NIIT Technologies, NITEC, NITEC rating, NIIT Technologies rating, analyst corner, investmentNITEC دیده است پروژه لغو درون خطوط هوایی زیر بخش در Q4FY20 خود را و در انتظار لغو به بدتر در Q1FY21. (عکس: رویترز)

NIIT Technologies (NITEC) گزارش اجرای قوی در Q4FY20 با رشد درآمد حاصل از 3% q-o-q در CC نظر $180-mn مقابله TCV منعکس کننده یک کتاب-به-لایحه 1.16 x و 20% y-o-y رشد در 12 ماه اجرایی به $468 mn بودن کلید برجسته. هر چند مدیریت انتظار دارد درآمد به کاهش های تک رقمی در صد بر اساس ترتیبی در Q1FY21 یک بهبود است و انتظار می رود از Q2FY21 با رشد پیش بینی شده برای سال FY21. حاشیه Ebitda از جمله ESOP هزینه هر چند که انتظار می رود به کاهش شدید ~200bps در FY21 با وجود تهاجمی هزینه takeout طرح است.

هر چند شرکت های هواپیمایی بخش در سفر عمودی (46% از سفر درآمد) است به احتمال زیاد برای دیدن تیز فرسایش در صرف سایر زیر بخش های مانند فرودگاه و راه آهن حمل و نقل و مسافرت تکنولوژی نسبتا انعطاف پذیر است. عمودی مثل BFS و بیمه هستند و در واقع انتظار می رود برای دیدن پی در پی افزایش درآمدهای حتی در Q1FY21 به معاملات برنده در H2FY20 تا سطح شیب دار. ما ارتقاء NITEC به اضافه کردن امتیاز های داده شده ~33% اصلاح قیمت سهام پس از Q3FY20 نتایج و اجرای برتر نسبت به همسالان.

اخبار مرتبط

شرکت های هواپیمایی منطقه کلیدی از صرف ضعف

NITEC دیده است پروژه لغو درون خطوط هوایی زیر بخش در Q4FY20 خود را و در انتظار لغو به بدتر در Q1FY21. اما صرف نسبتا انعطاف پذیر در سفر دیگر زیر بخش. از همه مهمتر این شرکت دیده می شود بدون تغییر در مقابله سطح شیب دار تا برنامه های دیگر عمودی به خصوص BFS و بیمه. با توجه به این که 12 ماه اجرایی سفارش کتاب تا 20% y-o-y در Q4FY20 به $468 mn, مدیریت, است, اعتماد به نفس ارائه مثبت CC رشد درآمد در FY21.

حاشیه Ebitda از جمله ESOPs را ببینید بیشتر مواد قطره در FY21

NITEC پیگیری هزینه های تهاجمی takeout برنامه. مدیریت انتظار دارد که حاشیه Ebitda قبل از ESOP هزینه به پایین در بسیاری توسط 80bps نسبت به تنظیم حاشیه Ebitda از 17.8 درصد در گزارش FY20. اما وجود خواهد داشت اضافی ESOP هزینه بین 100-130bps در FY21 .

ارتقاء برای اضافه کردن

قرارداد خط لوله قوی است و حتی در Q1FY21 با بسیاری از مکالمات که در مراحل پیشرفته. NITEC نیز بیشتر به خرید کردن کوچکتر اسیران. رشد درآمد است که انتظار می رود برای بهبود یافتن از Q2FY21 در موقع اجرای قوی انباشت و به عنوان میکشد از شرکت های هواپیمایی بخش کوچکتر. با توجه به این که ارزیابی در حال حاضر معقول تر 14.5 x FY22e EPS, Rs 3.37 میلیارد قریب الوقوع بیع متقابل در چند ماه آینده و قوی نسبی اعدام ما ارتقاء NITEC برای اضافه کردن از کاهش قبلا با یک تجدید نظر TP تومان 1,310 (زودتر تومان 1,800) بر اساس 16x Mar’22e EPS (پیش از آن 19x Dec’21e EPS).

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de