Vizag نشت گاز: وضعیت “طبیعی” می گوید آندرا دولت; DGP بازرسی کارخانه اعتراض

vizag gas leak, vishakhapatnam gas leak, n chandrababu naidu, pm narendra modi, telugu desam party, tdp, styrene vapour leak vizag, LG Polymers plant gas leakبا توجه به DGP دما در استایرن مخزن ذخیره سازی که در آن بخار نشت رخ می آیند و همچنین به PPM (ambient air quality) سطح.

آندرا پرادش دولت در روز شنبه گفت: وضعیت “عادی” در RR Venkatapuram ایجاد کرد که در آن یک استایرن نشت بخار از LG پلیمرهای گیاهی ادعا کرد 12 زندگی و چپ بیش از 300 نفر در بیمارستان بستری با بیماری های مختلف است. مدیر کل پلیس D Gautam سونگ و ویژه دبیر کل (صنایع) Karikal Valaven بازرسی کارخانه و صحبت LG پلیمرهای گیاهی مدیریت.

بعد آنها به خبرنگاران گفت: “همه چیز عادی است و وجود دارد بدون نیاز به وحشت.” حتی به عنوان سونگ بود بازرسی بخار نشت نقطه و صحبت کردن به مدیریت بر اقدامات انجام شده برای بازگرداندن حالت عادی خشمگین روستاییان به صحنه اعتراض و خواستار بستن فوری کارخانه.

اخبار مرتبط

با توجه به DGP دما در استایرن مخزن ذخیره سازی که در آن بخار نشت رخ می آیند و همچنین به PPM (ambient air quality) سطح. “قطعا هوا نیز معتدل است و هیچ چیز به نگرانی در مورد. در روزهای آینده, زندگی دوباره به حالت عادی” این DGP گفت.

“فقط به در سمت امن است, طبق پروتکل مردم خواسته شده است که برای دور ماندن برای 48 ساعت. این دوره به پایان خواهد رسید و فردا. دانشمندان و کارشناسان از نقاط مختلف کشور از جمله دهلی نو در حال آمدن به اینجا. آنها را نقد و بررسی وضعیت و ارائه نهایی ترخیص کالا از گمرک,” او اضافه شده است.

Valaven نیز گفت: این دما در کارخانه پایین آمده و همچنین به عنوان PPM سطح. “کارشناسان از دانشگاه نفت هند موسسه فن آوری شیمیایی و دیگران در حال آمدن به اینجا. آنها پس از بازرسی ما را بیشتر مورد نیاز مراحل” ویژه دبیر کل گفت.

صدها نفر از روستاییان که ارائه شد پناهگاه در ویساکاپاتنام پس از نشت بخار بازگشت به روستا صبح بالا بردن شعار علیه مدیریت کارخانه و خواستار بسته شدن آن است. معترضان قرار داده و دو بدن از کسانی که در درگیری نشت گاز در کارخانه دروازه اصلی به عنوان بخشی از اضطراب در حالی که برخی از جوانان barged به گیاه است.

بدن آورده بودند به روستا برای هولوکاست در روز شنبه از KGH سردخانه پس از, پس از مرگ. عصبانی روستاییان اما متوقف آمبولانس در مقابل کارخانه دروازه گذاشته و اجساد در جاده ها است. پلیس ارسال شده در نزدیکی کارخانه برای امنیت وظیفه تلاش برای جلوگیری از روستاییان از رفتن در نزدیکی کارخانه اما دومی را شکست امنیتی کمربند و صحنه تحصن در نزدیکی کارخانه دروازه.

پلیس در ابتدا در زمان برخی از معترضان را بازداشت و آنها را دور whisked اما نمرات از دیگران وارد صحنه پس از آن. در یک نقطه و بسیاری از روستاییان barged به گیاه از طریق یک دروازه ورودی و یک زن دیده می شد در حال سقوط در DGP پا و التماس که واحد بسته شود فورا. پلیس در نهایت موفق به درایو روستاییان از محوطه کارخانه.

در ضمن LG مدیریت با صدور بیانیه ای گفت: “ما خوشحال به تایید می کنند که وضعیت موجود در کارخانه تحت کنترل در آورده است این صبح است.” آن گفت: ویژه نیروی کار راه اندازی شده است برای کمک به قربانیان و خانواده به “حل و فصل هر گونه مسائل” و هر کمکی به خانواده های داغدیده.

شرکت تیم مشغول به کار بودند با دولت به منظور بررسی تاثیر آسیب و ایجاد اقدامات مشخص برای ارائه موثر مراقبت از بسته بندی است که می تواند اجرا شود. به عنوان تقاضا برای بسته شدن این کارخانه شد, پر سر و صدا در شنبه LG مدیریت به دنبال تسکین احساسات امیدوار به “انجام بهترین های ما” برای حل و فصل این وضعیت و جلوگیری از هر گونه حادثه در آینده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر