لندن, مارس 8

هفتاد و پنج سال پس از جنگ جهانی دوم در اروپا در ارتباط با مطبوعات صحبت کرد به جانبازان که تحمل خطر مرگبار ظلم و ستم و ترس است. آنها به عنوان خوانده شده را علامت پیروزی در اروپا روز جمعه آنها نیز در برخورد با احساس تنهایی در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

تونی Vaccaro یکی از تعداد کمی از مردم زنده است که می تواند ادعا می کنند که جان سالم به در نبرد نرماندی و COVID-19. در سن پنج سالگی او یک یتیم در ایتالیا در جنگ جهانی دوم او یک آمریکایی GI. در حال حاضر در سن 97 او دوره نقاهت بعد از COVID-19. او ویژگی های طول عمر خود به “شانس کور شراب قرمز’ و عزم و اراده. “به نظر من بزرگترین چیزی است که شما می توانید انجام دهید این است که چالش های جهان است,” او گفت:.

مروین Kersh دوست دارد به شوخی که او آخرین سرباز انگلیسی را به یاد نازی ها بود تسلیم شد. “ما فقط بیت ما,” او گفت:. “هر کس در همان قایق است. چیزی بود که باید انجام شود.” در حال حاضر بازنشسته در بیمارستان سلطنتی چلسی, یک خانه برای جانبازان ارتش, Sullivan, گرفته, نگاهی فلسفی به مستند. —AP


پوتین می خواهد به بهبود روابط با آمریکا و انگلیس

مسکو: ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه با ارسال تلگراف روز جمعه به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بریتانیا بوریس جانسون نشان می دهد نیاز به rekindle خود سازمان ملل همکاری در طول جنگ جهانی دوم برای حل مشکلات امروز. پوتین اورتور شد و آخرین در یک سری از تماس با واشنگتن که با مسکو مشتاق است برای بازسازی روابط ساییده شده بیش از همه چیز از انتخابات نرم اتهامات به سوریه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de