واشنگتن مارس 9

حزب دموکرات را presumptive ریاست جمهوری نامزد سابق و معاون رئيس جمهور جو بایدن ادعا شده در روز جمعه که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاملا شکست خورده به آماده شدن برای COVID-19 همه گیر و گفت: کل استراتژی اقتصادی است که متمرکز بر کمک به افراد ثروتمند و شرکت های بزرگ.

با اشاره به ثبت 2.05 کرور مشاغل از دست رفته در ماه آوریل به تنهایی منجر به بی سابقه نرخ بیکاری از 14.7 درصد در حال حاضر به بالاترین سطح خود از زمان رکود بزرگ—بایدن در سخنرانی سیاست گفت: این یک فاجعه اقتصادی بدتر از هر در دهه و از آن ساخته شده بود بیشتر از همه بدتر به خاطر آن نیست که به این راه.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاملا شکست خورده به آماده شدن برای این بیماری همه گیر و تاخیر در نظر گرفتن گام های لازم برای حفاظت از ملت ما در برابر نزدیک به بدترین سناریو اقتصادی ما در حال حاضر زندگی در او گفت:” در سخنان خود در “مغلوب ساختن پیشی جستن فاجعه اقتصاد”.

COVID-19 ناشی از یک چالش اقتصادی است اما بحران آمار ما سخت تر و طولانی تر خواهد شد چرا که مغلوب ساختن پیشی جستن در سه سال گذشته صرف تضعیف هسته ارکان اقتصادی آمریکا قدرت بایدن گفته.

بسیاری از کسب و کارهای کوچک بسته اند به دلیل اقامت در خانه سفارشات. اما بسیاری از آنها را نمی خواهد باز دوباره به عنوان آنها نمی کوسن با توجه به سه سال از مغلوب ساختن پیشی جستن از سیاست های پاداش که بزرگترین شرکت او rued.

“مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصادی در دستور کار دارای سه بی تردید شکست, شکست شده اند که در حال حاضر پس از یک روز اما در حال آمدن به تیز امداد در بحران کنونی: اول مغلوب ساختن پیشی جستن اندازه گیری های اصلی پیشرفت اقتصادی دولت از بازار سهام و دوم و کل استراتژی اقتصادی است که متمرکز بر کمک به افراد ثروتمند و شرکت های بزرگ.

“سوم مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد او را به مبارزه برای فراموش کردن طبقه متوسط و به عنوان به زودی به عنوان او را به او را فراموش کرده و آنها را” معاون سابق رئیس جمهور گفت:.

با توجه به بایدن این بیماری همه گیر گذاشته لخت دقیقا چقدر آسیب مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده است و در بیش از سه سال است.

“از آنجا که تهمت بدست ویروس پاسخ اشتباه است. شغل و بیکاری اعداد فقط آغاز اشتباهات خود را خواهد داشت و در آن طول می کشد زمان بیشتری برای بازیابی از این,” او گفت:.

“ما در حال حاضر شاهد این داستان بگویید نشانه از مغلوب ساختن پیشی جستن-o-nomics در راه او است که اجرای این بحران پاسخ تلاش: هیچ رشته بدون نظارت هیچ پاسخگویی. من شروع به فکر می کنم از آن به عنوان فاسد را بازیابی می شود.”

او گفته است که وزارت خزانه داری مجاز شرکت های بزرگ با قابلیت اتصال به حق رفتن به جلو از خط آنها خدمات دربان.

“در همین حال مادر و پاپ مغازه ها که نیاز به کمک بیشتر رو تعطیل کردن. بیش از 40 درصد از بودجه اولیه طراحی شده برای حمایت از کسب و کارهای کوچک نمی تواند به کسب و کارهای کوچک در همه. تک-بزرگترین دریافت کننده کوچک کسب و کار و پول هتل و اجرایی و عمده تهمت دهنده,” او گفت:.

در هفته های آینده بایدن گفت که او خواهد بود تخمگذاری یک برنامه ریزی دقیق برای نوع مناسب از بهبود اقتصادی. طرح وی با اشاره به شروع می شود با بازسازی ستون فقرات این کشور: یک قوی تر و جامع تر بیشتر انعطاف پذیر طبقه متوسط—یک طبقه متوسط است که می تواند مقاومت در برابر آینده بحران بهداشت عمومی و یا هر چیز دیگری که می آید راه خود را.

“وقت آن است که ما مطمئن شوید که هر کس می شود یک نمایشگاه در موفقیت,” او گفت:. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de