آمریکا داروسازی است که بهره برداری از شبکه خود را از حدود 200 خارج از پیمانکاران که شامل Catalent Inc, Lonza, گروه AG و Thermo Fisher Scientific, Inc برای بازی در یک نقش بزرگتر در تولید برخی از داروهای موجود مایک McDermott, رئيس جمهور از عرضه جهانی در Pfizer گفت: رادیو فردا در مصاحبه.

فایزر مشخص نیست که شرکت ها در آن شبکه آن است که در بحث های فعال با تغییر تولید.

کمک خواهد کرد که Pfizer تغییر بخشی از تولید در چهار از آن واکسن امکانات تولید از جمله یکی از بزرگترین ما کارخانه به سمت coronavirus واکسن در حالی که جلوگیری از اختلال در عرضه آن محصولات دیگر, او گفت:.

“آنها شده اند بسیار مفید در گذشته و به ما کمک خواهد کرد از طریق این” McDermott گفت.

فایزر آلمان و شریک BioNTech SE گفت: در روز سه شنبه آنها را آغاز کرده اند ارائه دوز خود را coronavirus واکسن نامزدهای اولیه انسان آزمایش در ایالات متحده است. محاکمه در آلمان در حال حاضر آغاز شده است.

اگر موفق Pfizer گفت: آن امیدوار به دریافت اضطراری با استفاده از مجوز از سازمان غذا و داروی آمریکا در اوایل ماه اکتبر. آن می تواند توزیع تا 20 میلیون دوز تا پایان سال 2020 به طور بالقوه صدها میلیون سال بعد از آن گفت.

تغییر به خارج تولید داروهای دیگر را در درجه اول اثر واکسن و داروهای داخل وریدی. فایزر در حال حاضر تولید حدود 1.5 میلیارد دوز به صورت داخل وریدی تزریق واکسن و دارو در هر سال.

McDermott گفت: شرکت گزارش خواهد شد و همچنین اضافه کردن شیفت به خود کارخانه استخدام کارگران بیشتر برای استفاده از آن استفاده نشده ظرفیت تولید و انبار محصولات در حال حاضر در آماده سازی برای تغییر به COVID-19 واکسن تولید می باشد.

فایزر گفت: در اوایل این هفته آن آماده شد چهار نفر از آن ساخت سایت – سه در ایالات متحده و یکی در بلژیک – برای تولید واکسن حتی قبل از کارآزمایی های بالینی نشان می دهد که اگر هر کدام از این چهار نامزدهای بالقوه در حال آزمایش نشان می دهد که اثربخشی در پیشگیری از عفونت با رمان coronavirus.

از آن هزینه خواهد شد Pfizer حداقل 150 میلیون دلار به دنده تا امکانات خود را برای جدید واکسن McDermott گفت.

فایزر و BioNTech را واکسن نامزدها استفاده از messenger RNA تکنولوژی که به مدت طولانی در مورد صحبت شده است اما هنوز به تولید یک محصول مورد تایید. این mRNA فناوری دستور سلول در بدن را خاص coronavirus پروتئین است که پس از آن تولید یک پاسخ ایمنی است.

این پتانسیل را دارد که در میان اولین واکسن علیه ویروس آلوده شده است بیش از 1 میلیون نفر در ایالات متحده کشته و بیش از 77,000.

تولید مقادیر عظیمی از واکسن نیاز است که Pfizer و BioNTech کار به سرعت در حال مقیاس تامین کنندگان خود را’ توانایی به مواد خام برای mRNA واکسن McDermott, گفت:, و اضافه کرد که بسیاری از آنها کوچک biotechs.

آن نیز می تواند به صورت بالقوه کمبود بیشتر مواد اولیه او اضافه شده مانند ویال و سرنگ استفاده می شود برای مهار و اداره واکسن.

کسانی که مواد “می تواند تبدیل به تاکید در این محیط که در آن شما در حال تلاش برای تولید خود را … محصولات موجود و اضافه کردن در واکسن های مورد نیاز برای صدها میلیون ها و یا میلیاردها مردم” McDermott گفت.

قرارداد تولید کنندگان Lonza و Catalent در حال همکاری با دیگر داروسازان برای کمک به تولید بالقوه درمان و واکسن برای کوروناویروس.

هفته گذشته Lonza گفت: در آن مشغول به کار بود با مدرن Inc برای کمک به آن را تولید و تجربی آن را بيان ژن واکسن در حال توسعه با دولت ایالات متحده حمایت.

Catalent توافق ماه گذشته به کمک Johnson & Johnson ساخت آن coronavirus کانديد واکسن.

Lonza, Catalent و ترمو فیشر بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد کار خود را با Pfizer.

فایزر نیز به اجرا در خود قرارداد تولید CentreOne فراهم می کند که مواد خام را به دیگر داروسازان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de