India pharmaceutical industry, pharma in India, indian pharma exports, export restrictions on drugs India, Indian pharma exports 2020هند صادر شده است دارو به 202 مقصد در طول FY20 با شمال امریکا به عنوان بزرگترین صادرات منطقه است.

هند صادرات دارویی باید آمار گرفته در حدود 1.5 میلیارد دلار با توجه به محدودیت های صادرات در چند مواد مخدر و اختلال در عرضه و در نتیجه $20.58 میلیارد دلار برای FY20 برابر برآورد هدف از 22 میلیارد دلار. اما صنعت گزارش 7.57 درصد رشد به عنوان برابر $19.13 میلیارد دلار گزارش شده در سال گذشته با توجه به داروسازی شورای توسعه صادرات از هند (Pharmexcil) داده است.

“همراه با مستند اقدامات در سراسر کشور و محدودیت های صادرات برخی از این محصولات منجر به رکود در صادرات رشد” Udaya Bhaskar, مدیر-کل Pharmexcil گفت. با توجه به داروسازی صادرات در طول ماه های فوریه و مارس معمولا بسیار سریع به یک اندازه از 22-23%. “داشتن دیده می شود خوب با سرعت از روند صادرات در سه چهارم و قیمت تثبیت کننده در ایالات متحده تخمین زده شد که FY20 صادرات را در رسیدن به 22 میلیارد دلار. به عنوان در سه ماهه چهارم سال FY20 به ارمغان آورد و در رشد منفی کلی صادرات کاهش یافت و به 7.57% از 11.5%.”

اخبار مرتبط

فرمولاسیون مواد مخدر و biologicals که منجر به تقریبا 72 درصد از صادرات نشان داده اند 9.5 درصد رشد در FY20. اما صادرات عمده مواد مخدر و مواد مخدر ميانجی ارسال شده رشد منفی (-0.73%) و کشیدن پایین عملکرد کلی. واکسن و surgicals ثبت شده 22 درصد و 10.5 درصد رشد بود.

هند صادر شده است دارو به 202 مقصد در طول FY20 با شمال امریکا به عنوان بزرگترین صادرات منطقه با 34% به اشتراک گذاری ضبط 15.11% رشد. “حدود 6.7 میلیارد دلار ارزش مواد مخدر صادر شد و به ما با 15.8 درصد رشد. این است تشکیل شده تقریبا 32.74 درصد از کل صادرات و به دنبال آن آفریقا با 17 درصد سهم و اروپا با 15 درصد اشتراک بگذارید. صادرات ما به چین در FY19 شد $230 میلیون و در سال جاری این است که $228 میلیون,” او گفت:, و اضافه کرد هند است که هنوز هم وابسته به چین به میزان 60-70 ٪ از نیازهای عمده مواد مخدر و مواجه شده است و اختلال در زنجیره تامین با توجه به Covid-19.

در ضمن درک این وابستگی از صنعت داروسازی در چین به صورت فله و مواد مخدر و کلید شروع مواد (KSM) و ميانجی Pharmexcil انجام یک مطالعه با حمایت وزارت بازرگانی در ‘استراتژی برای کاهش وابستگی به واردات از رابط های برنامه کاربردی KSMs و ميانجی” و به یک پروژه مفصل گزارش (DPR) به دولت در ماه ژانویه سال 2020 است. این DPR داده ورودی برای فریم این طرح برای حمایت از تولید داخلی از مهم KSMs مواد مخدر واسطه و رابط های برنامه کاربردی در کشور است.

تحریم طرح شامل ارتقاء عمده مواد مخدر در پارک ها و تولید-ارتباط انگیزه طرح.

“پیشنهاد برای توسعه سه مگا عمده مواد مخدر در پارک ها با همکاری متحده است. در حالی که دولت هند را به کمک های مالی در کمک به کشورهای با 1,000 تومان کرور روپیه برای هر فله مواد مخدر در پارک مبلغ 3,000 تومان کرور روپیه برای تایید این طرح برای پنج سال آینده. این طرح که انتظار می رود به منظور کاهش هزینه تولید عمده مواد مخدر در کشور و وابستگی به کشورهای دیگر به صورت فله و مواد مخدر” Bhaskar گفت.

بیشتر یک انگیزه های مالی داده شده است برای تولید کنندگان واجد شرایط از 53 بحرانی عمده مواد مخدر (26 مبتنی بر تخمیر و 27 شیمیایی سنتز مبتنی بر عمده مواد مخدر) در فروش افزایشی بیش از سال پایه 2019-20 برای مدت شش سال. نسبت به این مبلغ تومان 6,940 کرور تایید شده برای هشت سال آینده است. “این طرح در نظر دارد برای افزایش تولید داخلی از مهم KSMs مواد مخدر واسطه و رابط های برنامه کاربردی با جذب سرمایه گذاری های بزرگ در این بخش برای اطمینان از پایدار عرضه داخلی و در نتیجه کاهش هند واردات وابستگی به کشورهای دیگر,” او گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de