FDA آمریکا کمیسر در قرنطینه پس از مواجهه فرد با COVID-19

مارس 9

غذا و داروی آمریکا کمیسر Stephen هان است که در قرنطینه برای یک تا دو هفته پس از آمدن به تماس با کسی که تست مثبت برای COVID-19, FDA سخنگوی رویترز میگوید: اواخر روز جمعه.

هان بلافاصله در زمان تشخیصی تست و آزمایش منفی خود را برای رمان coronavirus FDA سخنگوی مایکل Felberbaum گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

سیاسی قبلا گزارش شد که در آن کتی میلر معاون رئيس جمهور مایک پنس مطبوعاتی وزیر, چه کسی هان تا به حال در تماس با.

خواسته رویترز به تایید جزئیات در این گزارش این بیانیه نه نام کسی که آزمایش مثبت بود برای COVID-19 با آنها کمیساریای ملاقات کرده بود.

میلر همچنین همسر یک رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارشد مشاوران آزمایش مثبت در جمعه بالا بردن سطح هشدار در مورد ویروس پتانسیل گسترش در کاخ سفید درونی دایره.

تشخیص میلر است که در کاخ سفید برای مهاجرت مشاور و نویسنده سخنرانی استفان میلر نازل شد با مغلوب ساختن پیشی جستن در دیدار با قانونگذاران جمهوریخواه روز جمعه.

“به عنوان دکتر هان نوشت: در یک یادداشت به کارکنان او به تازگی در تماس با فردی که دارای آزمایش مثبت برای COVID-19. هر دستورالعمل CDC او در حال حاضر در قرنطینه برای دو هفته آینده” FDA سخنگوی گفت.

در مورد 3.90 میلیون نفر از coronavirus ثبت شده در سراسر جهان با حدود 1.27 میلیون که از ایالات متحده به تنهایی با توجه به انتخاب شمارش به عنوان از اواخر جمعه. در سراسر جهان مرگ و میر می ایستد در مورد 2,70,000 با ایالات متحده ضبط بیش از 75 ، 000 مرگ و میر.

این ویروس برای اولین بار در شناسایی مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته نیز هدایت می شود میلیون ها نفر به بیکاری به عنوان یک نتیجه از مستند اقدامات در محل قرار داده برای جلوگیری از افزایش عفونت. ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر