واشنگتن, مه 9

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رسیده به چندین رهبران جهان از جمله کسانی که از آلمان و عربستان سعودی برای بحث در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس و اقتصاد جهانی در روز جمعه در کاخ سفید گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن و شاه سلمان بن عبدالعزیز آل سعود پادشاه عربستان سعودی در مورد آخرین تحولات مثبت در شکست دادن بیماری همه گیر کوروناویروس و re-انرژی اقتصاد جهانی کاخ سفید گفت: در یک بازخوانی از تماس است.

رهبران دو کشور توافق کردند بر اهمیت ثبات در بازارهای جهانی انرژی و مجددا قوی ایالات متحده و عربستان سعودی دفاع مشارکت آن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن و ملک سلمان همچنین در مورد دیگر مهم منطقه ای و دو جانبه مسائل و همکاری خود را به عنوان رهبران G7 و G20 ترتيب بازخوانی تماس گفت.

در جریان تماس تلفنی با آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان رهبران دو کشور مورد بحث و بررسی تحولات مثبت در شکست دادن بیماری همه گیر کوروناویروس پژوهش تلاش ها و بازگشایی آمریکایی و آلمانی اقتصاد.

“رئیس جمهور تشکر صدراعظم آلمان را پاسخ قوی به این بیماری همه گیر. رهبران دو کشور همچنین در مورد مهم منطقه ای و دو جانبه مسائل” کاخ سفید گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن در گفتگو با مرکل برای بزرگداشت و منعکس کننده بر 75 سالگرد روز پیروزی در اروپا. او او را برای او زیبا, پیام, بازخوانی گفت.

با توجه به کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین خطاب به نخست وزیر Muhyiddin یاسین از مالزی به بحث در مورد تلاش برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

رئیس جمهور تشکر Muhyiddin برای خود دولت کمک با پروژه پل هوایی و تلاش برای حفظ زنجیره تامین باز است.

“رهبران دو کشور متعهد به ادامه همکاری با یکدیگر برای ترویج سریع اقتصادی و افزایش, ایالات متحده آمریکا-مالزی جامع مشارکت” کاخ سفید گفت. PTI

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de