های اخیر به فقیر کنیایی پرداخت. “ما نمی تواند بگوید که در آن قدرت خود را در حال آمدن از.”

روز پس از بازگشت به خانه Ochogo گفت که او هنوز هم بی حس از قرنطینه مصیبت.

“من حتی نمی دانیم خودم,” او گفت: به تازگی از طریق تلفن. “من نمی تواند انجام چیزهایی که من استفاده می شود به انجام. من هنوز در تلاش برای خواب در شب.”

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net