نفت در آشفتگی: نیاز به اطمینان حاصل شود که ما نفت همچنان به کمک به اقتصاد ملی

Calibrated measures to protect India’s vital oil assets are, thus, necessary.کالیبره اقدامات برای حفاظت از هند حیاتی نفت دارایی هستند بنابراين لازم است.

By Ranjan Mathai

اصلاحات اعلام کرد در هفته گذشته توسط هند به نفت تنظیم کننده مفید برای بهبود سهولت انجام کسب و کار داخلی برای تولید کنندگان نفت اما در حال حاضر این صنعت در اولویت است برای زنده ماندن قیمت نفت سقوط.

اخبار مرتبط

صنعت برآورد شده است استخدام 50000 نفر و کمک 1.5 درصد از هند تولید ناخالص داخلی آن مطابق با 20 درصد از هند مورد نیاز است که نخست وزیر می خواهد مطرح شده به 33٪. نفت استراتژیک کالا بدون آن عرضه زنجیره ای از اقتصاد نمی تواند تابع. این جنگ قیمت در میان تولید کنندگان نفت برای سهام یک بازار رو به کاهش است مجبور به بررسی هزینه های عملیاتی و آینده مبهم است. کالیبره اقدامات برای حفاظت از هند حیاتی نفت دارایی هستند بنابراين لازم است.

ONGC احتیاطی را پذیرفت که زیر بار مالیات های بالا cess و حق امتیاز آن را نمی تواند پوشش هزینه تولید نفت زمانی که قیمت زیر 40 دلار در هر بشکه است تشدید در میان تمام هند تولید کنندگان نفت. وقت آن است که برای دولت به لغو فرایند و کاهش حق امتیاز را به اطمینان حاصل شود که حداقل هزینه تر و زمینه های کار پایدار در حال حاضر قیمت تغار. Re-معرفی نسبتا کم عوارض گمرکی بر واردات نفت خام را از دست دادن درآمد.

جهانی بازار نفت در حال حاضر نفت و مشخص شده توسط شديد رقابت قیمت حتی قبل از همه گیر ناشی از تقاضا نابودی است. نزدیک به موازات این وضعیت بی سابقه ای بود دوره 1929-34 زمانی که کشت غول اکتشافات در ایالات متحده منجر به افزایش تولید در طول رکود بزرگ. با وجود داشتن آغاز شده موثر کارتل در سال 1928 به مدیریت بازاریابی جهانی غالب ما و نفت ‘رشته’ نمی تواند رسیدگی متعاقب آن قیمت نابودی خود را و آن را در زمان قانونی اقدام توسط مقامات ایالات متحده برای ایجاد ثبات داخلی و تولید و توزیع. رشته رونق و رفت و در را به کنترل بازارهای جهانی نفت برای چهار دهه بسیاری از تولید کنندگان کوچکتر بودند یا خرید و یا ورشکسته رفت و ناپدید شد از نفت نقشه.

یک کارتل جهانی خواهد بود به چالش کشیدن برای ساخت اما ممکن است تلاش شود. اواسط ماه آوریل تصمیم اوپک و روسیه با حمایت آمریکا به قطع 10m بشکه تولید در روز ثابت بی اثر به عنوان تقاضا پایین بود 30 mbpd. با offtake به شدت کاهش حق بیمه در ظرفیت ذخیره سازی مشخصی به این فوق العاده ای نقطه منفی برای قیمت آینده نفت تحویل در ایالات متحده است. نسبتا بالا-هزینه نفت شیل تولید کنندگان در ایالات متحده در حال شمارش در میان اولین بسته فروشگاه در این سناریو. آنها می تواند به دنبال دیگر با هزینه بالا تولید کنندگان در سراسر جهان است.

گسترده تر کاهش از ما نفت می تواند خطرناک برای رئیس جمهور تهمت انتخابات چشم انداز, و او گفت که او را به انجام هر آنچه که او را به انجام “برای محافظت از ده ها هزار نفر از کارگران انرژی و شرکت های بزرگ”. او برای اولین بار سعی کردم به خرید $3bn ارزش نفت برای ما ذخیره نفت استراتژیک اما مسدود شده بود توسط کنگره است. از این رو او را مجاز و قانونی شکننده طرح به اجاره 30m بشکه فضای ذخیره سازی در body spirals & twister rings برای ما تولید می کند. نفت ذخیره شده در ماه مه-ژوئن 2020 را باید نقل مکان کرد و تا مارس سال 2021. مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا هشدار داد عربستان سعودی که آمریکا تضمین امنیتی خود را تهدید می شود مگر اینکه آنها توافق کردند به تولید محدودیت. بنابراین دور دیگری از هماهنگ کاهش نمی توان رد کرد. روس ها و سعودی ها باید هزینه های عملیاتی پایین اما بالای مالی “قیمت” با توجه به بودجه وابستگی به نفت است. در ضمن شرکت های نفتی آمریکا در میان کسانی که اجازه دسترسی به وام های کم بهره از 2 تریلیون دلار امداد بسته های تصویب شده توسط کنگره آمریکا. در انگلستان بانک مرکزی انگلستان گزارش اجازه بدهی نفت رشته را به واجد شرایط برای حمایت از این بانک اوراق قرضه شرکت های بزرگ خرید طرح. رشته برنامه ریزی برای حرکت از طریق shakeout و حفظ نقش خود را در بازارهای جهانی انرژی.

چین همواره مشاهده شده عرضه نفت از منشور امنیت ملی است. آن را تا حد زیادی پر, آن, body spirals & twister rings–ده بار به اندازه هند. آن است که مصمم به افزایش تولید داخلی–حتی در هزینه های بالا از سطح کنونی 30 درصد از مجموع نفت مورد نیاز است. رئیس سابق Sinopec توضیح داد: منطق به عنوان آماده سازی برای افزایش تضاد از ما که سعی خواهد کرد برای بهره برداری از چین واردات نفت وابستگی. او در توصیف اساسی خودکفایی’ به 70% که از منابع داخلی و استدلال کرد که این کار را باید به دست آورد در یک دهه. همزمان چین به دنبال اهرم رو به رشد آن نفوذ به عنوان بزرگترین وارد کننده نفت برای ایجاد یک شانگهای معیار برای قیمت; در دولت تصویب شورای ایجاد یک FTZ در ژنجینگ برای پالایش و تجارت نفت است.

طرفداران سبز, آینده نگرانی برای حمایت از نفت و گاز و استدلال می کنند که بهبود باید بر اساس عظیم سرمایه گذاری در انرژیهای تجدید پذیر. اما همه زنجیره تامین, حتی برای تولید وسایل نقلیه الکتریکی توربین های بادی یا خورشیدی پانل های ترک به تنهایی پردازش مواد غذایی و نیازهای روزانه آنها وابسته به نفت است. ایجاد زیرساخت برای کم کربن در آینده نیاز به نفت است. در حالی که یک دوره طولانی کاهش نفت مرکزی در محل استفاده از انرژی اجتناب ناپذیر به نظر می رسد ما نیاز به اطمینان حاصل شود که ما نفت همچنان به کمک به اقتصاد ملی و امنیت به عنوان طولانی به عنوان آن نیاز است.

نویسنده سابق خارجه هند و هندی سابق کمیساریای عالی به انگلستان

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر