به عنوان پکن ورزشگاه بازگشایی کاربران پوشانده و آماده برای ریختن پوند

با بیماری های تنفسی را تحت کنترل در چین, اقتصاد شروع به باز کردن دوباره به عنوان مقامات شل مستند محدودیت از جمله اقامت در خانه سفارشات.

“پس از آمدن به ورزشگاه من قادر به دریافت خون من من گردش رفتن دوباره و عضلات خم دوباره گفت:” یک ورزشگاه مندان surnamed Lu, 38 در “Mi تناسب اندام” یکی از این امکانات که اجازه داده شد برای بازگشایی در پایان ماه آوریل است.

“این نوع از احساس فوق العاده است!” او گفت: پس از چند دستگاه جانبی را افزایش می دهد.

تنها ورزشگاه بالاتر از سطح زمین در حال حاضر مجاز به کار ارائه شده آنها پیروی از قوانین. درجه حرارت در حال بررسی در درب و نام ها و تماس ها اشاره کرد. هر کس باید یک ماسک مگر اینکه آنها دشواری در تنفس و حفظ فاصله حدود دو متر است.

Mi تناسب اندام منوط به سه نقطه چک یک روز از این شهر ورزش مقامات دولت محلی و ساختمان مدیریت. نقض قوانین ممکن است تعطیل کسب و کار. تمیز کردن کامل از تجهیزات انجام شده است به طور منظم.

تناسب اندام استودیو در طبقه هشتم یک ساختمان اداری در غرب پکن. در طول سفر رویترز روز جمعه تمام کسانی که کار کردن مشاهده ماسک قانون است. برخی آن را پذیرفته بود و کمی ناراحت کننده به پوشیدن یک در حالی که ورزش اما 21 ساله دانشجو پنگ Weichen مشخص شد به سمت مثبت از همه چیز.

“من درمان آن به عنوان یک شکل از آموزش مقاومت در برابر” پنگ گفت. “است که مقاومتی با کاهش مصرف اکسیژن. این یک معامله بزرگ نیست. آن را خوب است. من می توانید آن را.”

چندین نفر از جمله پنگ آموزش شریک زو Haozhi گفت: آنها خوشحال بودند به پشت در ورزشگاه به دلیل شیوع گرفته است تلفن خود را دور کمر.

“اگر من نمی گرفتن برخی از ورزش مناسب به زودی” زو گفت. “من خواهد بود واقعا چربی است.”

Li Chenglong, 26, barista گفت که او هیجان زده به آموزش دوباره اما در ابتدا عضلات خود را کاملا آماده است.

“پس از انجام انواع مختلف تمرینات بدن من را واقعا احساس می کنید آن را برای حداقل یک زن و شوهر از روز” لی گفت. “این بسیار دردناک است.”

بدنسازی, co-founder لیو مه گفت: دوباره باز آمد و در نیک از زمان.

در اوایل ماه آوریل پس از دو ماه بدون درآمد و بدون یقین زمانی که سکته قلبی می تواند دوباره باز لیو و او را شریک کسب و کار در نظر گرفته و از دست دادن کسب و کار است که تنها در باز 2019.

“من واقعا وحشت قبل از…کل بخش در یک حالت وحشت,” او گفت:.

Mi تناسب اندام است که برای اعضا و بدنسازی کاربران برای ثبت نام در کلاس با یک مربی شخصی. اما لیو می گوید آنها در حال حاضر اجازه می دهد افرادی که می خواهید به کار کردن در خود و استفاده از امکانات برای یک ماه به عنوان بسیاری از دیگر ورزشگاه ها در این نزدیکی هست هنوز بسته است. کمک کرده است که مطرح کردن تعدادی از مشتریان که به طور متوسط حدود یک و نیم دوجین در هر ساعت.

اگر چه این مستند شامل گسترش این رمان coronavirus کاسته است بسیاری از مردم هنوز در حال کار از خانه و یا به دنبال پس از کودکان خود را و کسب و کار است نه آنچه که از آن استفاده می شود.

با وجود این موانع و نگرانی ها در مورد موج دوم ممکن است از coronavirus لیو می گوید: تناسب اندام بخش زیادی از وعده.

“من واقعا امیدوارم که همه کسانی که در ورزشگاه همکار صاحبان که احساس می کنید که آنها نمی توانند شناور ماندن دیگر را می توانید نگه دارید به نحوی از آنجا که این بخش دارای تعداد زیادی از پتانسیل” لیو گفت. “وقتی که می آید به گرفتن ملت مناسب و مبارزه و مقاومت در برابر این بیماری همه گیر من فکر می کنم که بخش ما باید در حفظ و رفتن.”

چین 82,887 موارد coronavirus و مرگ و میر می ایستد در 4,633 با توجه به طرح ملی سلامت و اقتدار است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>