تمیم چت زنده در Facebook, Instagram با ODI هم تیمی های به نگه داشتن ارواح تا

30 سال از افتتاح رودخانه منصوب شد کاپیتان برای 50-بیش فرمت در ماه مارس این سال پس از Mashrafe بن Mortaza پا گذشته از راس در اوایل ماه است که پس از موفقیت پنج سال روی لئامت دادن.

تمیم آخرین جلسه ویژه پیسرز Rubel Hossain و کاره احمد در حالی که ناصر Hossain همچنین به نظر می رسد در کنفرانس تلفنی در Facebook live در شب جمعه.

او دوخته امید خود را در کاره و Rubel گفت: سریع پرتاب کردم ‘بسیاری را به این تیم در آینده است. کاره reminisced در مورد وقت خود را در خدمت بان برای داشتن غیر قانونی اقدام بولینگ.

تمیم دعوت Mushfiqur رحیم در Instagram در دوشنبه شب و پس از جلسات چت با Mashrafe در Facebook و Mahmudullah در Instagram بعد.

Mashrafe reposed ایمان خود را در تمیم به رهبری ببر به موفقیت بیشتر است. او گفت: چپ دست, درب بازکن بود و تمایلی به کاپیتانی خود درس کار قبلی اما این بار Bangladesh Cricket Board پیدا کرده است راه را برای متقاعد کردن او را.

این کاپیتان سابق صدا با اعتماد به نفس در مورد تمیم رهبری کردن زمینه اجازه می دهد او را به درخشش او در سمت جدید خود به عنوان کاپیتان. وی جانشین او به خود اعتماد ‘احساس دل و روده’ به عنوان کاپیتان صبور با جوانان, و انتظار سوار پر از دست انداز.

زنده جلسات ویترین تمیم درایو برای حفظ تیم با هم در دوران وخیم به عنوان مکالمات یادآوری طرفداران خود را سرگرم شخصیت در میان بحران جاری.

توجه داشته باشید در مختلف آنها به ارمغان آورد تا مسئله ای است که بسیاری از بازیکنان زنده از درآمد خود را از داکا لیگ برتر و یا لاواژ که همراه با سایر رشته های ورزشی در کشور است که در حال حاضر به حالت تعلیق با توجه به مستند. آنها امیدوار لاواژ خواهد سر به عنوان به زودی به عنوان مستند برداشته شده است.

شده اند وجود دارد گزارش در رسانه ها از تمیم به کمک 91, ورزشکاران که خود را دیده اند منابع مالی به شدت ضربه خاموش کردن.

“من شده اند در ورزش برای مدت زمان طولانی اما من هرگز دیده می شود یک شخص ورزشکار کمک به ورزشکاران بسیاری از رشته های در یک بار. این بود که او در تلاش بود برای کمک به شناخته شده موارد اما او سعی کرد به کمک به هر کسی که در زمان های سخت کاهش یافته است با توجه به این وضعیت فعلی. تمیم بهایی آمد به نجات بسیاری از خانواده ها” Mahfuza خاتون شیلا یک بنگلادشی شناگر به نقل از به نقل از ESPNcricinfo پس از دریافت کمک از تمیم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر