با کریکت حرفه ای معلق به دلیل COVID-19 گیر انگلستان و ولز کریکت هیئت مدیره و یا بانک مرکزی است و با توجه به پخش این سریال در برابر غرب هند و پاکستان در پشت درهای بسته.

“اگر این بازی است که به خطر بیافتد نباید پیش رفتن,” Root گفت: آسمان ورزشی.

“این بازی خود را با شدت آن را در – اگر شما نمی توانید بازی تست کریکت در آن بهترین مطلق ما نباید آن را بازی کند. آن را در یک نمایشگاه بازتابی از این ورزش است.”

انگلستان خانه سری در برابر غرب هند برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن به تعویق افتاده است در حالی که مراسم تحلیف ‘صد’ که برای شروع در ماه جولای شده است نقل مکان کرد برای سال آینده.

ریشه مانند هر حرفه ای کریکت اشتیاق بین المللی کریکت اما تاکید سلامت عمومی برترین بود.

“بچه ها همه از دست رفته بازی و از جان گذشته برای بازگشت وجود دارد اما ایمنی میباشد برای همه درگیر. به عنوان به زودی به عنوان است که به خطر بیافتد و این نمی تواند اتفاق می افتد,” او گفت:.

با توجه به یک نگهبان گزارش در اینجا بانک مرکزی اروپا قصد دارد برای بازی در ‘زیستی امن’ سالن می تواند نگه داشتن بازیکنان به دور از خانواده خود به مدت نه هفته است.

سریع کاسه Mark Wood گفت: اکثر بازیکنان خوب بودند با این ایده پس از گپ و گفتگو با مدیر کریکت اشلی Giles و افسر ارشد پزشکی نیک پیرس.

“ما با اعتماد به آنچه اشلی و دکتر می گویند و اگر یک محیط تنظیم شده است که در آن کار می کند و سپس من فکر می کنم اکثر بازیکنان خواهد اعتماد که” چوب گفت: در یک کنفرانس ویدئویی است.

“همه ما در حال حاضر به عنوان طولانی به عنوان محیط زیست و همه افراد مشغول به کار در زمین مدیریت فیلمبرداران – امن است.

“هر کس از جان گذشته است برای رفتن و این امر می تواند خوب به خارج وجود دارد اما تصویر بزرگتر است از آنچه در جریان است در خط مقدم” افزود: 30 سال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله