Shakib Al Hasan بنیاد صفحه را در Facebook به روز شنبه اعلام کرد این طرح که با کمک بیش از 350 خانواده ها با مواد غذایی است.

آن است که بازتابی از همکاری خود را در زمینه کریکت از جمله بالاترین تست مشارکت برای بنگلادش بالاترین اجرا می شود در مشارکت کمترین تعداد از قرن ها و دهه پنجاه با هم.

“با بسیاری از بزرگ مشارکت در زمین, Shakib Al Hasan & Mushfiqur رحیم همکاری از طریق Shakib Al Hasan بنیاد و اهدا کمک های امدادی به بیش از 350 خانواده در بحرانی نیاز است. با تشکر ویژه از شجاع سابق بگرا Zilla فارغ التحصیلان مدرسه,” the Facebook پست بخوانید.

یک پیام تصویری از Mushfiqur که خانه شهر Bogura منتشر شد توسط پست در بنیاد Facebook صفحه.

او گفت: “Shakib و من تا به حال بسیاری از فوق العاده مشارکت در این زمینه است. اما این یکی را به یکی از بهترین تا کنون. با تشکر از شکیب و Shakib Al Hasan پایه و اساس است.”

“با کمک این انجمن ما با موفقیت با کمک بیش از 350 خانواده در شهر من Bogura. من می خواهم برای تشکر ویژه به دانش آموزان سابق از Bogura Zilla مدرسه که کمک های ساخته شده این ابتکار ممکن است. انشاالله من امیدوارم که ما را به پیروزی در این نبرد در برابر coronavirus با هم.”

Mushfiqur همچنین اعلام کرد برای قرار دادن بت خود را که او در اختیار داشت به کرک اولین آزمون دو قرن برای بنگلادش در سال 2013 برابر سریلانکا در حراج. حراج برگزار خواهد شد Pickaboo از شنبه شب و شناور باقی خواهد ماند برای چهار روز.

قبلا Shakib هم قرار داده بود خود را بت او در جام جهانی 2019 در انگلستان — در حراج. فروخته شد به BDT دو میلیون نفر است. کاره احمد و تشکر سرکار همچنین قرار دادن یک توپ و خفاش در حراج به جمع آوری پول و کمک به فقیر در میان coronavirus بحران است.

ببر’ جدید ODI کاپیتان تمیم اقبال نیز در کمک ابتکارات و کمک کرد تا 91 محروم ورزشکاران بودند که از نظر مالی ضربه با توجه به تعطیلی بیش از همه گیر شیوع.

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de