ما FDA تصویب اولین آزمایش آنتی ژن برای تشخیص coronavirus

این آزمون توسط Quidel Corp. سان دیگو داده شد اضطراری با استفاده از اختیارات اواخر جمعه توسط FDA بر اساس یک اطلاعیه در سایت سازمان.

بر خلاف معمول در دسترس coronavirus آزمون که با استفاده از واکنش زنجيرهای پلیمراز یا PCR ژن تشخیص کار به سرعت تشخیص قطعاتی از ویروس در یک نمونه است. به تازگی تصویب شده Quidel آزمون را با تکیه بر نمونه های جمع آوری شده از سواب بینی با توجه به FDA و آنها تنها می تواند پردازش شده توسط این شرکت در آزمایشگاه ابزار است.

“تست تشخیصی است که یکی از ارکان کشور ما پاسخ به COVID-19 و FDA همچنان به اقدامات برای کمک به ایجاد این مهم محصولات موجود” آژانس در بیانیه ای گفت شنبه. “یکی از مزایای اصلی یک آنتی ژن تست سرعت, تست است که می تواند نتایج در عرض چند دقیقه.” FDA گفت که انتظار دارد به کمک مالی اضطراری ترخیص کالا از گمرک برای دیگر آنتی ژن آزمون در آینده نزدیک.

کمبود coronavirus تست در ایالات متحده آمریکا را مختل کرده است تلاش برای جلوگیری از همه گیر و محدود قابلیت متحده به دنبال سهولت مستندات و اجتماعی فاصله اقدامات است که باید متوقف شده اقتصاد کشور است.

اگر چه آنتی ژن تست بسیار دقیق در تشخیص مثبت و عفونت آنها نمی تواند تشخیص تمام عفونت فعال و آنها شانس بیشتری از منفی کاذب از تست PCR. مثبت نتایج آزمون همچنین ممکن است نیاز به تایید با آهسته اما دقیق تر تست PCR که متکی بر تشخیص وجود مواد ژنتیکی است.

کارشناسان گفت: تصویب یک آزمایش آنتی ژن برای COVID-19 خواهد افزایش تلاش های تست با دادن کارگران پزشکی و مقامات بهداشتی ارزان ابزار برای توده تست سریع. بیشتر توسعه یافته آنتی ژن تست همچنین برگزاری بالقوه برای استفاده در خانه در شیوه ای از یک خانه بارداری کیت.

“من بسیار مشتاق در مورد آنتی ژن تست به دلیل توانایی خود را به مقیاس به میلیون ها نفر از آزمون در روز و به دلیل آن است که بسیار سریع تر برگرد,” دکتر گفت: Ashish Jha مدیر هاروارد بهداشت جهانی موسسه. “بسیاری از ما شده اند به دنبال به جلو به این لحظه است.”

جها گفت: او هنوز هم سوال در مورد حساسيت و ويژگی آزمون. او اشاره کرد که حتی یک آزمایش آنتی ژن است که تولید مثبت کاذب بهتر است به یکی که نتایج منفی کاذب به دلیل آلوده مردم با توجه به یک نتیجه منفی می تواند ندانسته گسترش این ویروس به دیگران است.

“این است ایده آل برای کم مثبت کاذب و منفی کاذب اما معمولا شما تجارت کردن بین این دو” جها گفت. “دلیل شما مایل به زندگی با بیشتر مثبت کاذب این است که شما می خواهید می شود قادر به نمایش مردم و اگر آنها منفی شما می خواهید به احساس اعتماد به نفس است که آنها واقعا منفی است.”

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر