ما جلوتر قوانین ویزا برای خبرنگاران چینی در میان coronavirus تنش

ایالات متحده و چین مشغول شده اند در یک سری از اقدامات تلافی جویانه مربوط به روزنامه نگاران در ماه های اخیر.

در ماه مارس در چین اخراج روزنامه نگاران آمریکایی از سه روزنامه و یک ماه پس از ایالات متحده گفت: این امر شروع به درمان از پنج چینی رسانه دولتی اشخاص با ما عملیات همان سفارتخانه های خارجی. یک روز پس از انتشار حکم در این دولت اجرا اشخاص پکن اخراج سه وال استریت ژورنال خبرنگاران دو آمریکایی و یک استرالیایی پس از انتشار از نظر ستون که چین را محکوم کرد به عنوان نژادپرست است.

در صدور مقررات جدید روز جمعه وزارت امنیت داخلی اشاره کرد آنچه از آن به نام چین “سرکوب مستقل روزنامه نگاری است.”

تنظیم خواهد شد که اثر را در روز دوشنبه خواهد محدودیت ویزا برای خبرنگاران برای یک دوره 90 روزه با گزینه ای برای فرمت. چنین ویزا به طور معمول باز به پایان رسید و آیا نیاز به تمدید مگر اینکه کارمند حرکت می کند به شرکت های مختلف و یا متوسط.

ارشد DHS رسمی که نخواست نامش فاش شود به بحث در مورد این موضوع گفت: قوانین جدید اجازه می دهد در این بخش به بررسی چینی نگار ویزا بیشتر خواهد بود و به احتمال زیاد کاهش کلی تعداد خبرنگاران چینی در ایالات متحده است.

“این رفتن به ایجاد بیشتر امنیت ملی حمایت” این مقام گفت.

قوانین جدید نمی خواهد به درخواست روزنامه نگاران با گذرنامه از هنگ کنگ یا ماکائو چین دو نیمه خودمختار سرزمین با توجه به DHS.

تنش بین ایالات متحده و چین افزایش یافته و در ماه های اخیر به عنوان رمان coronavirus جاروب در سراسر جهان کشته شدن بیش از 269,000 مردم در سراسر جهان تا به امروز با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اواخر ماه آوریل بود که او با اعتماد به نفس coronavirus ممکن است منشأ در یک آزمایشگاه ویروس شناسی است اما برای توصیف شواهد تشدید تنش ها در روابط با پکن بیش از ریشه های شیوع بیماری مرگبار. دولت چین حمایت ووهان موسسه ویروس شناسی است را رد کرد و این اتهامات است. اکثر کارشناسان بر این باورند که ویروس نشات گرفته در بازار فروش حیوانات وحشی در ووهان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر