coronavirus, coronavirus pandemic, india rescue operations, vande bharat mission, indian evacuees, stranded citizens return, Indian Navy rescue operations, INS Shardul, INS Airavat, INS Kesari, INS Jalshwa, INS Magarاین کشتی ها انتظار می رود را در مجموع چهار سفر.

دو هند نیروی دریایی کشتی ها — INS Shardul و فهم Airavat در حال حاضر به سمت امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) به رشته سرخپوستان در آن کشور است. این کشتی ها علاوه بر پروازهای هوایی هند “این است که در علاوه بر این به هوایی هند پرواز که در حال حاضر فرود در هند با رشته شهروندان شده اند که از عودت وجود دارد. روش از کشتی وارد بنادر امارات متحده عربی در حال کار می کرد و آخر هفته آنها خواهد بود” گفت: منابع در نیروی دریایی هند.

گرفتن به روز رسانی های زنده بر روی اینجا coronavirus

اخبار مرتبط

هند کشتی های نیروی دریایی که در حال رفتن به بنادر مختلف در حال حمل پردازنده تیم پزشکی و تجهیزات و همچنین مواد دیگر و همچنین مواد غذایی سبوس دار خواهد شد که offloaded: در چندین کشور در اقیانوس هند (IOR). در بازگشت وجود خواهد داشت سرخپوستان که در حال عودت از کشورهای در IOR.

فهم Kesari در حال حاضر اقدام در اعزام به جنوب اقیانوس هند منطقه و وجود دارد خواهد بود تا ماه ژوئن. آن را بازدید ماداگاسکار, کومور, مالدیو و سیشل که در آن انتظار می رود به ارائه 10-12 تن دارو به تمام این کشورها و همچنین ارائه 660 تن از غلات به مالدیو.

هند اعزام تیم پزشکی به, تیم پزشکی متشکل از 14 پرسنل پزشکی از جمله هشت پزشکان و شش امدادگران به موریس و کومور بود.

بازگشت از مالدیو پردازنده فهم Jalashwa

منابع تایید کرده اند به مالی اکسپرس آنلاین است که در حدود 2000 سرخپوستان تخلیه خواهد شد از این کشور جزیره. و برای این منظور دو کشتی نیروی دریایی – INS Jalshwa و فهم Magar استفاده می شود.

این کشتی ها انتظار می رود را در مجموع چهار سفر و بازگشت به بنادر در کوچی و Tuticorin. “هر چند 4,500 از کل جمعیت 27,000 سرخپوستان وجود دارد ثبت نام کرده اند به بازگشت اولویت اول خواهد بود با توجه به قانع کننده موارد مانند پزشکی شهروندان ارشد خانواده در شرایط اضطراری و کسانی که بیکار هستند” منبع اضافه شده است.

“دولت مرد است که مستند خود را گسترش بوده است دست کمک به ماموریت و نیروی دریایی هند در کل بازگشت روند” گفت: منبع.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de